Кіма кепка• 29 августа 2023

Повістка і батько 2 група інвалідності

Чи можуть зараз мобілізувати чоловіка, що не служив, та має батька-інваліда 2 групи, після інсульту в інвалідному кріслі. Також є мати з інвалідністю 3 групи. Чула, що є зміни по мобілізації військовозобов’язаних, що мають родичів з інвалідністю, але не можу знайти, що саме змінилось.
автор Кіма кепка • 29 августа 2023
Повістку знайшли в дверях
Мания-Величия• 29 августа 2023
Викиньте
Люблю Украину• 29 августа 2023
Змінилось те, що якщо у цих батьків ще є дієздатні родичі близькі (діти, онуки повнолітні) здається, навіть сестри та брати рідні підходять - цей чоловік не має права на відстрочку
Люблю Украину• 29 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Викиньте
Так, поки не вручили особисто в руки вона не має ніякої законної сили
Санта Барбара• 29 августа 2023
Повестку не трогать,типа не читала ,пусть в дверях висит тира никто не живет
Поміркована думка• 29 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
Повістку знайшли в дверях
У батьків ще є діти?
Малая еще та• 29 августа 2023
Пусть догляд за отцом оформляет.
Люблю Украину• 29 августа 2023
Знайомому всунули у двері майже рік тому. Ніхто нікуди не ходив. Проживає не за пропискою. Пересуватися на власному авто, працює дистанційно.
Ось брат його вивіз родича з інвалідністю, а цей чоловік буде вивозити матір з інвалідністю
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Внуки не считаются, сестры и братья - тоже. Только дети, жена, родители
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляСанта Барбара
Просто выкинуть -соседские дети бегали в подъезде и забрали 🤷🏻‍♀️
Люблю Украину• 29 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Дивно. А мені одна жінка таке казала. Вона дізнавалась, сказали, що у Вас є рідна сестра - вона зобовʼязана Вас «доглядати»
Сама вумна тутички• 29 августа 2023
Если оформили все доки, то по идее отсрочка для сына, если нет других родственников. Вот для зятя отменили, как я поняла. Если в справке мсек указано, что ему нужен уход. Моему отцу не написали такое... Хотя фактически сам вообще не может себя обслуживать
автор Кіма кепка • 29 августа 2023
Ответ дляМания-Величия
Викиньте
викинули, але ж можуть ще принести..
Поміркована думка• 29 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Якщо досі не оформили.то зараз майже нереально це зробити
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Она обманула. Там четко написано, если нет тех, кто может обеспечивать согласно закону. Согласно закону обеспечивать должны дети, родители, супруг
Люблю Украину• 29 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
У знайомого в батька друга група. Він повністю дієздатний, навіть дуже активний. Огород обробляє тільки так. Його силі позаздрить добрий здоровий дядько.
Але ось вивіз його син за кордон як супроводжуючий.
На кордоні нуль питань, так як документи в нормі
Поміркована думка• 29 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
викинули, але ж можуть ще принести..
Це попередження ніби.якщо працює офіційно слідуюча прийде на роботу
Сама вумна тутички• 29 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
Так вот как раз сейчас комиссию проходил, сроки подошли летом, уже все) имеем, что имеем.
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
викинули, але ж можуть ще принести..
Могут. Все равно, лучше не идти в военкомат. Даже, если сейчас у него есть отсрочка, неизвестно, что будет через неделю. Законы меняются каждую минуту
Малая еще та• 29 августа 2023
Ответ дляСама вумна тутички
Можете через семейного оформить высновок ЛКК о необходимости стороннего постоянного ухода.
Борщичок• 29 августа 2023
Ответ дляКіма кепка
викинули, але ж можуть ще принести..
сходите в военкомат со всеми подтверждающими документами, там отметят и дадут отсрочку.
Люблю Украину• 29 августа 2023
Ответ дляМалая еще та
Пусть догляд за отцом оформляет.
От саме цікаве, що перебуваючи в Україні вимагають оформлювати догляд саме ТЦК. А прикордонна служба випускає за кордон без жодних питань, без оформлення догляду. Лише підтверджуючі документи, що син та батько/мати з інвалідність є родичами.
Ось буквально два дні назад так знайомий виїхав, тому пишу по свіжим слідам
Люблю Украину• 29 августа 2023
Ответ дляБорщичок
Ви наївні
Малая еще та• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
У нас много законов, которые не стыкуются между собой.
ПодругаМужа• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Напевно не він вивіз родича з інвалідністю, а родич його 😉🤭
Борщичок• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Ви наївні
у нас опыт, а наивность ваша черта.
Яичница с беконом• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю Украину
Кто вам сказал, что требуют? Требуют только с надеждой на то, что человек не знает своих прав, сунут ему бумажку и надеятся, что подпишет ее лох какой-то.
автор Кіма кепка • 29 августа 2023
Ответ дляПоміркована думка
Працює офіційно на великому підприємстві, але там вже районний ТЦК орудує. А цю принесли з міського
Фісташкова кава• 29 августа 2023
Вроде он должен иметь отсрочку, https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1044-2022-п#Te.... Почитайте , вроде закон приняли что можно
Люблю Украину• 29 августа 2023
Ответ дляЯичница с беконом
Цікаво, а якщо чоловік чи дружина інваліда теж інвалід - як це трактується ? Вони ж одне одного не можуть утримувати ?