Котомафия• 29 августа 2023
Как вам такая сумочка? Хочу купить себе на др
Результат:
вже голосів:
84 (63.16%)
+
49 (36.84%)
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Ні не так, у неї несмак з понтами не зустрілися. Моя родичка в айті не дозволить собі з такою сумкою ходити.
То може у вашої родички понти?) Я можу собі з любою дозволити ходити
Ответ дляКотомафия
Я вже вам і так і так пояснила,але якщо людина не дуже розумна,то сенсу повторювати десятий раз немає. У вас смак специфічний або зовсім відсутній. Не давайте людям порад,це не ваше.
Ну я не винна що в мене специфічний смак. По меньшій мірі моя сумка не схожа на квадратне лайно бейбика.
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляЗалатавая
встретились две лондонские звезды и яйками меряются)))
Причём тут яйки,если человек любитель барахолок и хендмейда? Таких людей вообще мало,как можно давать советы,если у тебя специфический вкус на все.
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Дупця відвалиться, якщо в зару зайдете. Ви шо
Не зайду,потому что там плохое качество,имею право.
Ответ дляКотомафия
Ну могли б прислухатись, такі люди, естети, рідко зустрічаються. Ви як носій корони повинні знати, що це рідка вдача, зустріти таку людину.
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
У вас и говор специфичненький)
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Ви не эстет зовсім і корона тут у вас. Цікаво,хто вам сказав що ви естет,сміхота
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Насмішили.
Тут соціальне житло розкидане в усіх районах,навіть на мейфеєр)) можна сидиті в будинку ха мільйон,а на сусідній вулиці буде соц будинок,або в пентхаусі за 10 тыс у міс можна дивитися на соц будинки навпроти.
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
І не говори, куди нам тим лондонцям айтішнікам.
Давайте спробуємо ще раз. Покажіть, яка у вас вже є сумка, і я скажу правду, чи є у вас смак. Даю ще один шанс
Вибачте,кому ви треба?) Може підете краще попрацювати?)
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Точно не ви це мені сказали)
Ні я,ні інші сучасні люди вам такого не скажуть.
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Мені дійсно цікаво стало.
Якби ви не психували так могли б й показать. Нам всім тут цікаво.
У вас багато вільного часу, через це лізе усяка дурня в голову.
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Достатньо, щоб зацінити ваш смак. Показуйте.
Віта,іди працюй
Гарачий Чокалад• 29 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Хороша, але особисто мені такі ремені не подобаються.
Кроме ремня мне не нравится два отделения, одинаковых на молнии. Вечная истрия поисков телефона,ключей ...
Незнакомлюся• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Можу показати NPC але непогану. А ця в теме наче понос детский.
Сумка повинна привертати увагу, виражати жінку, щось типу цього
первая - как у теток 50 лет в маршрутках. Остальные - сильно на любителя.
Вот все-таки очень показательно, когда таких фукающих просят поделиться классными на их взгляд сумками
Незнакомлюся• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Ваша черга, діліться)
а я сумки автора не зафукивала, и даже ваши нет
Акуна_Матата• 29 августа 2023
А представляете когда все эти рефьюджихы вернутся, это ж в каждой теме отакоэ: будут меряться лондонами, цюрихами и торонтами. Спаси и сохрани
Люблю_смаколики• 29 августа 2023
А я згодна, що сумка не дуже.
А от запропоновані нормальні. Не вечірні, а перші, для повсякдення.
Але це може від віку залежить, мені 29)
Котомафия
• 29 августа 2023
Ответ дляГарачий Чокалад
Я как раз такую и хотела с разными отделениями
Невловимий Джо• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
ну и к чему эти все ваши сумки? они совсем из другой оперы(другого стиля).
Невловимий Джо• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Та ні, я проста дівчина, мігрант. Просто насмішили ці понти з Лондоном) І так, можу сумку в прімарк купити або в секонді, просто у автора смак реально так собі.
в неї звичайна класична крос-боді, нічого зайвого. А ось ваші моделі на любителя.
Невловимий Джо• 29 августа 2023
Ответ дляЛюблю_смаколики
А я згодна, що сумка не дуже.
Але це може від віку залежить, мені 29)
у автора есть четкий запрос: ’Так мне и нужна обычная сумка с ребенком на площадку ходить и в магазин)’. Какая сумка из предложенных соответствует ему? Вторая разве что, и то, с натяжкой. Плюс черные у нее есть.
Голубец• 29 августа 2023
Ответ дляAishiteru
Для меня ваши страшные.