Мать драконов• 29 августа 2023
йогурт «радимо» я не раджу
що за помиї ? хто пив ?
дамаАмстердама• 29 августа 2023
Почему помиї? Чем он отличается от любого другого магазинного? Когда покупаю, беру его или Молокію. Кстати, у Радимо новий вкус киви-банан, очень интересный
Бла бла бла• 29 августа 2023
А я покупала Кефир радимо,нормальный вполне...и молокия очень люблю греческий йогурт
маминаБубочка• 29 августа 2023
Роблю в мультіварці йогурт грецький віво. Вже років 10 не купувала в бутилочках. Але такого йогурта і не бачила. Це ви в Київі купили?
Мать драконов
• 29 августа 2023
Ответ длямаминаБубочка
в Хмельницькому
маминаБубочка• 29 августа 2023
Ответ дляМать драконов
в Хмельницькому
Я такої марки не бачила, може увагу не звертала. Він не добрий на самк, чи рідкий?
Потринділиця• 29 августа 2023
Ответ длямаминаБубочка
О тааак, підтримую Вас.
Я теж роблю с закваски Vivo,але классичний ’синій’.
І без мульті, в рушнику - чудовий.
Якось пригостили магазинним- солодюще, крохмаль чутно
І без мульті, в рушнику - чудовий.
маминаБубочка• 29 августа 2023
Ответ дляПотринділиця
О тааак, підтримую Вас.
І без мульті, в рушнику - чудовий.
В мене ще і йогуртниця є, але там мало виходить)))Люблю гаджети різні. Я в мультіварку 2 літри молока , ще і сливок 200 грам 15 %. Діти на магазинний фукають теж. А так собі ягід різних насипають, і йогурта , малий ще любить притрусити трохи цукровою пудрою. А я з гранолою із АТБ їм, теж добре, або огірок кубіками, стебло селери можна, пучок петрушки, укропа , сіль і йогуртом. Вообще бомба, всіх дівчат на роботі присадила на таке.
Дама с заначкой• 29 августа 2023
Ответ дляМать драконов
в Хмельницькому
А что конкретно вам не понравилось? Консистенция, вкус, запах, цвет, сладость или её отсутствие? Понятное дело, что если вы привыкли к продукту другой торговой марки, то новый вам может не понравится и это ваше субъективное мнение. Но увы, это не значит, что продукт плохой.