Садова гойдалка• 29 августа 2023

Так норм одеться для офисного работника?

Живчик-счастливчик• 29 августа 2023
Норм
ПультОт_БМВ• 29 августа 2023
Ужас
В рот не ложи• 29 августа 2023
Ужас на ужасе
Комиссия50%• 29 августа 2023
нет ненормально
Я таке знаю• 29 августа 2023
Нет, неуместно для офиса.
ЦібаФу• 29 августа 2023
Авжеж ні
ПультОт_БМВ• 29 августа 2023
Что страное и не понятное.
Ло Шарик• 29 августа 2023
Це не діловий одяг. Але офіси різні бувають. Десь навіть відсутність панчох не припустима, а десь у джинсах драних норм)
ТАЗератти• 29 августа 2023
попросили прийти в вышиванке?
Ну що ви, мамо!• 29 августа 2023
У нас в старгороде ( пив бар) так официантки одеваются
Паратруперсупер• 29 августа 2023
Офисный работник в баре нормально))) или тематичные офисные работники))
Як міряти?• 29 августа 2023
Норм
НаБалКоніХодять• 29 августа 2023
Офисный работник офисному работнику рознь
Настасья Пицун• 29 августа 2023
В ресторане, кафе, баре, на фольклорном фестивале - нормально.

В офисе - НЕ нормально.
Kusalochka• 29 августа 2023
Какая шароварщина
НаБалКоніХодять• 29 августа 2023
Если строгий дресс код, нет, если можно ходить в чем хочешь в офис, то надевайте
Только я не пойму, что это?
Мусик Пусик• 29 августа 2023
Це якійсь підцицюрник? А для чого?
Послушная• 29 августа 2023
Я взагалі не розумію, нафіга на люди носити цю штуку, яку потрібно одягати для ’ заводіловки’ чоловіка в ліжку? То був період, коли всі одягали ті пошли червоні ліфчики з бретельками на сіськах і обовязково щоб брительки було з під майки. Ліфчики змінились на корсети
Пузата Хата• 29 августа 2023
это в ’офисы’ где мошеннические колл-центры? - пофиг, все равно посадят
Ядвига Юсьлегко• 29 августа 2023
Корсети ще не всі прийняли. Важливо ще що внизу. Якщо чорні брюки й балетки, то норм
Забрызжу ядом• 29 августа 2023
Футболка с джинсами норм. То, что на фото - что-то странное.
120-120-120 (не худею)• 29 августа 2023
Ні, але ж хто забороняє
Чумачечая_• 29 августа 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
В давні часи корсет носили під одягом,а не зверху.
Так можна і труси поверх штанів вдягати і говорити,що це модно.
Мама Чели• 29 августа 2023
Трэш.
Как доярка.
euhunter• 29 августа 2023
Ні. Цей корсет - прямо сексуалізована річ. У формальному одязі це неприпустимо. І, доречі, абсолютно незручно.
Носіть таке у доречних ситуаціях вільного часу. Чи у вас таких не вистачає і треба в офіс тягнути?
Goku5927• 29 августа 2023
Якщо нема дрес-коду, то так.
Плекаю думи• 29 августа 2023
Нет конечно, снимите рубашку и оставьте только корсет на голое тело. Вот это будет круто для офиса, будет фурор, я вам гарантирую
Ядвига Юсьлегко• 29 августа 2023
Ответ дляЧумачечая_
В давні часи і в полі народжували. Часи змінюються
Г@Л@В@ломка• 29 августа 2023
На день вишиванки ще кой як, а краще на октоберфест