Домовенок Кузя• 30 августа 2023

Ваші неприємні спогади з дитинства?

1.мене били.тато міг бити дуже а мама мовчати . І мама дуже била , особливо по обличчю
2.принижували багато , обзивали
3.скандали батьків і підняття руки тата на маму
ПЛЮС-МИНУС• 30 августа 2023
вспоминая плохое, человек снова переживает плохие эмоции.
зачем вам это нужно?
Ну ниче се• 30 августа 2023
Так а что вы хотели? Бьет значит любит. Стерпится- слюбится. Это целая философия совка.
Рожева юбка• 30 августа 2023
Мой папочка трахал мамочку в моем присутствии, так как спали в одной комнате. Мама раздвигала ноги и все, терпела, так как не могла отказать. Что ребенок ( подросток уже) может видеть , никого не волновало.
Chernish• 30 августа 2023
Автор, а как у Вас сейчас жизнь сложилась? Сколько Вам лет? Родители развелись? Общаетесь с ними?
Чудовий каламбур• 30 августа 2023
Мене не били але сварили за все. Мама завжди була нервова і дратівлива. Вона і зараз така в принципі
Неновая почта• 30 августа 2023
Мене тягали батьки з собою по гостях класу до 4го. Я це непереварювала. Я могла залишитися з сестрою запроста, вона на 6 років старша. Но ні, мене тягли туди, а потім мама починала хвастати, що я можу на фортепіано щось виконати, бо я така, бл.дь, крута піаністка. І всі просили виконати, аплодували, дебіли, які робили вигляд, що подобається. Туди мене теж записпли не з мого бажання. А ще я повинна була вірша прочитати англійського, бо я ще і крута в тому, що:’ ой, она поліглот, все на літу схвативаєт’. Ненавіділа свого вчителя з англійської. Потім я стала не така дурна і почала брехати, що голова болить, живіт, і потрібно готуватися до контрольної. Вони шли у гості, а я просто балдела в своїй кімнаті)))
Ось це я ненавиділа.
В остальному в мене дуже турботливі батьки, і вся родина.
Мамин тріль• 30 августа 2023
Було і 1 і 3, 2 -не знаю . Просто знецінення або слова- сиди мовчки, ще мала. Тебе ніхто не питає. Це моя квартира і я тут вирішую. Це все таки принижувати. Трохи забулося. Вже доросла, але все це зробило сформувало неправильний характер-не висовуватися, боятися висловити свою думку і т.ін.
БолеИменее• 30 августа 2023
Самое плохое моё воспоминание с детства, это сильный шок от того что увидела, как мама моей лучшей подруги попала под машину и погибла, а на следующий день выбросился из окна и отец.
Я уже давно взрослая, а эти плохие воспоминания, так и остались в душе, как будто запечатлелись навсегда.
У лучшей подруги тоже самое.
Все буде• 30 августа 2023
1, 2 регулярно. 3 не видела, но оскорбления ужасные до слез мамы были. Отца люто ненавижу и жду его смерти.
Марія В• 30 августа 2023
Ответ дляРожева юбка
А скільки вам тоді було?
Рожева юбка• 30 августа 2023
Ответ дляМарія В
А скільки вам тоді було?
Лет 14-16
Ужгород• 30 августа 2023
Мне было лет 5,в садике меня наказывали-раздевали до гола и ставили на стульчик,других детей тоже.Мне 53,но осталось в памяти.
Чудовий каламбур• 30 августа 2023
Ответ дляУжгород
О..и у меня такое было...мама мне не верит, говорит придумываю а если было то почему в детстве молчала...
Педиатор_я• 30 августа 2023
В дитсадку закривали в темному підвалі з крисами, бо я не їла молочне. Не впевнена, що там були криси, але темряви боюсь досі. Маю клаустрофобію через такі виховальні заходи.
Своего не предлагать• 30 августа 2023
Съела шиповник лет в 5. И один раз достала не то мясо с морозилки лет 9, то мама накричала. Не били, не наказывали.
Жена_КотораяСтена• 30 августа 2023
у меня мама алкоголик( с детства приносила ей ведро и сама её спать укладывала. Из-за этого развелась с отцом. чудом сумела бросить уже когда мне было 16 лет, хотя до этого неоднократно пыталась завязать. не пьёт алкоголь вообще вот уже почти 20 лет, отношения у нас близкие и скорее хорошие, смогли как-то преодолеть этот звиздец
БальзаковскийВозраст• 30 августа 2023
Ответ дляНу ниче се
Вас муж сильно бьет?
Ну ниче се• 30 августа 2023
Ответ дляБальзаковскийВозраст
Вас муж сильно бьет?
По вашему личному опыту интересуетесь чужими мужьями?
Ужгород• 30 августа 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
и я молчала почему то...наверное пугали что б не говорили родителям.У меня это было в киевском садике на ветряных горах
Чудовий каламбур• 30 августа 2023
Ответ дляУжгород
Я в Черновцах жила. А почерк один. Я мало что помню с детства а это вот помню..
No problems• 30 августа 2023
Огород с картошкой
люблю_тортики• 30 августа 2023
Ответ дляNo problems
Огород с картошкой
Аналогично, помню, как бабушка заставляла оттуда тянуть ведро чего-нибудь, а мне было лет 10...к 35 годам насобирала кучу болячек
Ирина Россошенцы• 30 августа 2023
Мене дуже сильно били, чим попаде під руку. Мама била по обличчю і обзивала, вигонила з хати і я чекала коли запустять. Батько бив матір, бігав з сокирою. Напивався до чортиків і вночі робив розбір польотів. Постійно були крики лайки, матір в школу навіть не пускала, бо боялася за своє життя. І гроші це особлива тема, якою мені і досі попрікають. Постійна чортова економія, все найдешевше, постійно макарони. Хух, хоч чужим людям виговорилася.
Марія В• 30 августа 2023
Ответ дляРожева юбка
Лет 14-16
Жесть,вони алкаши?
Mede• 30 августа 2023
Ответ дляЧудовий каламбур
В мене так само було. Від батька теж за все життя доброго слова не чула, хоча добре вчилася і була по суті безпроблемною дитиною. Помер він два місяці тому, а я йому цього так і не простила
Чудовий каламбур• 30 августа 2023
Ответ дляMede
У мене тато найкращий. Він по суті і не чув того всього бо на роботі постійно. Але я іноді на свою дитину дратуюся і лякаюсь цієї подібності