У дитини на вказаному пальці панарицій. В Києві в Охматдиті вирізали там все і почистили, відрізали шматочок нігтя. Сказали тиждень робити перев´язки з бетадином і левомеколем і після компрес болтушку. Тиждень минув, рана покрилась корочкою, якщо її зачепити вона може кровоточить. Але палець навколо дуже червоний. Це ж не норма? Я звісно (завтра) поїду в охматдит до хірурга, нехай гляне.. як довго заживала ранка у вас?
дамаБезСобачки• 30 августа 2023
Це морочливе діло, довго заживає, покажіть лікарю знову. Бо воно може йти глибше, аж до кістки, це тільки лікар може сказати.
дамаБезСобачки• 30 августа 2023
Ответ дляInna_A
Дякую. Ніби гною там немає, корка на танці, але навколо шкіра червона, це і хвилює
Ну воно червоне і буде, бо запалення. Панарицій тим і неприємний, що довго загоюється.
Allein74999• 30 августа 2023
Вот как раз сегодня лучше стало. 2 дня на день стрептоцид, на ночь ихтиолка+ держал палец в теплой перекиси днем
Трільчиха• 30 августа 2023
Не так серйозно було, тільки почервоніння, мазали левомеколь, на ніч алое, після першої ночі вийшов гній, самі зрізали ніготь, далі днів 5 ще заживало