Inna_A• 30 августа 2023

Панарицій у дитини. У кого було?

У дитини на вказаному пальці панарицій. В Києві в Охматдиті вирізали там все і почистили, відрізали шматочок нігтя. Сказали тиждень робити перев´язки з бетадином і левомеколем і після компрес болтушку. Тиждень минув, рана покрилась корочкою, якщо її зачепити вона може кровоточить. Але палець навколо дуже червоний. Це ж не норма? Я звісно (завтра) поїду в охматдит до хірурга, нехай гляне.. як довго заживала ранка у вас?
дамаБезСобачки• 30 августа 2023
Це морочливе діло, довго заживає, покажіть лікарю знову. Бо воно може йти глибше, аж до кістки, це тільки лікар може сказати.

автор Inna_A • 30 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
Дякую. Ніби гною там немає, корка на танці, але навколо шкіра червона, це і хвилює
дамаБезСобачки• 30 августа 2023
Ответ дляInna_A
Ну воно червоне і буде, бо запалення. Панарицій тим і неприємний, що довго загоюється.
Allein74999• 30 августа 2023
Вот как раз сегодня лучше стало. 2 дня на день стрептоцид, на ночь ихтиолка+ держал палец в теплой перекиси днем
автор Inna_A • 30 августа 2023
Ответ длядамаБезСобачки
А треба навколо мазати ще чимось, не підкажете?
автор Inna_A • 30 августа 2023
Ответ дляAllein74999
Нам хірург іншу схему прописав, ми все зробили. Незрозуміло як зараз
Трільчиха• 30 августа 2023
Не так серйозно було, тільки почервоніння, мазали левомеколь, на ніч алое, після першої ночі вийшов гній, самі зрізали ніготь, далі днів 5 ще заживало