А я с Рио-де-Житомира!• 30 августа 2023

"Хай він зробить донат і їде": Олег Скрипка

Український музикант, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка вважає, що, якщо чоловік не вмотивований воювати, йому слід дозволити виїхати з країни

Про це артист сказав в інтервʼю каналу "Пряма червона".
Український музикант Олег Скрипка прокоментував заборону чоловікам на виїзд з України під час воєнного стану. На думку артиста, цю процедуру слід легалізувати, щоб чоловіки не давали хабарі, а платили офіційно.
"Забороняти чоловікам виїжджати - у нас війна важка, але не така тотальна, що нам 100% чоловіків потрібні. Якщо чувак хоче втекти, і він не мотивований, то який з нього вояка буде?", - сказав музикант.
Скрипка запропонував ввести донат, який надавав би право виїжджати з країни.
"[Потрібно] зробити систему, щоб він не військкомату або прикордоннику бабки платив, а хай він зробить донат і їде. Політика заборони ніколи не працювала", – зауважив артист.
nezhinka• 30 августа 2023
Є одне але, ніхто не вмотивований в тилу, всі вмотивовані вже на фронті.
Апель-синка• 30 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вони платять за білий квиток по 10тис.$
Краще б ці гроші йшли на фінансування армії,чим в карман головам тцк і лікарських комісій.Тих жи дронів закупили б.
Ну Вы же понимаете, что опять закупят барабаны и тёрки на эти деньги.