А я с Рио-де-Житомира!• 30 августа 2023

"Хай він зробить донат і їде": Олег Скрипка

Український музикант, лідер гурту "Воплі Відоплясова" Олег Скрипка вважає, що, якщо чоловік не вмотивований воювати, йому слід дозволити виїхати з країни

Про це артист сказав в інтервʼю каналу "Пряма червона".
Український музикант Олег Скрипка прокоментував заборону чоловікам на виїзд з України під час воєнного стану. На думку артиста, цю процедуру слід легалізувати, щоб чоловіки не давали хабарі, а платили офіційно.
"Забороняти чоловікам виїжджати - у нас війна важка, але не така тотальна, що нам 100% чоловіків потрібні. Якщо чувак хоче втекти, і він не мотивований, то який з нього вояка буде?", - сказав музикант.
Скрипка запропонував ввести донат, який надавав би право виїжджати з країни.
"[Потрібно] зробити систему, щоб він не військкомату або прикордоннику бабки платив, а хай він зробить донат і їде. Політика заборони ніколи не працювала", – зауважив артист.
автор А я с Рио-де-Житомира! • 30 августа 2023
Також Скрипка не згоден і з пропозицією глави МВС Вадима Денисенка закрити кордони для чоловіків ще на три роки після закінчення великої війни, щоб українська нація не зникла. Він навів приклад Фінляндії, яка, маючи маленьке населення, має високий рівень життя. Разом з тим, Скрипка вважає, що потрібно заохочувати залишатися в Україні.
’Навпаки, потрібно давати роботу, заохочувати тощо. Ніяких емігрантів. Польща, Чехія мають правильну політику щодо цього’, - поділився він.
ВыФсеВрете• 30 августа 2023
То вже є така схема. Шлях називається
Усатая полосатая• 30 августа 2023
в размере пол- квартиры
Ответ дляВыФсеВрете
То вже є така схема. Шлях називається
Шлях-то теж корупційна схема,як і липові інваліди
ЭкстрасенсиХаЯ• 30 августа 2023
А якщо чувак невмотивований, але бідний?
ВыФсеВрете• 30 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ви думаєте зроблять офіційно і ці гроші підуть на дрони? А не на телеканал дом? Знову корупція буде
Ответ дляУсатая полосатая
в размере пол- квартиры
Вони платять за білий квиток по 10тис.$
Краще б ці гроші йшли на фінансування армії,чим в карман головам тцк і лікарських комісій.Тих жи дронів закупили б.
ВыФсеВрете• 30 августа 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тоді якщо теща не інвалід, то прийдеться вмотивуватись, бо тут без варіантів
Гуру троллинга• 30 августа 2023
Було би прекрасно, тільки щоб ці кошти точно йшли на потреби ЗСУ.
Диверсификация• 30 августа 2023
Правильно!
ВыФсеВрете• 30 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вони платять за білий квиток по 10тис.$
В ТГ постійно суми 3-4 тис дол за білий квиток
Щира українка• 30 августа 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Тогда пойдёт немотивированный воевать
Гуру троллинга• 30 августа 2023
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Буде мотивація заробити.
Диверсификация• 30 августа 2023
Ответ дляУсатая полосатая
в размере пол- квартиры
…в Кривом Роге 😂
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
То хай іде на роботу,де дають бронь.
Але ця тотальна корупція з виїздом чоловіків вже огидна.
Щира українка• 30 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
И много Вы в ТГ настоящих белых билетов купили?
ВыФсеВрете• 30 августа 2023
Ответ дляЩира українка
А мені то він нащо?) мій на службі вже 23 роки
Ответ дляВыФсеВрете
Вчора тема тут була.І не соромиться автор,їй все ок.
Усатая полосатая• 30 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вони платять за білий квиток по 10тис.$
просто провладних крадіїв жаба душить, що ці кошти їдуть не їм
Усатая полосатая• 30 августа 2023
Ответ дляГуру троллинга
раскрадут 100%
ВыФсеВрете• 30 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
От нащо нам стільки того СБУ, хай би працювали, знайшли ту людину
Ответ дляУсатая полосатая
Було б бажання,механізм можна продумати.
В будь-якому разі краще в бюджет,чим в особистий карман.
Я Вас не боюся• 30 августа 2023
Та не питання, дайте цю ж можливість хлопцям на фронті які втомились, вони теж задонятять і поїдуть
Дівчина Бобула• 30 августа 2023
Так и выезжают, Донат нужным людям 5-10
Тысяч у.е и границы открыты
Ответ дляВыФсеВрете
Питання ж не в людині,а в системі.Це вже на такий поток поставили,що аж гидко.
Думаю,що кожен знає 2-5 і більше чоловіків,які ’ незрозуміло як’ виїхали після 24.02.22
Смешнюча• 30 августа 2023
Це правильно, але ніхто ж Скрипку не послухає. Хто хоче виїхати, все одно заплатить, просто не офіційно, неможливо змусити когось воювати
ЦібаФу• 30 августа 2023
Ответ дляУсатая полосатая
Им доходит лишь часть, много забирает себе ’нижнее звено’, которое непосредственно взаимодействует с ’клиентом’.

10 (десять) штук баксов полностью официально за право свалить из страны, семимильными шагами мчащейся в Европу - это кринж :)
Ответ дляДівчина Бобула
Так и выезжают, Донат нужным людям 5-10
Тысяч у.е и границы открыты
Я в заплатили в бюджет таку суму,щоб син мав можливість виїхати на навчання.Але фінансувати корупційні схеми і ширити корупцію-точно ні.
ЦібаФу• 30 августа 2023
Ответ дляЯ Вас не боюся
Будут всей ротой ’выкупать из крипацтва’ самых задолбавшихся. Каждый последующий призыв выкупает предыдущих.
Дівчина Бобула• 30 августа 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Никогда такого не сделают, потому что по закону запрета на выезд нет. Сейчас нарушают права, а с оплатой за выезд это даже не знаю, уровень Сомали, простите.