Все будет, но потом• 30 августа 2023

Чоловік вважає, що діти також мають варитись у фінансових труднощах

Зараз не найкращі часи для нашої родини у фінансовому плані. Дохід чоловіка просів, ціни виросли і ростуть, я в декреті. Намагаюсь підробляти та радувати дітей.
Ось нещодавно пішли ми у один міський комплекс з басейном, саме для того, щоб діти поплавали. Чоловік категорично проти таких закладів, максимум - поїхати на річку і то вговорювати його потрібно тиждень.
Я повезла дітей, в чоловіка нічого не брала. Оплатила сама.
Увечері задоволені діти розповідали батьку, де ми були, як їм сподобалось.
І тут чоловіка прорвало: він кричав, що, виявляється, фінансові труднощі - це труднощі лише для нього, я не при чому. Кричав, що як у мене було навіть 200 грн - я повинна була віддати їх йому, щоб він поклав їх на картку, а не «тринькати» на розваги.
Сказав, що тепер три дні ніхто не ходить до магазину, дістаємо все, що є в морозилці і я готую. І взагалі - старшій дитині він на смарт годинник (для школи) коштів не дасть, бо ж я можу собі дозволити кататись по комплексам, значить і на годинник кошти знайду.
Скажіть, для Вас це типу «норма» чи все таки ні? Чому діти повинні страждати через фінансові труднощі? Літо пройшло, дитинство летить.
Я повинна ще й почуватись винною, що повезла дітей до басейну раз за все літо
Мядуза аля моргонер• 30 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Автор, я считаю что ваш муж очень сильно прав. Дети должны понимать что семья может, а что - нет.
П с у нас сейчас неплохой доход, но в связи с тем, что непонятно что будет дальше - я тоже предпочитаю бесплатные развлечения.
200 гривен не такая сумма огромная,муж может на маршрутке проехаться пару дней,а не на машине

Тримаю свічку• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
А всі роки до цього хто утримував?
А фіг його знає. Але нинішню ситуацію автор описала в старпості. Можете ознайомитися і не виправдовувати тата-жлоба
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Вважаєте, що двохрічка замість емоцій від відвідування басейну повинна розуміти, скільки це коштує ?
Це діти, для них емоції та гарний настрій
- головні.
Не прикрывайтесь двухлетним ребенком. Ему тазик с водой поставь и это уже эмоции. Бассейн это исключительно ваши эмоции.
Люблю ВалЄру• 30 августа 2023
это мерзко.зачем рожаете с таким и для чего?
Творческий типаж• 30 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
1.Поход в комплекс стоит не 200 грн
2. Т е муж должен на себе экономить, а остальные члены семьи - нет)? Почему?
Виннипуховна• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Не звільняє.
Дитина - справа обох. Обов´язки по догляду та забезпеченню - на обох.
А ’я народила - за це корми нас всіх пожиттєво’ більше не катить
Поки дитині намає 3х років забезпечує той з батьків,хто працює! Більше того,вона може отримувати аліменти з його зарплатні на утримання дитини( дітей)+ на себе,поки у відрустці.
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Я ж не проти, власне)
Ви проти. Ви задвигаєте тезу що жінка в декреті має утримувати дітей на рівні з чоловіком, це дурість.
ПуГоФФка• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Це таки висновки тілько тому що вона дітей в басейн зводила?
Нет, это по ответам и обидкам на машину , прям сквозит «я родила ля еще и заработала капец я малодец а муж тварюка должен пахать как осел а он посмел просесть с зп аж так, что б крохотулички в бассейне не плавали бы»
У меня тоже двое детей и тоже одному 2 года, никто не закрывает глаза детям на трудности или проблемы, нет денег на игры машинки конфеты- объясняется рассказывается , что сейчас нету но мы все делаем для того, что бы было !
Поддержка важна , а судя по автору там только зуб на мужа что он мало приносит
Если муж жлоб мудак эгоист и любит только себя- разводись кто мешает, если мужу просто трудно- помоги и пойми
Творческий типаж• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
- головні.
А на бесплатной речке ребенок двух лет меньше эмоций испытает?

Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Я не проти того, що ви зустріли купу чоловіків)
Copy-Paste• 30 августа 2023
Ответ дляДа Щас же
Ну власно кажучи там не йдеться про басейни та смартгодинники. Це як тут люблять в темах про дітей казати ’ніхто вам не був забов´язаний подарунки, гаджети, смачну їжу, модний одяг’ ось так і тут.
питання було про обов’язок утримувати
а далі вже можна почитати про обов’язки батьків щодо повноцінного та всебічного розвитку дитини, які не обмежуються мискою супу та мінімальним набором одягу та взуття.
Виннипуховна• 30 августа 2023
Ответ дляSvitlo_
Тоді це не сім´я.
Сімейний кодекс з вами не погодиться)))
автор Все будет, но потом • 30 августа 2023
Ще такий момент: чоловік проти мого виходу на роботу. Постійно питає «що тобі не вистачає?». Типу, не голі, не голодні та й добре.
Мене це не влаштовує.
Ось була розмова з приводу мого виходу на роботу. Він заявив, що як вийду - буду все віддавати йому, оплачувати комунальні. Типу, щоб навіть не посміла думати, що моє зароблене буду витрачати не власний розсуд.
Ось так і з цими підробітками. Сиджу з дітьми, займаюсь ними, готую на всіх. Підробила, пішли відпочили. Могла не підробляти в ущерб собі, а спати ночами
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
А ви тільки одного і той виявився гавнюком?
ПуГоФФка• 30 августа 2023
Ответ дляСумка з негодою
Якщо вам в житті не зустрічалися гівнарі, це не значить, що їх не існує в природі.
Я знаю сім´ю, де жінка економіла на їжі, а муж в цей час поміняв машину на клас а. Маніпуляція денех нєт но ви дєржітєсь, вона дуже поширена
Ну так это выбор женщин , или насильно замуж выдали и удерживают ? Нравится терпеть - ок
Фантазерша• 30 августа 2023
На стороне мужа..
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Не вгадали. Ще будете пробувати?
Виннипуховна• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Давайте лінк, будемо читати
Треба було правознавство в школі не прогулювати.А тепер гугл в поміч
Творческий типаж• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Мене це не влаштовує.
Ваш муж тоже может не рвать себе жилы на работе - заработал себе на пивко - и достаточно.

Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляВиннипуховна
Добре, зараховую злив
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Мене це не влаштовує.
Автор, вам зі своїм життям, розбиратись самостійно нафіга вам порадниця?
Люблю ВалЄру• 30 августа 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Как бы не было финансово трудно, надо иногда расслабляться, позволять себе лишнее.
вот муж и позволит себе на следующей неделе))
Copy-Paste• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Мене це не влаштовує.
о, пішлі тролячі дровішки по ходу п’єси
Сумка з негодою• 30 августа 2023
Ответ дляПуГоФФка
Вам не зустрічалися маніпулятори. Вони зазвичай гладко стелять, а коли жінка стає в залежному від них стані, тут то вони і розгортаються.
Я б щиро порадила автору тікати, але не впевнена, що вона в тому стані щоб почути. Я б не почула в свій час.
Виннипуховна• 30 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
Наверное потому, что они семья? Не?
Или муж тоже может лично заработанные тратить без учёта желаний остальных?
Хай чоловік іде в декретну відпустку,а дружина на роботу.
Творческий типаж• 30 августа 2023
Ответ дляВиннипуховна
Нужно уточнить - готова ли автор так сделать). Может муж её мечтает об этом)
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Не вгадали. Ще будете пробувати?
Навіщо? Мені це нецікаво. Коли жінка наполягаю на праці в декреті, утриманні дітей, то це або нещасна жінка, або чоловік на порадниці.
Виннипуховна• 30 августа 2023
Ответ дляТворческий типаж
1.Поход в комплекс стоит не 200 грн
А ви впевнені,що він економить на собі?
А ось і я• 30 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
мені здається що автор тріль
нет, єто достоточно распространенная ситуация в семье, которая живет по принципу ’лебедь. щука и рак’
муж автора обиделся, что его не поставили в известность а пошли тайно. автор вполне могла заранее сказать о своих планах, сославшись на его расході на авто ...
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Дати вогнегасник?