Все будет, но потом• 30 августа 2023
Чоловік вважає, що діти також мають варитись у фінансових труднощах
Зараз не найкращі часи для нашої родини у фінансовому плані. Дохід чоловіка просів, ціни виросли і ростуть, я в декреті. Намагаюсь підробляти та радувати дітей.
Ось нещодавно пішли ми у один міський комплекс з басейном, саме для того, щоб діти поплавали. Чоловік категорично проти таких закладів, максимум - поїхати на річку і то вговорювати його потрібно тиждень.
Я повезла дітей, в чоловіка нічого не брала. Оплатила сама.
Увечері задоволені діти розповідали батьку, де ми були, як їм сподобалось.
І тут чоловіка прорвало: він кричав, що, виявляється, фінансові труднощі - це труднощі лише для нього, я не при чому. Кричав, що як у мене було навіть 200 грн - я повинна була віддати їх йому, щоб він поклав їх на картку, а не «тринькати» на розваги.
Сказав, що тепер три дні ніхто не ходить до магазину, дістаємо все, що є в морозилці і я готую. І взагалі - старшій дитині він на смарт годинник (для школи) коштів не дасть, бо ж я можу собі дозволити кататись по комплексам, значить і на годинник кошти знайду.
Скажіть, для Вас це типу «норма» чи все таки ні? Чому діти повинні страждати через фінансові труднощі? Літо пройшло, дитинство летить.
Я повинна ще й почуватись винною, що повезла дітей до басейну раз за все літо
Пожмаковна• 30 августа 2023
Не знаю всей ситуации. Вы описали только со своей стороны. Поэтому могу предположить, что муж отчасти прав. Если в семье финансовые трудности, то траты непроходимо обсуждать.
Я так понимаю, у вас совместный бюджет?
Иначе вопросов не возникло бы.
Если вы захотели съездить в бассейн с детьми, почему не обсудили с мужем? Ощущение, что вы соседи, а не супруги.
Это мое мнение.
Я так понимаю, у вас совместный бюджет?
Иначе вопросов не возникло бы.
Это мое мнение.
Мамина корзиночка• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
У нього є «його» - це авто, на яке в нього завжди є кошти, як б не була фінансова ситуація. Заміна тканини на стелі авто - це явно не першочергова витрата, яка зараз необхідна.
Значить у вас не все так погано, чоловік не правий. Але що ви зможете в цій ситуації зробити?
Він завжди жадібним був? Чи на ньому зменшення прибутків так сказалося?
Ермолайчик• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Где написано это обязательство?
Не все прописано в законах… есть моральные принципы настоящего мужчины и отца!
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Где написано это обязательство?
А всі обов´язки мають бути прописані? Піду чоловіку розповім. А що там можна було, на все і на всіх наплювати? Чудова вийде родина.
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Мораль, как и историю, пишет победитель или просто сильный.
Штампами ’настаящиймущина’ не убедили, простите
Прокачую сідниці• 30 августа 2023
Я вас розумію. І чоловіка розумію, але не повністю. Зробила, як і ви, почала працювати і усі додаткові трати зараз на мені... не скажу, що мене це влаштовує, але як є. І ще спочатку радилась з ним, як він звик, далі вже помаленьку привчина до того,що за свої зароблені я роблю те,що вважаю запотрібним. Але моєму не спадало на думку забирати в мене гроші, це жесть. Навпаки казав щоб я відкладами і не витрачала. Навіть не уявляю таку ситуацію.
Жирафовое варьенье• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Где написано это обязательство?
у кодексі совєтчиці, звісно)
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Да.
Так, как прописан раздел имущества 50:50 в случае развода. Так, как прописан размер алиментов.
Лгин• 30 августа 2023
😂😂😂вибачте я трохи сміюсь
Я собі уявила в сімʼї нема грошей а автор така собі топає в комплексі 😂😂😂😂😂
Все будет, но потом
• 30 августа 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
крім того, діти не зрозуміють ціну грошей
Вважаєте, що двохрічка замість емоцій від відвідування басейну повинна розуміти, скільки це коштує ?
Це діти, для них емоції та гарний настрій
- головні.
Ермолайчик• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
А с чего Вы взяли, что я пыталась в чем-то кого-то убеждать? Позволяйте дальше лезть мужикам на голову. Даже не представляю, что б мой муж кричал на меня, что отвела детей в бассейн. Значит пусть больше зарабатывает если захотел детей
Copy-Paste• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Где написано это обязательство?
в Сімейному кодексі
сподіваюсь, щодо утримання батьком неповнолітніх дітей в вас нема питань?
а стосовно дружини, то вона має право на аліменти до досягнення дитиною віку трьох років. не на дитину, а на себе.
Все будет, но потом
• 30 августа 2023
Ответ дляБарбітта
Если бы вы были единственным добытчиком в семье в нынешних условиях, думаю, вы бы тоже иначе отнеслись к этой ситуации. Орать, конечно, не вариант, но если честно - вы же постоянно игнорируете его точку зрения на рациональность трат?
И да, если в семье плохо с деньгами, это нормально, что и на детях сказывается. В любом случае намного меньше, чем на взрослых. Потому что обычно детей любят и балуют их с большей охотой, чем себя. Но это нормально, если развлечения детей станут попроще или пореже, потому что денег нет.
Немає в нас таких веселощів, на які ми постійно витрачаємо кошти.
Це може бути раз на декілька місяців ігровий центр. В інший час - прогулянки в парку з морозивом.
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Мораль вибудовують в родині відповідно до виховання, принципів і поглядів. Якщо в людини відсутні сімейні цінності,відповідальність, перед родиною, з такими взагалі неварто будувати стосунки. Вони для них не створені.
БлинчикБезСметанки• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ну так нормально объясняйте сразу, не то что у вас на денег не хватает, а то что у вас мужчина жлоб, который просто экономит на семье, чтоб не экономить на себе
Copy-Paste• 30 августа 2023
тема для срачу, звичайно.
автор, то ви не прокоментували.
до вчора чоловік був адекватним та щедрим?
автор, то ви не прокоментували.
Жирафовое варьенье• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
- головні.
можна організувати раз в тиждень виїзд на річку, не так пафосно і чоловіка б не образили тим, що без нього відпочили. а він злий, не відпочивший, та ще й ви 200 грн в бюджет не додали(
Тримаю свічку• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Тоді і він не має віддавати особисто зароблене
А хіба то не його діти?
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
в Сімейному кодексі
Батьком чи батьками?
Мядуза аля моргонер• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
- головні.
А какой сейчас у Вас доход на семью? Вас четверо, я правильно понимаю?
Крихітка на всі• 30 августа 2023
якщо є можливість - балуйте дітей. Ніхто не знає, що їх чекає в майбутньому, тому нехай пам´ятають своє щасливе дитинство!
Чоловік - придурок.
ІМХО.
Чоловік - придурок.
ІМХО.
Все будет, но потом
• 30 августа 2023
Я все в побутовому плані тягну на собі. Головка, прибирання, уроки зі старшим.
Підзаробила, порадувала дітей. І тут на тобі - не така.
Сумка з негодою• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Не до такої степені, що не можемо раз за літо поїхати в комплекс чи сходити в ігровий центр.
Таке враження, що чоловіку просто подобається знущатись
Автор, а є ще якісь знаки і дзвіночки?
В мене теж було подібне, і таки да, муж мудак, а не часи важкі. Зараз живемо окремо, думаю, чи дозволяти йому спілкуватися з дитиною. Чи треба їй таке токсичне гівно в ролі близької людини
Copy-Paste• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Батьком чи батьками?
батьками, але ж мати у відпустці по догляду за дитиною у випадку автора. чи як?
але навіть якщо припустити ситуацію, що мати не утримує дітей, це автоматично звільняє від цього обов’язка і батька?
Виннипуховна• 30 августа 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Для розуміння ситуації, автор, скільки чоловік заробляє?
Бо якщо 10 тис це одне, а якщо 50 чи 100, то інше
Скільки б він не заробляв він не має жодного права на підробітки дружини в декреті.
ПуГоФФка• 30 августа 2023
Автор , прошу прощения, но вы мне как то инфантильны , и этот вопрос «должны ли дети понимать и знать , что нет денег «- конечно должны !
Или они отдельно от семьи существуют ?
Мне совершенно не понять этого, вы семья а не мое твое, должно быть взаимопонимание !
И сори, я не верю , что муж жмотиться на бассейн детям а сам тысячи тратит на машину когда как вы говорите «скрута «
Или они отдельно от семьи существуют ?
Copy-Paste• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
то тільки зараз? а до цього було інакше?
Ответ дляВсе будет, но потом
- головні.
Двохрічка відчує такі самі емоції і простій мисці з водою.
Ви перебільшуєте значення басейну для 2-річної дитини.