Все будет, но потом• 30 августа 2023
Чоловік вважає, що діти також мають варитись у фінансових труднощах
Зараз не найкращі часи для нашої родини у фінансовому плані. Дохід чоловіка просів, ціни виросли і ростуть, я в декреті. Намагаюсь підробляти та радувати дітей.
Ось нещодавно пішли ми у один міський комплекс з басейном, саме для того, щоб діти поплавали. Чоловік категорично проти таких закладів, максимум - поїхати на річку і то вговорювати його потрібно тиждень.
Я повезла дітей, в чоловіка нічого не брала. Оплатила сама.
Увечері задоволені діти розповідали батьку, де ми були, як їм сподобалось.
І тут чоловіка прорвало: він кричав, що, виявляється, фінансові труднощі - це труднощі лише для нього, я не при чому. Кричав, що як у мене було навіть 200 грн - я повинна була віддати їх йому, щоб він поклав їх на картку, а не «тринькати» на розваги.
Сказав, що тепер три дні ніхто не ходить до магазину, дістаємо все, що є в морозилці і я готую. І взагалі - старшій дитині він на смарт годинник (для школи) коштів не дасть, бо ж я можу собі дозволити кататись по комплексам, значить і на годинник кошти знайду.
Скажіть, для Вас це типу «норма» чи все таки ні? Чому діти повинні страждати через фінансові труднощі? Літо пройшло, дитинство летить.
Я повинна ще й почуватись винною, що повезла дітей до басейну раз за все літо
Душка-свекрушка)))• 30 августа 2023
Для мене реакція вашого чоловіка - ознака слабкості. Терпіти не можу слабких чоловіків, які при перших труднощах опускать руки. Через 200 гривень стільки нюнь. Хай бере себе в руки.
Петриківна• 30 августа 2023
Ну я можу зрозуміти його невдоволення. Бюджет вашої поїздки в заміський комплекс точно більше 2000. І при цьому його на це свято життя навіть не покликали. Якщо це для вас зараз суттєво і справа не в самодурстві чоловіка - то так, діти теж мають жити ’по средствам’. Плавання в річці з великою імовірністю їм також би сподобалося.
Тарабарщина• 30 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Якщо зовсім скрута, то він правий.
Діти повинні варитись в цьому і розуміти ці труднощі. Оберігаючи їх ви робите собі гірше, вони вас розуміть не будуть і рахуватись з часом
Ага, скрута, у нас теж, але комп собі для ігор купив, а дитині на іграшки чи речі, бери де хочеш... Добре, що батьки мені допомагають,бо на своїй роботі не можу онлайн. А саме найбільше бісить, що коли він був без роботи, я його забаганки не обмежувала, а зараз це не рахується...
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Автор, если бы вы сразу эти подробности написали в посте в самом начале, то я бы вам возможно и поверила.
Думаю, что вы создали тему, считая, что советчицы поддержать вас, а мужа вашего с грязью смешают. Но большинство советчиц, как раз на стороне мужа.
Вот вы и придумываете теперь все подробности, что показать, что у вас не муж, а монстр.
И да, я на стороне вашего мужа.
Це ж як треба не любити себе, щоб вважати таку чоловічу поведінку нормою і бути на його боці? Коли кордони топчуть, вищать при дітях і на дітей, сруть в її жіночий город, намагаються забрати зароблене автором в декреті, принижують, а ви така спостерігаєте , а че нормально.
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Не все прописано в законах… есть моральные принципы настоящего мужчины и отца!
Так с моральной точки зрения и автор подло поступила, по отношению к мужу
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
в Сімейному кодексі
сподіваюсь, щодо утримання батьком неповнолітніх дітей в вас нема питань?
а стосовно дружини, то вона має право на аліменти до досягнення дитиною віку трьох років. не на дитину, а на себе.
Думаете суд сейчас меньше даёт, чем будут алименты в случае развода?
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Шо саме подло? Завела дітей у басейн за свої кошти. Любити дітей це підлість?
Copy-Paste• 30 августа 2023
Ответ дляСмячиком
я не знаю що таке ’алімєнти в случає развода’
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Так вона їх і утримує, доки тато міняє стелю в авто.
Утримання і організація дозвілля, це не одне й те саме.
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляВиннипуховна
Бо вона в декретній відпустці з спільними дітьми.Навіть суд стане на її бік і скаже,що має.
Так он не 100% должен будет отдать в любом случае
Швидкоруч• 30 августа 2023
схоже, що ви дійсно транжира, чоловік чекав на підтримку від вас, якщо не має грошей, то на маршрутці на річку з бутербродами, яйцями і помідорами
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляПетриківна
Але це геть не змінить головного, автора не поважають, про дітей не дбають. Бо така поведінка по відношенню до жінки неприпустима, це моральне і психологічне насилля. Воно буває не тільки фізичним. якщо вона змогла заробити і подарувати своїм дітям радість у цей непростий час, то вона за це варта тільки поваги. А чоловічок хамло бесхребетне але тільки їй обирати що з таким робити.
Тримаю свічку• 30 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Організація дозвілля входить в утримання
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Не до такої степені, що не можемо раз за літо поїхати в комплекс чи сходити в ігровий центр.
Таке враження, що чоловіку просто подобається знущатись
++ ситуация абзац! Это тирания...
дело в том, что ’трудности с финансами’ - это прежде всего его задача решать.. а он не может и потому от слабости и тугости ищет виноватых и срывается на тех кто младше, слабее и беззащитнее! ЭТО НЕЗДОРОВАЯ реакция, не мужское поведение...
Детей надо учить:
- ценить
- думать
- понимать
- правильно выстраивать приоритеты
А не орать, ломать и добивать тем, что у папки трудности и он сдулся и орет как не мужчина.
Ну сходили Вы, подарили детям радость, эмоции, у них на этой почве будет выше иммунитет, а он испоганил день и уничтожил позитив... это не мужской поступок!
В доме мужчина ОН. а не Вы не дети и орать тут нечего! Нормально было бы Вам наедине сказать ’ты молодец, что детям подарила радость в такое сложное время. Давай только не часто и не за счет продуктов’ - вот так можно и надо было! А тут сопли, слюни, фу... фу! Позор такому.. Автор, сочувствую... мда
Детей надо учить:
- ценить
- думать
- понимать
- правильно выстраивать приоритеты
Nastia Platonova• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Я собі нічого не купую вже давно. Із салонних процедур - один раз була на педикюрі. Це все, що я потратила «на себе».
Могла піти, нікому не сказавши, до косметолога, наприклад, чи до гарного перукаря на ті кошти (чоловік би все одно не помітив змін). Але ж витратила, щоб порахувати дітей.
І все одно «не така»
Во первых это Ваш выбор мужа. Он же не в миг стал таким скупердяем не умеющим зарабатывать.
И только Ваша вина в том что Вы экономите на себе и научили мужа экономить на Вас.
Меняйте отношение к себе. Ну или мужа))
Силиконочка• 30 августа 2023
Ответ дляТоптунша
Если бы в нашей семье были материальные трудности, то мой муж бы не кричал, но и я не поехала бы в этот бассейн... Взяли бы мяса и все вместе поехали на речку, на шашлыки, прекрасно бы провели время...
На 200 грн.? И сколько бы вы взяли мяса на семью на 200грн.? Плюс проезд или бензин. В разы дороже выходит, а у вас денег нет
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
І все одно «не така»
Вы умница! У Вас в доме НЕТ мужчины... истеричка есть, паникер и слабый человек (пардон!) а мужчины нет... взять на ровном месте и испортить всем настроение - абзац!
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Ні, не входить. Читайте сімейний кодекс.
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Вважаєте, що двохрічка замість емоцій від відвідування басейну повинна розуміти, скільки це коштує ?
Це діти, для них емоції та гарний настрій
- головні.
ВЫ умница!
Тримаю свічку• 30 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Давайте сюди свій сімейний кодекс
пАлАвинкА• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Тоді і він не має віддавати особисто зароблене
А шо він тоді має робити?
Топтунша• 30 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
Сомневаюсь, что день в комплексе с бассейнами ,с двумя детьми, стоит 200грн.. В Харькове, до войны, у меня уходило не меньше 1000...там только вход с одного 200грн.
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Абсолютно точно, поведінка не чоловіча.
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляСиликоночка
Поехать с детьми в бассейн это от 1500 грн.
пАлАвинкА• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Где написано это обязательство?
У настоящего мужчины в голове. У остальных нигде наверно...
Все до блиску• 30 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
+++ Нормальный мужчина всегда думает о досуге своей семьи в меру своих финансов! Это морально мужская часть в семье.. но! Но! Где есть тирания и истерики - туго с этим... надо ж устроить турьму детям и жене и тыкать ’нет денег! я не заработал! расплодился.. наорал, но не заработал’
пАлАвинкА• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Мораль, как и историю, пишет победитель или просто сильный.
Штампами ’настаящиймущина’ не убедили, простите
есть категория людей, которых в принципе не возможно убедить, даже если они и знают что не правы. А про ’победителей’ насмешили
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Опять мантры про настаящихмущин? Надоело
Наизнанку• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ще такий момент: чоловік проти мого виходу на роботу. Постійно питає «що тобі не вистачає?». Типу, не голі, не голодні та й добре.
Мене це не влаштовує.
Ось була розмова з приводу мого виходу на роботу. Він заявив, що як вийду - буду все віддавати йому, оплачувати комунальні. Типу, щоб навіть не посміла думати, що моє зароблене буду витрачати не власний розсуд.
Ось так і з цими підробітками. Сиджу з дітьми, займаюсь ними, готую на всіх. Підробила, пішли відпочили. Могла не підробляти в ущерб собі, а спати ночами
Мене це не влаштовує.
Жесть. А зачем ему отдавать? Чтобы потом выпрашивать свои заработанные деньги?
Nastia Platonova• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Мене це не влаштовує.
Або Ви фантазерка. Бо повірити що сім´ї у якій є проблемою сходити до бассейну з дітьми раз на літо, чоловік не пускає дружини працювати?
А якщо і пустить (царь і Бог прям) то усі гроші відбере і своє авто знов буде лагодити
А як це дійсно не вигадка, то як Ви виходили заміж і народжували дітей? Не вірю що якщо такі люди існують, що вони такими стають в один момент, а до цього щедрі, дбайливі і з нормальним ставленяям до жінок.