Все будет, но потом• 30 августа 2023
Чоловік вважає, що діти також мають варитись у фінансових труднощах
Зараз не найкращі часи для нашої родини у фінансовому плані. Дохід чоловіка просів, ціни виросли і ростуть, я в декреті. Намагаюсь підробляти та радувати дітей.
Ось нещодавно пішли ми у один міський комплекс з басейном, саме для того, щоб діти поплавали. Чоловік категорично проти таких закладів, максимум - поїхати на річку і то вговорювати його потрібно тиждень.
Я повезла дітей, в чоловіка нічого не брала. Оплатила сама.
Увечері задоволені діти розповідали батьку, де ми були, як їм сподобалось.
І тут чоловіка прорвало: він кричав, що, виявляється, фінансові труднощі - це труднощі лише для нього, я не при чому. Кричав, що як у мене було навіть 200 грн - я повинна була віддати їх йому, щоб він поклав їх на картку, а не «тринькати» на розваги.
Сказав, що тепер три дні ніхто не ходить до магазину, дістаємо все, що є в морозилці і я готую. І взагалі - старшій дитині він на смарт годинник (для школи) коштів не дасть, бо ж я можу собі дозволити кататись по комплексам, значить і на годинник кошти знайду.
Скажіть, для Вас це типу «норма» чи все таки ні? Чому діти повинні страждати через фінансові труднощі? Літо пройшло, дитинство летить.
Я повинна ще й почуватись винною, що повезла дітей до басейну раз за все літо
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
Та не знаю) можливо, там всі сварки від безгрошів´я, ну важко обом. А так би і помиритись, відволіктися, побути родиною.
Ну, це якщо він не за замовчуванням мудак.
Від вас так гарно повіяло, від поста. Затишком. Але за текстом мені більше схожий на мудака.))
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Так тем более надо поддержать родного человека в трудную минуту, а не крысятничать
Так чого ж він цього не робить? Він не крисятнічає він принижує жінку і дітей своїх.
Поторописька• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
А ви б такого брали у людьні місця? Не приведи Господь дитині б водички купила чи морозива. Він і вдома неадекват.
Вы сильно предвзяты к неизвестному Вам человеку. К мужчине, которого Вы в глаза не видели, а слышали о нем через третьи уши (обиженной жены).
Объективно ситуация выглядит таким образом: в семье финансовые трудности, а жена берет детей и идёт отдыхать в бассейн.
И эта ситуация, мягко говоря, далека от семейной идилии.
Лично я б охерела, если бы на мне были все заботы о поесть-одеться-обуться-комуналка, а остальные члены семьи тем временем отдыхали у бассейна с коктейлями, даже не позвав меня. И тут неважно женщина или мужчина. Это ситуация не нормальная.
Жирафовое варьенье• 30 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Мне ваша ситуация напомнила один случай, как мы пошли с нашими знакомыми на кофе, потом решили пройтись по ТЦ, а после магазинов решили сходить в кино. И жена знакомого, сказала, что она не пойдет, подождет нас в ТЦ, потому что у нее фин.проблемы и она откладывает деньги на зимний пуховик. В итоге пошли мы, муж этой девушки в кино, купили попкорн, колу, а она осталась нас ждать в ТЦ. У них, оказывается, раздельный бюджет и то, что ей нечего надеть зимой- это лично ее проблема. Так же и у вас, зная, какая у вашей семьи ситуация с деньгами, вместо того, чтоб помочь мужу и потратить заработанные деньги на быт, идете развлекаться, да и вообще, крысятничаете, тратя заработанные деньги на себя втайне от мужа. Для меня это не семья. Не представляю, как муж с вами живет 🤷🏻♀️
ситуація жахлива у ваших друзів. чоловік міг не піти в кіно, або ви, як друзі-скинутись на квиток. усяке в житті бувало, у нас велика компанія з подруг, ніколи подруг не лишали в такій ситуації. нема грошей на фільм-скинулись, нема грошей на клуб-скинулись, потім віддаш. цей чоловік дуже принизив свою дружину, що пішов з вами. хоча у них і нема спільного бюджету
.
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
В смысле не делает? Он автору все бытовые нужды закрывает
АлександраА• 30 августа 2023
Моя особиста думка: діти, років з п´яти -шести мають знати про фінансовий стан родини. В загальних рисах, звісно, але мають. Врешті, діти - також частина родини.
Щодо ситуації автора, то вона не гарна як з боку чоловіка, так і з боку автора.
Кричати, звісно, чоловік не мав. Але, гіпотетично, можливо і чоловік, так само, як і автор щодо дітей, вважає, що, вже дружина, не має детально знати про його фінансові складнощі. А тут - такі витрати. Хоча, повторюся: якщо сам не сказав, то і нефіг кричати.
А щодо автора... Ну взяти гроші і мовчки піти з дітьми... Я б порадилася з чоловіком. Пояснила свою позицію...
А так виходить, навіть з позиції автора: діти не мають знати про складнощі, чоловік не має знати куди дружина планує, суттєві для родини, як я розумію, гроші витрачати.
Якась таємничність на рівному місці.
Поторописька• 30 августа 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
.
В конце концов можно и не пойти в кино, если твой друг или твоя пара (тем более) не имеет денег в данном случае на поход в кинотеатр.
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляЖирафовое варьенье
у кодексі совєтчиці, звісно)
Ага! Мужчина должен всё жене и детям, женщина же никому ничего не должна!
Не танцую- но пою• 30 августа 2023
А почему не посоветовались с мужем, прежде чем пойти? Сказали бы: хочу порадовать детей, вот появилась копейка, может давай сходим? Дети за лето нигде не были, может выкроим возможность, детство все-таки, как считаешь? Если бы он не захотел, так и пошли бы втроем, зато совесть чиста и в известность поставили. А так, получается, муж крутится и всех кормит, а Вы заработали - и пошли развлекаться без него. Не по-семейному. Если бы мой муж так пошел без меня, я бы очень расстроилась. Можно просто выкроить бюджет раз в месяц, но всем вместе пойти в компромиссное место. Нормальный муж и отец это поймет. Но если у Вас неадекватный тиран и жлоб - это другое дело.
Подойдите с другой стороны к мужчине. Может он устает, секса не хватает, борща не доел. Приласкайте, почухайте спинку. А потом просите, что захотелось. Пусть себя героем чувствует. А не изгоем в собственной семье.
Этих мужиков надо хитростью и лаской брать. Иначе - никак)
Одяг та сумки• 30 августа 2023
ваша родина ваші закони- щл тут радити. Я кайфую від річкі білш ніж басейн. Їдемо там де кемпінг ось з ночівлею їздили теж платно- зато прибрано там та безпечно. Миж не знаємо. Мjжливо ви останні кошти транжирите. як так ваші кошти ваші, а чоловіка на їжу? якщо так то так негарно. і якщо діти знали що тато проти- ви його принизили. треба це вирішувати до, а не стаивити перед фактом. Хоча і чоловік псих трохи( вищче правильно радять треба було ласково тата вмовити
Жирафовое варьенье• 30 августа 2023
Ответ дляПоторописька
згодна. мені напевно той попкорн в горлі стояв. не знаю, що там за відносини в тій сім´ї, але я б не хотіла потім ні сексу, ні готовки з чоловіком, який мене так опустив при друзях
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Вважаєте, що двохрічка замість емоцій від відвідування басейну повинна розуміти, скільки це коштує ?
Це діти, для них емоції та гарний настрій
- головні.
А двухлетка на площадке во дворе эмоций не испытывает? Только платно?
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляЕрмолайчик
А с чего Вы взяли, что я пыталась в чем-то кого-то убеждать? Позволяйте дальше лезть мужикам на голову. Даже не представляю, что б мой муж кричал на меня, что отвела детей в бассейн. Значит пусть больше зарабатывает если захотел детей
А детей хотят исключительно мужчины? Вымаливают на коленях, как у всех советчиц?
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
в Сімейному кодексі
сподіваюсь, щодо утримання батьком неповнолітніх дітей в вас нема питань?
а стосовно дружини, то вона має право на аліменти до досягнення дитиною віку трьох років. не на дитину, а на себе.
Угу, в размере 2 000 гривен
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
А хіба то не його діти?
Потому у нас и такое дикое количество разводов, что мужиков вообще за людей не считают
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляВиннипуховна
Скільки б він не заробляв він не має жодного права на підробітки дружини в декреті.
Пусть семья голодает, а жена саои деньги ныкает?
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
200 гривен не такая сумма огромная,муж может на маршрутке проехаться пару дней,а не на машине
А если он таксист?
Тримаю свічку• 30 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
А може мужики не хочуть брати відповідальність за сімʼю? І вважають, що діти в на річці-вонючці нормально відпочинуть влітку, а поміняти текстиль в авто важливіше.
Я-ваш шанс• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Не до такої степені, що не можемо раз за літо поїхати в комплекс чи сходити в ігровий центр.
Таке враження, що чоловіку просто подобається знущатись
Вам скільки років?
Невже прям розваги для вас необхідні?
В скільки ви вийшли заміж? В скільки родили? Ви не нагулялись?
Я до 28 вигулялась так, що на розваги дивлюсь рівно.
Молодість треба було активно проводити, бути всюди, зажигати, тоді до розваг потім рівно ставишся
Невже прям розваги для вас необхідні?
Поторописька• 30 августа 2023
Ответ дляТримаю свічку
Може й важливіше. Зачасту авто і є частиною обов´язкових трат сімейного бюджету. В кінці кінців авто це сімейне майно.
Поторописька• 30 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Ну есть такое. Даже в этой теме.
Если перевернуть ситуацию и предположить, что автор делала генеральную уборку в доме и готовила еду, а муж в это время втихаря пошел в бассейн с детьми, то ответы были бы явно не ’ты баба, твоя задача уборка, главное что детишки отдохнули’.
Явно бы кричали ’Нужно было убраться быстренько вместе и идти в бассейн вместе’.
А как мужик, так должен молча слушать как жена и детки отдохнули без него, и умиляться
любименькая• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
- головні.
Та нах двохрічці той басейн? На річці теж би відпочили.
І основне, чому ви без чоловіка поїхали? Ви не сім´я вже?
Бо він не одобрив би тринькати гроші в комплексі?
Він значить заробляє на продукти, квартплату, одяг для всіх, а ви тільки на розваги для себе?
Чоловік не хотів би теж розважитися?
Диверсификация• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Простите, но если с деньгами не ок, то зачем летом идти в бассейн, если есть речка/озеро/пруд?
Столічна штучка• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ще такий момент: чоловік проти мого виходу на роботу. Постійно питає «що тобі не вистачає?». Типу, не голі, не голодні та й добре.
Мене це не влаштовує.
Ось була розмова з приводу мого виходу на роботу. Він заявив, що як вийду - буду все віддавати йому, оплачувати комунальні. Типу, щоб навіть не посміла думати, що моє зароблене буду витрачати не власний розсуд.
Ось так і з цими підробітками. Сиджу з дітьми, займаюсь ними, готую на всіх. Підробила, пішли відпочили. Могла не підробляти в ущерб собі, а спати ночами
Мене це не влаштовує.
А нахєра він вам треба?
Сумка з негодою• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Мене це не влаштовує.
Ну, ваш муж впевнено виглядає на токса-маніпулятора. Щоб сиділа мовчки і на короткому поводку, в рота заглядала. Крок вліво- вправо, розстрєл на мєстє.
А то будете мати незалежні гроші, то хто ж тоді його бздури терпіти буде?
Думай-те
Сумка з негодою• 30 августа 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Я так себя вела как вы, автор. Он так же кричал. Я искренне считаю, что это его проблемы. Это его дети и он должен придумать как их кормить и развлекать. Мой не мог и я решила, что одна справлюсь лучше. А этот тезис ’мы семья’ я могу поддержать только если муж делает все что может но тогда он ищет другие пути, а не цепляется к действиям жены и диктует, что ей делать. Мой дошел в этом, что и гараж продал моей мамы, и мои украшения, и чуть квартиру не продал. Мы ж блин семья. Манала я такую семью.
Таке ми сім´я, але тільки в один бік. Спочатку з´їмо твоє, а потім кожен своє.
Міряно-переміряно• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Мене це не влаштовує.
Оце троляка
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Вам скільки років?
Невже прям розваги для вас необхідні?
Ну да, с рождением ребенка жизнь заканчивается
Мядуза аля моргонер• 30 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
А если он таксист?
Значит пусть выезжает в 5 утра и больше зарабатывает
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Так он обеспечивает семью необходимым