Все будет, но потом• 30 августа 2023
Чоловік вважає, що діти також мають варитись у фінансових труднощах
Зараз не найкращі часи для нашої родини у фінансовому плані. Дохід чоловіка просів, ціни виросли і ростуть, я в декреті. Намагаюсь підробляти та радувати дітей.
Ось нещодавно пішли ми у один міський комплекс з басейном, саме для того, щоб діти поплавали. Чоловік категорично проти таких закладів, максимум - поїхати на річку і то вговорювати його потрібно тиждень.
Я повезла дітей, в чоловіка нічого не брала. Оплатила сама.
Увечері задоволені діти розповідали батьку, де ми були, як їм сподобалось.
І тут чоловіка прорвало: він кричав, що, виявляється, фінансові труднощі - це труднощі лише для нього, я не при чому. Кричав, що як у мене було навіть 200 грн - я повинна була віддати їх йому, щоб він поклав їх на картку, а не «тринькати» на розваги.
Сказав, що тепер три дні ніхто не ходить до магазину, дістаємо все, що є в морозилці і я готую. І взагалі - старшій дитині він на смарт годинник (для школи) коштів не дасть, бо ж я можу собі дозволити кататись по комплексам, значить і на годинник кошти знайду.
Скажіть, для Вас це типу «норма» чи все таки ні? Чому діти повинні страждати через фінансові труднощі? Літо пройшло, дитинство летить.
Я повинна ще й почуватись винною, що повезла дітей до басейну раз за все літо
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Я пам´ятаю, як в домі залишилась одна гривня. Одна. Мама купила нам морозиво. Нікуди цю шалену суму не прилаштуєш. Що збирається він ’рятувати’ на 200 грн? І наскільки все погано? Може ви там справді не по кишені живете. Хз. Це впринципі вирішувати треба не тут
Где вы видели комплекс с бассейном за взрослого + дети за 200 грн, где? Мама туда бутербродиков принесла, или чем она там детей кормила целый день, что дети довольны и счастливы? До комплекса она пешком шла с 2-х летним ребенком или на такси?
Творческий типаж• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
На практиці жодного такого не бачила. А от -я тобі все, що хочеш, ти мене тільки цим побутом не грузи - вагон прикладів
А я знаю таких
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Вона б знайшла того, кому ті двти так само важливі, як і їй. Він же не єдиний у світі. Повно нормальних.
Або не знайшла б. Або знайшла б ще гіршого.
Але який в цьому сенс? Вона обрала саме його.
Ії ногами в шлюб заганяли?
Ответ дляДиви яка я пава!
Ок. 2000 грн. Це сильно змінює справу?
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
До трьох років - батьком. Бо жінка в декреті.
Де про це можна почитати?
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Что значит подло? А как женщины ездят отдыхать без мужей сейчас? Тоже подло?
В тихаря, так что бы муж не знал?
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Ок. 2000 грн. Це сильно змінює справу?
Да, меняет. Это уже крысятничество.
Ответ дляБурундучиха
Ії ногами в шлюб заганяли?
Я просто не розумію ось цього ’не зобов´язаний’. Якщо чоловік нічим не що зобов´язаний мені і народженим від нього дітям - то нащо він мені треба? Ну от що конкретно мега цінного в саме цьому екземплярі, щоб його дублювати? Чому народжувати саме від того, з О не повинен тобі нічого. Він пустий баласт. Купа нормальних навкруг. В всяке сир розмножуватись не повинно. От це точно те, що він не повинен
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Ок. 2000 грн. Це сильно змінює справу?
В 10 раз ровно
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Но она и подрабатывает.
Почему ей нельзя подрабатывать? Людей в семье стало больше, а денег меньше - или по одёжке протягивай ножки, или помогай мужу содержать семью!
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляАлександраА
Автор, прочитала ваш останній коментар...
Тікайте!
Це не те, що попахує абьюзом, а вже прям смердить!
Спроби зробити вас цілком і повністю залежною від нього - прям класика.
А можна питання? У вас подружки є? Родичи, окрім дітей і чоловіка? Ви спілкуєтеся з ними регулярно?
Тікайте!
Угу, если он сбежит, то денег у неё моментально прибавится
Хвильоватиша• 30 августа 2023
Ответ дляМамина корзиночка
Автор, насколько великий трудности? Есть долги или просто доход упал? Сколько муж зарабатывает?
Просто одно дело, когда он один думает, что 1000 гривен до зарплаты осталась, а нужно и продукты купить, и проезд оплатить. И получается, что на еду денег нет, а на развлечения есть.
И другое - когда все не так плохо, никто не голодает, а муж паталогически жадный
Что у вас?
Знаю таких людей особисто - там і робота і бізнес і чорний прибуток, а горшей в них все одно нема
то клініка
Колупалочка• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
А если женщина в декрете 6 лет?
вкрации• 30 августа 2023
Це поширена проблема вибору: економити чи порадувати себе.
1) Якщо взагалі собі нічого не дозволяти, може статися зрив. Довга стриманість дуже б´є по нервах.
2) Якщо витрачати гроші без дисципліни, накопичень не буде. А якщо раптово знадобляться гроші, доведеться позичати.
Шановна пані, будь ласка, пробачте свого чоловіка. Неприємні ситуації часом бувають, але треба думати, як це виправити. Жіноча м´якість і терпіння - наш порятунок.
1) Не сперечайтеся. Бо чоловік сильніше дратуватиметься. Почекайте, щоб трохи заспокоївся.
2) Скажіть чоловікові, що розумієте, що він тяжко працює для родини і дуже це цінуєте.
3) Скажіть, що ви давно мріяли подарувати радість діткам. І ви дуже зраділи, коли побачили їх щасливими. Попросіть чоловіка не сердитися на це.
4) Скажіть, що згодні, що варто було порадитися з ним. Треба бути економними, але хоча б іноді робити щось приємне (не лише діткам, але й вам з чоловіком).
Знаю, що мої слова звучать дуже м´яко. А ви переживаєте після сварки.
Але спробуйте зрозуміти чоловіка. Він не дозволяє собі нічого зайвого, бо переживає, що родині не вистачить на необхідне. Дуже втомлюється морально. Йому необхідна ваша підтримка, інакше він не зможе підтримувати вас.
Хочете, щоб чоловік погодився з вами? Погодьтеся з ним.
І не нагадуйте, що ви самі заробили на подарунок дітям. Це його дуже зачепить (у чоловіків інше сприйняття).
І попросіть діток не сердитися на татка. Вони сприйматимуть ситуацію вашими очима. А множити негатив не треба.
Якщо проявите повагу і розуміння до чоловіка, то зможете оговорювати справи без сварок. Нагадуйте чоловікові, що цінуєте його старання, і він сам потім погодиться на подарунок дитині в школу.
Бажаю вам любові та розуміння в родині!
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
А если женщина в декрете 6 лет?
Алименты на содержание матери ребенка до 3-х лет. До 6 лет только в случае инвалидности ребенка или других состояний связанных со здоровьем. Могу ошибаться но такие алименты состоят примерно 50% от суммы алиментов выплачиваемых на ребенка. .
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Це просто для вас 2000 великі гроші, тільки й того
Это для мужа автора большие деньги.
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Дополню, это как раз минимальные алименты за месяц на которые может расчитывать автор. минимальные алименты за месяц это 2272 грн.
АлександраА• 30 августа 2023
Ответ дляКолупалочка
Тікати не йому, а автору.
Але, врешті, це ж особиста справа. Деякі і побиття терплять, бо, якщо підуть, то грошей не збільшиться. А тут - тільки про обмеження розмови веде.
Сегодня сержусь• 30 августа 2023
Ответ дляМолода і нерозважлива
Мій віддає всю зарпрату мені, я в декреті з двома. Грошей не хватає. Так, буває трачу на примхи дітей- але це діти.
Чоловік підробляє, тяжко, так- але докидує ще грошей на родину.
А що він хотів?
Нехай нянче двох, я вийду працювати, буду десь як він і заробляти.
А що він хотів?
прям представила. вы на работе. денег не хватает. голова пухнет, какую дырку заткнуть, и тут муж берет детей и едет отдыхать. без вас. бо вам оно не надо
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
Це його проблеми. Чому жінка в декреті змогла заробити цю шалену суму, а чоловік ні
То слово криза вам не знайомо? Дохід чоловіка просів, але жінка цього не розуміє і не хоче розуміти. Це нормально? Крисятничати тоді коли скоротилися доходи і збільшилися розходи, і при тому прикриватися дітьми, бо це для них, а не для автора, це нормально?
Диви яка я пава!• 30 августа 2023
Ответ дляОксана_12
То ви вважаете що чоловік приніс автору не 2000, а 1999 грн?
Гірчинка• 30 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
Якщо зовсім скрута, то він правий.
Діти повинні варитись в цьому і розуміти ці труднощі. Оберігаючи їх ви робите собі гірше, вони вас розуміть не будуть і рахуватись з часом
Так судячі з тексту діти і так не бачили особо веселощів. Один раз звозила в басейн і відгрібла
Гірчинка• 30 августа 2023
Ответ дляSo_so
Представила себя на Вашем месте. Я бы так не поступила. У нас семья, все в равных условиях, мы с мужем фин вопросы решаем вместе, придерживаемся одного подхода, нет моё/твоё.
Если бы у нас были серьёзные трудности, я бы организовала что-то для всех членов семьи и нам по карману.
А если муж ничего не хочет, никакого отдыха где трата денег? То пусть и дети ничего не видят?
Дюймовочка• 30 августа 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Він зобов’язаний утримувати дітей і дружину в декретній відпустці! Це її право заробляти або ні в декреті.
Так, вони ж не голодують.
І він наче не відхрещується від свого обов´язку. Але від труднощів ніхто не застрахований. В період, коли вони настали, йому йти красти аби обов´язок виконати в повній мірі?