Все будет, но потом• 30 августа 2023

Чоловік вважає, що діти також мають варитись у фінансових труднощах

Зараз не найкращі часи для нашої родини у фінансовому плані. Дохід чоловіка просів, ціни виросли і ростуть, я в декреті. Намагаюсь підробляти та радувати дітей.
Ось нещодавно пішли ми у один міський комплекс з басейном, саме для того, щоб діти поплавали. Чоловік категорично проти таких закладів, максимум - поїхати на річку і то вговорювати його потрібно тиждень.
Я повезла дітей, в чоловіка нічого не брала. Оплатила сама.
Увечері задоволені діти розповідали батьку, де ми були, як їм сподобалось.
І тут чоловіка прорвало: він кричав, що, виявляється, фінансові труднощі - це труднощі лише для нього, я не при чому. Кричав, що як у мене було навіть 200 грн - я повинна була віддати їх йому, щоб він поклав їх на картку, а не «тринькати» на розваги.
Сказав, що тепер три дні ніхто не ходить до магазину, дістаємо все, що є в морозилці і я готую. І взагалі - старшій дитині він на смарт годинник (для школи) коштів не дасть, бо ж я можу собі дозволити кататись по комплексам, значить і на годинник кошти знайду.
Скажіть, для Вас це типу «норма» чи все таки ні? Чому діти повинні страждати через фінансові труднощі? Літо пройшло, дитинство летить.
Я повинна ще й почуватись винною, що повезла дітей до басейну раз за все літо
АнтиТанкист• 30 августа 2023
Мне ваша ситуация напомнила один случай, как мы пошли с нашими знакомыми на кофе, потом решили пройтись по ТЦ, а после магазинов решили сходить в кино. И жена знакомого, сказала, что она не пойдет, подождет нас в ТЦ, потому что у нее фин.проблемы и она откладывает деньги на зимний пуховик. В итоге пошли мы, муж этой девушки в кино, купили попкорн, колу, а она осталась нас ждать в ТЦ. У них, оказывается, раздельный бюджет и то, что ей нечего надеть зимой- это лично ее проблема. Так же и у вас, зная, какая у вашей семьи ситуация с деньгами, вместо того, чтоб помочь мужу и потратить заработанные деньги на быт, идете развлекаться, да и вообще, крысятничаете, тратя заработанные деньги на себя втайне от мужа. Для меня это не семья. Не представляю, как муж с вами живет 🤷🏻‍♀️

пАлАвинкА• 30 августа 2023
Ответ дляЛгин
😂😂😂вибачте я трохи сміюсь
Я собі уявила в сімʼї нема грошей а автор така собі топає в комплексі 😂😂😂😂😂
Так сказали же, что на ’облизывание’ авто деньги есть всегда. То на автора и детей ’криза’
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Опять мантры про настаящихмущин? Надоело
Ви не читайте, ще порівнювати почнете, а там і до депресії недалеко. Може ви чоловік автора? Було б логічно.
Бурундучиха• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Вибачте, діалог з Вами мені не потрібен
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Вибачте, діалог з Вами мені не потрібен
Вибачаю але вашу недочоловічу позицію тут ніхто не підтримає. Жахлива реальність. Не відповідайте..
пАлАвинкА• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Не звільняє.
Дитина - справа обох. Обов´язки по догляду та забезпеченню - на обох.
А ’я народила - за це корми нас всіх пожиттєво’ більше не катить
??? Там 2 года младшему
Copy-Paste• 30 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Ні, не входить. Читайте сімейний кодекс.
а що входить?
Силиконочка• 30 августа 2023
Ответ дляДиви яка я пава!
Поехать с детьми в бассейн это от 1500 грн.
150-200 грн. 1 человек разовое посещение, говорю, как человек, который ходит сейчас в бассейн, а нормальные шашлыки да, от 1000 грн. Что дешевле? И да, не одно мясо вы с собой возьмёте, правда?
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
А для мене це повний треш. Залишити подругу і не заплатити за білет, це в голові не вкладається. Чоловік мудак і друзі жлоби. Везіння страшенне, шкода жінку. Не уявляю таких друзів.

Инстагра_мерша• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Ще такий момент: чоловік проти мого виходу на роботу. Постійно питає «що тобі не вистачає?». Типу, не голі, не голодні та й добре.
Мене це не влаштовує.
Ось була розмова з приводу мого виходу на роботу. Він заявив, що як вийду - буду все віддавати йому, оплачувати комунальні. Типу, щоб навіть не посміла думати, що моє зароблене буду витрачати не власний розсуд.
Ось так і з цими підробітками. Сиджу з дітьми, займаюсь ними, готую на всіх. Підробила, пішли відпочили. Могла не підробляти в ущерб собі, а спати ночами
А чим ви підробили?
пАлАвинкА• 30 августа 2023
Ответ дляБурундучиха
Та как захотите
Поторописька• 30 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
А автор и дети к этому авто отношения не имеют? Они рядом в маршрутке едут, пока муж в авто?
Автомобиль и должен всегда быть в порядке, это же транспортное средство повышенной опасности.
Грабля• 30 августа 2023
Ответ дляВсе будет, но потом
Не до такої степені, що не можемо раз за літо поїхати в комплекс чи сходити в ігровий центр.
Таке враження, що чоловіку просто подобається знущатись
Не розумію я такої моделі ’сім’ї’
В нас також бувають різного роду труднощі. Говоримо, рахуємо, знаходимо компроміс завжди.
Інакше навіщо жити разом?
Ермолайчик• 30 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Так с моральной точки зрения и автор подло поступила, по отношению к мужу
А в чем подлость: заработать миля в декрете (потому что муж не способен) и потратить эти деньги на детей? Она должна была отдать деньги мужу на пиво?
Борода• 30 августа 2023
Правильно ви зробили.
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Шо саме подло? Завела дітей у басейн за свої кошти. Любити дітей це підлість?
Подлость делать траты, которые для семьи в данный момент существенны без согласования
пАлАвинкА• 30 августа 2023
Ответ дляПоторописька
’Облизывание’ это не ремонт. Старая оббивка никак не влияет на безопасность.
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляCopy-Paste
я не знаю що таке ’алімєнти в случає развода’
Погуглите, что-ли
Copy-Paste• 30 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Погуглите, что-ли
в ’случає развода’ відбувається тільки розлучення.
де там в гуглі ’аліменти в случає развода’ - будь ласка, покажіть. дякую

Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Существєни це ви що маєте на увазі? Думаєте вмруть з голоду, не зможе ремонт авто закінчити? та ні, треба було просто чоловіку данину віддати.
Шиворот Навыворот• 30 августа 2023
Я думаю, що ви просто обидва заїб*лись від безгрошів´я і проблем. Тепер ви відчуваєте образу, він, думаю,теж. Коли довго знаходишся у фінансовій скруті, то і не такі сварки стаються.
А чому ви тата не погукали в басейн з дітьми? Відпочити від рутини, трохи відволіктися.
Економити - разом, тринькнути - теж разом. Чому ні)
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Может муж автора таксист, к примеру, и машина его инструмент заработка?
Тут много нестыковок, и про 200 грн за комплекс с бассейном и про машину, и про ’не пускает на работу’
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляШиворот Навыворот
А ви б такого брали у людьні місця? Не приведи Господь дитині б водички купила чи морозива. Він і вдома неадекват.
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Минимум посоветоваться с мужем, потому что у них тяжёлое фин положение
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Какого выбирала.
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Для чого? Він з нею радиться з приводу авто?
Шиворот Навыворот• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Та не знаю) можливо, там всі сварки від безгрошів´я, ну важко обом. А так би і помиритись, відволіктися, побути родиною.
Ну, це якщо він не за замовчуванням мудак.
Natalia505• 30 августа 2023
Ответ дляСмячиком
Какого выбирала.
Люди змінюються і чим більше обов´язків тим складніше.Витримують не всі.
побольшомусекретику• 30 августа 2023
Я впевнена, що мають, певним чином.
Знати, що в сім´ї складні часи. Тому батьки не можуть купити або влаштувати все, що хотіли б для своїх дітей. (А не діти зажрались). Саме в такій ситуації особливо приємно організувати дітям щось до душі.
Але Ваша історія не про це. Чоловік псіханув. Всім складно.
Смячиком• 30 августа 2023
Ответ дляNatalia505
Так тем более надо поддержать родного человека в трудную минуту, а не крысятничать