Все до блиску• 30 августа 2023
Сумочка Pinko в размере Small насколько маленькая ?
Подскажите пожалуйста замеры, хотя бы приблизительно.
Nastia Platonova• 30 августа 2023
с боку фото нет?
Там есть модель как клатч, то на ужасная, не удобная ничего кроме телефона не помещается и выглядит плохо
Все до блиску
• 30 августа 2023
Ответ дляNastia Platonova
с боку фото нет?
Nastia Platonova• 30 августа 2023
Ответ дляВсе до блиску
Да
Ну бачите по фото з дівчиною, що вона досить мініатюрна. У моєї подруги подібна, їй вистачає.
Моя більша за розміром. І мені комфортна, бо мені потрібно і пудру носити і антисептик, і ключів багато. І дуже вона мені подобається.
Сиреневая цапля• 30 августа 2023
27x16 cm она
Скажите пожалуйста в какую цену Вы покупаете и сколько доставка стоит?