Дую на вітер• 30 августа 2023
Подскажите что почитать , про кризис 3 х лет ? Я уже с ума схожу((
Дочь стала упертой очень , все должно быть по её иначе сразу бешеная истерика , разговоры , обнимания не действуют , она просто не слышет.
Действует только шантаж , я понимаю что это не правильно , но блин по другому не получается ..
ПешитеБесАшипок• 30 августа 2023
А що саме вона хоче по її? Можливо краще прислухатися і перестане гнути свою палку?
Весёлая морковка• 30 августа 2023
это просто пережить нужно, знакомые в комнате одного оставляли с его истерикой, перебесился и пришел нормальный ребенок
personality• 30 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
О боги у нас в два года это , а есть ше
кризис трех ?
Моя теж з 2 стартувала. Я вже холодна.
Весёлая морковка• 30 августа 2023
слышала совет от психолога, в такие моменты, если вы чтото говорите ребёнку, то нужно сесть напротив его лица, по другому ваши слова он не слышит
ПешитеБесАшипок• 30 августа 2023
Доречі, а шантаж це погано? Користуюсь таким або даю їй робити, що хоче (крім того, що небезпечне)…
Дую на вітер
• 30 августа 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Начиная с мелочей одется истерика , идти домой истерика , кушать не буду - буду сок только и т.д
ПешитеБесАшипок• 30 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
Жах…. Я думала істерика в 2 пройде склро( а виявляється ще одна скоро 😭
personality• 30 августа 2023
Я стараюсь(не завжди це легко) просто не звертати увагу. Просто можу переступити через неї і нехай кричить. Стараюсь бути послідовною (дуже нелегко), стараюсь режим тримати. Короче, автор, реальна лафа починається в 8 років. Правда не довго, бо зараз старшій 12- свої приколи.
ЯяяКакаджамбо• 30 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
А ви пропонуєте їй вибір у що одягнути ? Я наприклад витягую дві футболки дві лосин дві кед пари і вона вибирає у що вдягає і їй це дуже подобається , так наприклад їсти то я витрумю 4 години перерви , то голодна летить їсти , а додому йти то наприклад кажу йдем купим по дорозі сочок або там гербеР і оце дуже добре спрацьовує такі маніпуляції наприклад
Весёлая морковка• 30 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
не буду кушать - сиди голодный, до следующей кормёжки, он же ездит на вас, проверяет границы, будьте жестче
Я инженер, меряю от 1• 30 августа 2023
А что именно по её? Если выбор одежды, еды игрушек, то можно предоставить ей этот выбор. А если истерика, то ни в коем случае не игнорировать, а проговорить её чувства, ты сейчас злишься потому что... Нельзя чтоб ребёнок чувствовал себя покинутым и непонятым.
Как_б_не_так• 30 августа 2023
Раджу почитати Людмилу Петрановську і ще простіше є ’Діти з небес ’Джона Грея.
А я з косою• 30 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
О боги у нас в два года это , а есть ше
кризис трех ?
По сравнению с кризисом в 12-16, ваш кризис полная фигня
Анонім Секретар• 30 августа 2023
Советую почитать любое произведение авторов Джек Дениелс или Капитан Морген, лучше в компании единомышленников и обсудить ситуацию.😉
А вообще детки у всех выкаблучиваются и чем дальше тем больше, единственна разница это отношение родителей к этому. Если мама занята делами, работой, то прыгать танцевать вокруг дитятки нет времени, или будет пить что дали или сам себе достанет что хочет. Кстати самостоятельность это супер, ну разве что прибирать придется немного больше)))
Залетна Я тут• 31 августа 2023
Ответ дляДую на вітер
право выбора даете/альтернативу предлагаете?
Кринжова баба• 31 августа 2023
Ответ дляЯяяКакаджамбо
на мою не діє нічого , їсти вона буде тільки те чого нема, одягати ,ще не придумала що.....а саме для мене страшне ,що в нас істерики і вночі не скінчаються ,ночі то пекло ,, вона прокидається кожних пів години, годину і волає , щось типу каже ,но все ж криком , ні на що не реагує, я вже сама суцільний нерв, ось останню ніч я спала 1,5год , вже от теж 3раз прокинулася , в мене відчуття вже ,що з дитиною щось не так психічно , но ж все було добре , це останні 2міс .Я не знаю,як можна лишатися спокійною , коли сама ледь на ногах , в істериці ніхто крім мене навіть слова не має казати дикий вереск , і ходить за мною дивиться в очі і кричить, повторюючи те, що хоче не реагує на слова , просто не чує.Ніщо не діє , хочу почати з невролога , бо відчуваю вже скоро мені буде потрібен психіатр. А перед сусідами просто соромно , не спимо ми і всі довкола , ось в мене сьогодні промайнула думка, а чи існує дитяче снодійне .