Вероятненько• 30 августа 2023
Лінзи. Питання
Прийшли лінзи в контейнері, де вже був розчин. Я купила каплі. Тепер не знаю, залишати їх в тому розчині, який був, чи закапати каплі в контейнер замість того розчину?
Вероятненько
• 30 августа 2023
Ответ дляСвекруховна
А как часто вы меняете раствор?
Я тільки купила їх(
Весела бджілка• 30 августа 2023
Больше 10-ти лет пользуюсь линзами, приходят всегда герметично закрытые, там по моему какая то другая жидкость для длительного хранения, достаю, одеваю, а вечером в новый контейнер с моим раствором. У меня Опти Фри Експресс
Инста_Богиня• 30 августа 2023
Коли розпаковую лінзи, то перший раз в руці їх промиваю розчином і в очі. Щоденно- як дівчата пишуть, змінюю розчин кожного вечора, коли знімаю. Після того, як зняла, трохи промиваю в руці розчином перш ніж покласти до контейнера.
когдадеЦкие• 30 августа 2023
Прийшли в контейнері? Це як? Просто він же одноразовий. Купили, відкрили, викинули.
Чи є якісь нові вже с постійним контейнером? Вибачте за запитання такі, просто цікаво.
Лінзи зберігаються у розчині, а не краплях. Розчин в контейнер, туда лінзи.
Хачапууури• 30 августа 2023
Ну, вони ж запаковані. Ви їх виймаєте, одягаєте, носите а потім знімаєте і кладете в пластмасовий контейнер. Він часто разом розчином для очищення продається. Краплі, то геть не те.
ЖующаЯКонфету• 30 августа 2023
Питання не зрозуміла.
Купили лінзи. Промили і одягнули.
Купили з запасом - так і лежать в контейнері в якому прийшли.
Коли потрібно - промили і одягнули
Купили лінзи. Промили і одягнули.
Коли потрібно - промили і одягнули
Забобонний фрукт• 30 августа 2023
У вас які лінзи - одноденні чи на довший період розраховані?
Одноденні можно виймати з упаковки і користуватися, вам дійсно нічого більше не потрібно.
Лінзи, які не на 1 день розраховані, повинні зберігатися у спеціальному розчині. Упаковка для лінз для цього звичайно не годится, хоча можу у вас якісь незвичайні.
Выше правильно описали - лінзи вдягнули, розчин вилили, контейнер просушили. Коли знімете - наливаєте нову порцію розчину.
Краплі і розчин для зберігання - то різне.