Мошей ницца• 31 августа 2023
Чому на СЗ так багато безробітних чоловіків? Чому вони шукають знайомства, а не
роботу для початку? На що вони розраховують?
Гладиолус• 31 августа 2023
Ответ дляДуб береза
Нет
А чо пишут? Токаря, фрезеровщики есть? Для друга спрашиваю.
Дуб береза• 31 августа 2023
Ответ дляГладиолус
Не встречала
Гладиолус• 31 августа 2023
Ответ дляДуб береза
Не встречала
Жаль.
А чо обычно пишут, ради интереса?
Дуб береза• 31 августа 2023
Ответ дляГладиолус
Жаль.
А чо обычно пишут, ради интереса?
Я уже не помню
Вільний митець• 31 августа 2023
Ответ дляКороль дивана
у меня не было опыта с богатым, вряд ли же будет. Молодость и красоту на мужа нищеброда угробила
Между богачом и нищебродом есть вариант середнячка. Богачей подкаблучников на всех не хватит.
Король дивана• 31 августа 2023
Ответ дляГладиолус
В воздухе отчетливо потянуло браком по расчету. Расчет закончился, брак тоже.
совсем не то
фрау Гітта• 31 августа 2023
може шукають дів, що їх по кафе будуть водити та мерца їм куплять, а
може чекають на офер саме в цей момент.
Пупуговка• 01 сентября 2023
Ответ дляМошей ницца
ну один каже, я працював юристом (батьки влаштували), потім перевели на півставки, а потім звільнили взагалі
зараз не може рік знайти роботу, взяв у друга телефон бу мобільний, бо свій поламався і грошей нема
Як можна в такий пі..ж повірити,автор????
Мошей ницца
• 01 сентября 2023
Ответ дляПупуговка
так, а хто сказав, що я вірю?