ТебеОноНадось• Изменено 31 августа 2023

Домініканський собор, Львів, розміри

Дівчата, щось я гальмую або інформація реально надзвичайно засекречена.. не можу знайти розміри Домініканського собору у Львові. Гугл видає загальні історичні дані, а конкретних цифр ніде не можу знайти. Дякую за посилання
Сижуревувшоке• 31 августа 2023
Вам для каких-то рассчетов?
Бурундучиха• 31 августа 2023
Засекречена інформація То є Львів, дитинко!
автор ТебеОноНадось • 31 августа 2023
Для порівняння з іншими храмами. Виникла суперечка . Висота і довжина культової споруди
ПешитеБесАшипок• 31 августа 2023
Вмієте ви озадачити. Знайшла тільки план, по ньому можна довжину вирахувати, а от де висоту взяти, без поняття.
ПешитеБесАшипок• 31 августа 2023
Ось ще знайшла: ’Головною спорудою монастиря є однобанний костел Божого Тіла, масивний купол якого є провідною архітектурною домінантою історичного центру м. Львова. Це реплікація (варіація на тему) римського костелу Санта-Марія-ін-Монтесанто (1662–1679), а також — зменшена на 1/6 і спрощена реплікація церкви Святого Карла Борромея у Відні.’
Висота церкви святого Карла - 72 м, тоді теоретично висота Домініканського собору має бути 60 м.
автор ТебеОноНадось • 31 августа 2023
Ответ дляПешитеБесАшипок
Я тут навіть довжину не вирахую. Як так, така споруда відома, а ніде немає основної тех. інформації
ПешитеБесАшипок• 31 августа 2023
Ответ дляТебеОноНадось
В БТІ все є.)
Там вказана шкала на кресленні. Орієнтовно 55х30х60, якщо я правильно порахувала.
аромат Жука• 31 августа 2023
Жах. Навіщо ви такі дані тут обговорюєте???
автор ТебеОноНадось • 31 августа 2023
Ответ дляаромат Жука
Ви параноїк?? Висота і довжина відомого храму? Серйозно? При наявності гуглмепс з всіма відмітками, ніде не можна знайти прості цифри.
Посперечалися з подругою про розміри , вона доказує що довжина 134м, питаю звідки інфо...не знає, десь почула
Вся в кредитах• 01 сентября 2023
Ответ дляТебеОноНадось
Хай тільки з собором щось станеться !