Уходя дверю не хлопать• 31 августа 2023
Кто сделал репост поста в инстаграм
У меня нельзя посмотреть ((( У кого видно, вы скачивали "новые возможности инстаграм", или у вас по умолчанию была эта функция?
Инстаграм время от времени переустанавливаю, ничего не меняется.
Иконка погоды в сторис тоже пропала, давно уже(( Может есть способ восстановить эти функции?
Бодіпозітівна• 31 августа 2023
треба щоб ваша сторінка була відкрита, тоді ви будете бачити репости (але знову ж таки тільки у тих, у кого сторінка відкрита).
Уходя дверю не хлопать
• 31 августа 2023
Ответ дляБодіпозітівна
Сторінка відкрита довгий час☹️ це щось інше. Робила репост одній дівчинці, зразу ж бачу вона заходила в сторіс, бачила хто робив репост. У меня такого немає(((( Лише видно кількість репостів, і все((((((