Ниф_ниф• 31 августа 2023

Дівчата,їду до чоловіка,він служить

Підкажіть, що взяти з собою?Чим його порадувати?
Приїду в 6 ранку, до 7 вечора буду гуляти, житло знайшла тільки з 6 заселення.його відпустять теж близько цього часу
Що робити в цей час в чужому невеликому селі?
Що взяти з їжі, адже все зіпсується.
Солодощів в нього вдосталь, все привезли волонтери
автор Ниф_ниф • 31 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Мій казав, що з бритвами проблеми там у них.

А якщо не секрет- куди саме їдите? Мені теж казав, щоб приїхала, а мені страшно якось, та й дитину нема на кого залишити.
Харківська обл.
Вибачте, конкретно не можу сказати
автор Ниф_ниф • 31 августа 2023
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Зробіть домашню тушонку. Банок скільки зможете привезти. В чемодан на колесах багато влізе. Про речі питайте чоловіка. Презервативи.
Він вже на тушонку дивитись не може
Звожу з розуму• 31 августа 2023
Ответ дляРоздратована шкіра
Я ездила в Краматорск
Мій на Куп´янському напрямку, там було тихо, а зараз вже тиждень на зв´язок не виходить
ВыФсеВрете• 31 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Все що він любить в нього є.
Але ж не їхати з пустими руками
Ну не знаю, прям всё всё? Мой, например, любит арахис в кожуре, он не везде есть, тем более в селе.... Может и ваш что-то любит, чего там нет...
Ну ниче се• 31 августа 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Запитайте що привезти. Можливо тушонку хорошу, згцщене молоко
Цього у них точно достатньо))
автор Ниф_ниф • 31 августа 2023
Ответ дляМаргарита и Мастер
У мене в кого зі знайомих чоловіки не служать - то всі просять вареників.
Ну а так, це ж ваш чоловік, вам видніше, які смаколики його улюблені. Своєму я б насолила сала, привезла до нього чорного хліба з цибулею і маринованих помідорів та грибів (гриби і помідори на місці б робила, вони швидко робляться).
Гуляти 13 годин після дороги в селі.. ну таке собі задоволення. Може, є маршрутка хоч до райцентру? Там якісь кафе, може кінотеатр, камера схову десь на автовокзалі. Бо села хоч і різні бувають, але якщо ви задаєтеся таким питанням, у вас швидше за все такої інфраструктури не буде.
Чесно, навіть незнаю що там з транспортом.
На місці вже буду розбиратись
автор Ниф_ниф • 31 августа 2023
Ответ дляНематрьошка
Мій просив якісні труси і шкарпетки
Це все в нього вже давно є
автор Ниф_ниф • 31 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
О, дякую
Фісташки любить
Ну ниче се• 31 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Це все в нього вже давно є
Якщо палить - цигарки можете взяти, які любить.
Царевна в уггах• 31 августа 2023
Приготовьте буженину. Дома приморозьте, положите в термосумку и добавьте брусок с охлаждением. Можно купить баструмы, она долго не портится, орешки любимые.
ВыФсеВрете• 31 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
О, дякую
Фісташки любить
Вспоминайте ещё)) может ещё что-то есть такое, чему будет рад)
Роздратована шкіра• 31 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Все що він любить в нього є.
Але ж не їхати з пустими руками
Вы знаете, на самом деле, приятно такое читать. Что где-то все более-менее есть. Дайте только больше оружия и будут валить русню
Дверной_Проем• 31 августа 2023
помимо всего, я бы взяла какой-нибудь браслетик, который бы ему напоминал обо мне и согревал моей любовью. Это может быть любая приятная вещь, символичная для вас двоих.
Ну ниче се• 31 августа 2023
Ще можливо сир якийсь якісний, якщо любить.
осень харашо• 31 августа 2023
Я просеко везла😅

Можливо хтось і не зрозуміє, але я писала листа і тихенько поставила йому в рюкзак. Це вже традиція, щоразу посилку відправляю і теж лист кладу. Він їх дуже чекає. Каже читає в складні моменти, всі збирає і носить з собою
Звожу з розуму• 31 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Харківська обл.
Вибачте, конкретно не можу сказати
Теж там..
Заставляличка• 31 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Все що він любить в нього є.
Але ж не їхати з пустими руками
Напечіть чогось. Наприклад печиво, кекси, можна насмажити пончиків, чи пиріжків і повидлом, і заморозити.
Наивная Хо• 31 августа 2023
Ответ дляНиф_ниф
Він вже на тушонку дивитись не може
можливо ковбаску вкусну суху
Бабульція• 31 августа 2023
Хороший алкоголь и себя соскучившуюся и развратную.
Я еще беру его любимую икру. Остальное в плане еды там все есть.
secam• 31 августа 2023
Себе кохану йому потрібно.
Мудрецыха мира• 31 августа 2023
Ответ дляНу ниче се
Цього у них точно достатньо))
Ви знаєте чоловіка автора?
Ну ниче се• 31 августа 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Ви знаєте чоловіка автора?
Ні, свого знаю. І ситуацію із забезпеченням продуктами знаю. Автор, до речі, підтвердила, що так і є
Мудрецыха мира• 31 августа 2023
Ответ дляНу ниче се
Я знаю іншу сторону, на жаль(
Мудрецыха мира• 31 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
О боги , только не тушенку. Ребят уже тошнит реально от неё, это же жир, поджелудочной и желчного Фе. Вспоминайте его любимые вкусняшки и везите. Только с рыбой и мясом, осторожнее по жаре, ну и молочной. Не поверите, я отправляла яблоки, ну нет их там...
Тушонки різні бувають.
Я пишу зі свого досвіду
T_Sp• 31 августа 2023
Мій обожнює манго сушене , кілька разів просив сушену субоімовану їжу - борщі, баноші, супи, каші солодкі й солоні, які тільки залити окропом - воно на смак як щойно зварене і дуже помічне, як вертаються з задачі й за 5 хв обід чи вечеря і не сухомʼятка. У місцевих і кафе готову їжу намагаються не їсти, бо багато отруєнь(( Тільки продукти які неможливо зіпсувати. Термальну воду у великих балонах - на нинішню погоду це прямо спасіння, дуже дякував. Сонцезахисний крем. Електросушку для взуття