Ниф_ниф• 31 августа 2023
Дівчата,їду до чоловіка,він служить
Підкажіть, що взяти з собою?Чим його порадувати?
Приїду в 6 ранку, до 7 вечора буду гуляти, житло знайшла тільки з 6 заселення.його відпустять теж близько цього часу
Що робити в цей час в чужому невеликому селі?
Що взяти з їжі, адже все зіпсується.
Солодощів в нього вдосталь, все привезли волонтери
Що взяти з їжі, адже все зіпсується.
Звожу з розуму• 31 августа 2023
Мій казав, що з бритвами проблеми там у них.
А якщо не секрет- куди саме їдите? Мені теж казав, щоб приїхала, а мені страшно якось, та й дитину нема на кого залишити.
ГендиреХтор• 31 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Блін. Ну ви серйозно?
Дівчата, ну це ж ваші чоловіки. Нафіга це потрібно?
Дякую_аж_підскакую• 31 августа 2023
Зробіть домашню тушонку. Банок скільки зможете привезти. В чемодан на колесах багато влізе. Про речі питайте чоловіка. Презервативи.
Білий Лосик• 31 августа 2023
Ответ дляМудрецыха мира
Запитайте що привезти. Можливо тушонку хорошу, згцщене молоко
О боги , только не тушенку. Ребят уже тошнит реально от неё, это же жир, поджелудочной и желчного Фе. Вспоминайте его любимые вкусняшки и везите. Только с рыбой и мясом, осторожнее по жаре, ну и молочной. Не поверите, я отправляла яблоки, ну нет их там...
Светка-пипетка• 31 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
а як автор скаже куди, то у вас зразу знайдеться на кого дитину залишити? цирк на дроті
Маргарита и Мастер• 31 августа 2023
У мене в кого зі знайомих чоловіки не служать - то всі просять вареників.
Ну а так, це ж ваш чоловік, вам видніше, які смаколики його улюблені. Своєму я б насолила сала, привезла до нього чорного хліба з цибулею і маринованих помідорів та грибів (гриби і помідори на місці б робила, вони швидко робляться).
Гуляти 13 годин після дороги в селі.. ну таке собі задоволення. Може, є маршрутка хоч до райцентру? Там якісь кафе, може кінотеатр, камера схову десь на автовокзалі. Бо села хоч і різні бувають, але якщо ви задаєтеся таким питанням, у вас швидше за все такої інфраструктури не буде.
Ку ка ку ка ку• 31 августа 2023
Тушонку не везіть, мій брат каже на неї дивитися вже не можуть і називають її ’тушня’.
Звожу з розуму• 31 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Блін. Ну ви серйозно?
Що Вам не подобається? Я відповіла автору.
Я своєму передала 7 шт бритв якісних з роботи зі складу, щоб ще комусь дав з хлопців.
Вам не подобається питання та тема- проходьте повз
Звожу з розуму• 31 августа 2023
Ответ дляСветка-пипетка
Свій яд самі ковтайте!!
Я не Вам писала, що за люди..треба скрізь своє фе всунути.
Підіть наприклад у ВР покорчіть з себе розумну, розкажіть як там все правильно..
ГендиреХтор• 31 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Не подобаються ваші питання.
Може ще координати писати на форумі?
Звожу з розуму• 31 августа 2023
Ответ дляГендиреХтор
Не подобаються ваші питання.
Може ще координати писати на форумі?
якщо вам неясно, я запитала не де росположення хлопців Мій теж на передовій і сьогодні тихо..а завтра обстрілюють..по разному буває.
Автор не захоче, не скаже, це її право.
А вам пропоную ще в СБУ звернутись, бо тут я така..питання негарні
ПодругаМужа• 31 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Тоже говорили, что уже не могут смотреть на ту тушонку
Роздратована шкіра• 31 августа 2023
Ответ дляБілий Лосик
Согласна про тушенку, мой уже даже слово это слышать не может
Роздратована шкіра• 31 августа 2023
Из продуктов только то, что он сам попросит. Если они около села, то скорее всего, там можно и поесть нормальной еды и купить/заказать, что нужно.
Из личных вещей, гигиены, лекарств тоже надо очень индивидуально.
Кто ж лучше вас знает вашего мужа
Ниф_ниф
• 31 августа 2023
Ответ дляВероятненько
Почему Вы не спросите мужа, что ему необходимо?
Він каже нічого не треба
Ниф_ниф
• 31 августа 2023
Ответ дляМудрецыха мира
В них це все є
Роздратована шкіра• 31 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Я ездила в Краматорск
Ниф_ниф
• 31 августа 2023
Ответ дляКаяспер
Це село чи невелике містечко? Можливо там є парк, кафе?
Село.
Є заправка і магазин, що ще є незнаю
Ниф_ниф
• 31 августа 2023
Ответ дляВыФсеВрете
Возьмите то, что ваш муж любит, что ему нравится, Вы ж его знаете...
Все що він любить в нього є.
Але ж не їхати з пустими руками