ГейСюда• 31 августа 2023
тема війні і розважальні шоу
вийшли нові випуски супермами і майстершеф. я люблю включити щось таке на фоні, коли щось роблю, і серйозні теми не зможу сприймати нормально, або після робочого дня розслабитись. але весь випуск майже тема війни, як вони страждали, плачуть. бажання дивитись немає, бо сидиш сумний співпереживаєш. хотілось хоч тут відволіктись від цих новин, повітряних тривог, цього і в повсякденному житті кожної хвилини вистачає.
може я не права і так і має бути? може це роблять задля якоїсь мети?
також дуже ріже вухо коли рос мовні починають на камеру говорити українською, і зрозуміло, що вони це роблять виключно на камеру. ну от для чого це?
розумію, що можуть мене тут закидати тапками, але цікавить думка інших. може це я жорстока якась чи чогось не розумію.
*окреме прохання до панночок, які вважають всіх, хто дивиться такі шоу другим сортом - проходьте повз.
Зараз на дієті• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
ні, практики щоденної і всюди (і онлайн і оффлайн) вистачить і місяця з головою. коли ви і з чоловіком, і з донькою вдома говорите українською. от зараз ви пишете рос. значить ви не перейшли на українську.
у мене спочатку навіть мускулатура обличчя боліла (щелепи), але це пройшло.
Ваш чоловік до речі розмовляє російською чи українською? бо мій розмовляє російською, але чомусь півтора роки вже в Бахмуті. А ваш мабуть на дивані з пивом українську тренирує, так?
ШобВам_КакНам• 31 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Ой, ну извините, я теперь на украинском языке даже пытаться не буду говорить. А то оказывается наш неидеальный украинский оскорбляет вас ещё больше, чем русский язык, да?
Тобто ви хотіли говорити українською, але те, що анонімові Гей Сюда це не подобається, то тепер не будете? Ви так залежні від думки незнайомих людей?
Кондуктор троллейбуса• 31 августа 2023
Шоу - це просто шоу, не подобається - дивіться щось інше, я так роблю.
ШобВам_КакНам• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Не на українській, а українською. Я ж пояснила, що там явно чутно, що люди поза кадром говорять виключно російською. Звучать як азірови.
I що? Чого ви приколупуєтесь? Говорили б російською - ви б ще більше були б незадоволені. Як вам вгодити?
Зараз на дієті• 31 августа 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
Якщо ви сприйняли мій сарказм за реальну думку, то нічим вам не можу допомогти, вибачайте)
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
з чого ви взяли що в мене є чоловік? ви взагалі не за те зачепились, жінко. я не збиралась і не збираюсь піднімати мовне питання, не зʼїжджайте з теми
Зараз на дієті• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Слухайте,так може не приколупуйтесь до людей, то й чоловік з´явиться
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
мені подобається коли люди переходять на мову! але коли вони самі зробили цей вибір, і реально перейшли! але не коли їх примушують на камеру!
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляШобВам_КакНам
я достатньо зрозуміло пояснила що мала на увазі) але до вас не доходить, хай так.
ШобВам_КакНам• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
якби вони категорично не хотіли, то не йшли б на шоу
ніхто їх нагайками туди не гнав
ФрекенБок• 31 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
Це значить, що ви молодець, незалежно від того, якою калічною на перших порах буде ваша українська.
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляЗараз на дієті
а з чого взяли, що у мене його немає?) ця тема не про вас, мене чи вашого чоловіка. для чого ви переходите на особистості?
я ні до кого не приколупувалась, навпаки за те, щоб кожен говорив як йому комфортно
Попельшка• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Жах. І вам все одно, що люди намагаються відмовитися від російської, тому що для них це принципово . Вимова якогось слова важливіша? принципи телебачення я написала вам, а ви тільки помилку побачили
ГейСюда
• 31 августа 2023
бачу тема переходить не в те русло) знову аби зачепитись і перекрутити слова)
пішла дивитись серіальчик) всім гарного настрою!
Ответ дляГейСюда
Вам какое дело, как они вне камеры разговаривают? Мне полупольский суржик тоже не нравится, но я не высказываю ничего, понимаю, что не все могут на литературном говорить
Поддакиваю иногДА• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
вони офіційні представники країни, і те, що вони не попіклувались тим, як вони говорять це окрема тема, і це їх аж ніяк не прикрашає. але ми говоримо за звичайних людей, які говорять в житті рос, але на камеру змушені в голові перекладати кожне слово і ламати себе.
Нет. Именно политики, общественные и культурные деятели обязаны были выучить украинский язык в совершенстве (произношение в том числе), чтобы популяризировать его, а не принуждать на законодательном уровне.
Кумедний ґудзик• 31 августа 2023
Для меня эти все шоу - шлак, что до войны были, что сейчас. Особенно так называемые юмористические - это вообще треш
Поэтому абсолютно по фигу что там обсуждается. Но я и телевизор включаю только если хочу какой-то фильм посмотреть. Автор, вам советую перейти на каналы о природе, что-то вроде Дискавери, для нервной системы намного полезнее.
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Що «нет»?) де я написала, що це не проблема?) просто це ніяк не стосується моєї теми. Аби 5 коп вставити, чесно слово)
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
Ви така розумна, а читати не вмієте. Останнє реченні в моєму пості спеціально для таких рохумних як ви)
Стетоскопуло• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
ну от така думка також була, бо бачила на ютубі коментарі людей з інших країн, вони скаржились, що не розуміють українську (не рашисти). це дійсно тоді могло б бути ’корисно’ так би мовити.
В нас така мова і в деяких вимова, що навіть я не розумію про що йдеться) Діалекти це взагалі без чарки не розберешся, точніше без гугла. І багато ковтають букви, завивають і тягнуть слова. Уже й не дивишся, що вони там готують, а прислухаєшся і здогадуєшся, що хто сказав)
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляJhenya_Sh
Почитайте мої відповіді, може зрозумієте про що я взагалі) бо те, що ви написали ніяк не стосується мене
Поддакиваю иногДА• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Оставайтесь в Вашей неприкосновенной теме с Вашей копейкой в виде единственно верного мнения.
Всего доброго
Кумедний ґудзик• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Я умею читать, а вот вы - нет. Я лично вас, как поклонницу подобных шоу, не осуждаю, в конце концов, на каждый товар есть свой потребитель. Ну и скажу прямо - нет, это не вы жестокая, и нервы свои нужно беречь))
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Всего доброго
Так я з вами і не сперечалась, а погодилась) просто це не стосується теми. а ви мені «нет»)) що нєт? Аби написати?
Заставляличка• 31 августа 2023
Не дивлюсь такі шоу, не тягне. Мабуть тому, що чоловік воює, на 0. Не знаю кому заходять такі розваги, особливо квартал.
Дивлюся або серіали, або фільми, або Діскавері ( голі та налякані подобаються).
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляКумедний ґудзик
У мене робота інтелектуальна, і я не завжди в стані слухати документальні фільми паралельно займаюсь справами) ні, читати ви не вмієте, бо написали з таким відчуттям власної гідності від того, що «таке» не дивитесь, що дай боже))
Кумедний ґудзик• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
Мой ответ - это просто ответ, без каких-либо эмоций. У вас слишком бурная фантазия.
НеГолосую• 31 августа 2023
Ответ дляГейСюда
И что, как научится если молчать
ГейСюда
• 31 августа 2023
Ответ дляНеГолосую
И что, как научится если молчать
Вони не переходять за власним бажанням в житті. Виключно перед камерою це робиться. Це дві різні речі.