Молода і нерозважлива• 31 августа 2023
Хто має свекруху з характером генерала? Все має бути по її
Единая страна!• 31 августа 2023
Я свою сразу до военного эксперта понизила. Она у меня а-ля Жданов
Крихітка на всі• 31 августа 2023
Ответ дляЖивунаБагамах
живите отдельно и у нее все будет по ее, а у вас по вашему
не допоможе
Анонимарик• 31 августа 2023
Я) ще й вона вчителька з 40річним досвідом.
Після 2х років шлюбу послала її дуже матом. Зараз я найкраща невістка, всім розказує ,яка я хороша і як її сину повезло. Не знаю, як це працює. До того скандалу, творила таку фігню...
Поумничка• 31 августа 2023
У меня такая была. Даже после развода все по ее умному совету должно было быть. В черном списке второй год. Красота
КучМала• 31 августа 2023
Вихід один стати генерал-майором.Такі розуміють тільки силу.Раз дати відсіч так щоб стіни в хаті дрижали.
Бриджит_Фрикандо• 31 августа 2023
У свекрови отец так был, но мы с ним быстро сошлись во мнениях. Хоть все в семье у него стонали, что тяжелый человек.
Непереможна• 31 августа 2023
У мене свекр такий. Я вже тут писала історію про те, як він спершу мені, а потом коли я його відмовилася слухати, то ще й чоловіку дзвонив з вимогою заборонити мені перебувати увечері не вдома (йому щось треба було в документах глянути, я була з подругами, сказала, що повернусь десь в 22, але на його думку заміжній жінці це негоже). Ну і багато всяких дрібниць було за 10 років.
Але чоловік завжди на моїй стороні, живемо за сотню км, тож жити можна.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 31 августа 2023
Моя сестра така, зараз живуть з чоловіком закордоном, з ними син і невістка, то постійно скандалять, і не хочуть, щоб діти переїжджали, бо за внуком сильно скучають.. І командувати хочеться їй. В мене на цей рахунок чудова свекруха, божий одуванчик, вже старенька.
Звоночек• 31 августа 2023
Ответ дляБаба на горошині
І у мене така. Сидить тепер скавчить, що нікому не потрібна.
А сыну нужна ?
Я со своей год не общаюсь.
Муж меня уговаривал с ней опять общаться, но я не собираюсь .
Я со своей год не общаюсь.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 31 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
А сыну нужна ?
Я со своей год не общаюсь.
І чоловік це нормально сприймає?
Коварная Зая• 31 августа 2023
Я свою поставила на місце. Тепер не лізе куди не треба. І не дає совєтів, яких не просять.
Звоночек• 31 августа 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
І чоловік це нормально сприймає?
Нет. Переживает.
Он с ней общается , внук тоже.
В гости ее не зову.
Он с ней общается , внук тоже.
В гости ее не зову.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 31 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
Нет. Переживает.
Он с ней общается , внук тоже.
В гости ее не зову.
Он с ней общается , внук тоже.
В гости ее не зову.
Ну я б не змогла, це ж чоловікові боляче робите теж. Але я не знаю Вашу свекруху, може там тільки так і можна.
Звоночек• 31 августа 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Через 10 лет решилась.
Здоровье поправила этим поступком.
В мене така )Але ж що вона зробить проти фельдмаршала???Ось так більше 20 років і живемо)Я в активному контрнаступі,вона в активній обороні)Зараз я опікуюся нею,так сталося через того чортового хуйла,то наші маневри більш схожі на дипломатичні танці ) Взагалі,вона в мене молодець)В свої майже 90 ,все намагається робити сама)Недавно полізла штори знімати,бо їй щось не сподобалося)Наказала,сидить без штор,але з чисто виправними тюлями)
Сиджу тихенько• 31 августа 2023
Ответ дляКрихітка на всі
не допоможе
моїй подружці допомогло.. Щоправда, вона в Канаду переселилась
Вумна, аж страшно• 31 августа 2023
Живемо подалі, спілкуємося по мінімуму, точніше ми з дитиною вже більше року не спілкуємося.