Потужная Нюхоморша• 31 августа 2023

А чего все молчат? Налетайте.

❗️ Зеленський розповів, чи планує балотуватися на виборах-2024, якщо такі відбудуться:

"У 2024 році, якщо триватиме війна, і якщо вибори відбудуться, я ніколи в житті не покину свою країну", – заявив президент в інтервʼю RTP. Він нагадав, що під час війни Україна юридично не має права проводити вибори. Але Зеленський "готовий вносити зміни до законодавства". Відповідаючи на питання щодо страху програшу на виборах Зеленський відповів: "Я нічого не боюся".
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляJimson
https://www.youtube.com/watch?v=Eo6w5R6Uo8Y

Фашики, нацики, бендеровцы, распятые мальчики в трусиках - это все сказки для лохов (доверчивого электората). Залежи сланцевого газа были обнаружены как раз в 2013 году, перед хардкорным майданом. Уже многомиллиардные договора подписывали с иностранными компаниями. Рашики восприняли это как реальную угрозу своей финансовой безопасности, уж очень велики были эти разведанные запасы и практически идеально расположены.
Дописывайте уж: и предложили Витюне хороший % с добычи. После чего он поперся подписывать ассоциацию и требовать за это 3 млрд дол. Ему отказали и он радостно вернулся домой, но не тут-то было...

Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляFilomena
Мені цікаво кого бачать ті, хто пропонує обовʼязково провести вибори.
Є ж мабуть у людей фаворити.
Риторика 1 в 1 рашистская образца 20летней давности. Да и сейчас такая же...
РойЛеля• 31 августа 2023
Я ні разу не за пана Володимира. Але кашу цю він має розхлібати, а вже потім вибори.
Бо, не бийте мене ногами, але саме обрання його президентом теж дало не малий поштовх почати тому облюдку ботоксному почати цю війну
Jimson• 31 августа 2023
Ответ дляJave
Ні, він саме намагається себе убезпечити розповідаючи таким як ви що вибори неможливі і це небезпечно для країни, і посилається на військових що не можна їм забезпечити вибори, а на мою думку бубочка перший хто незацікавленний у виборах, так я на них він може програти і доведеться відповідати за свої двї
При самом неблагоприятном сценарии, он беспрепятственно выедет. Вариант дачи показаний исключен полностью. Мир перевернется.
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляFilomena
А окуповані?
Ну теж мабуть... намалюють
helena123• 31 августа 2023
Ответ дляAlena-алёна
Может будут выборы в Дии
Дія далеко не у всех есть
Это специально смартфон покупать чтоб проголосовать?
Рая Ивановна• 31 августа 2023
Как раньше все писали ’ну хоть посмеемся, лишь бы не порох’ так сейчас все пишут ’больше кандидатов нет’. Шайка банда мало наградила и поиздевалась. Люди не хотят думать. Нам все равно будут помогать другие страны. Неважно кто будет президент, лишь бы не пророссийской, а у нас таких людей ещё много. Лучше думайте и предлагайте кандидатуры, а то судя по ’кандидатов больше нет’ один марафон и смотрите.
Filomena• 31 августа 2023
Ответ дляЕленнн
коли концерт 95 був- відбулося чудо-ніяких тревог...,хоча в суміжні дати було весело..
Я таких теорій теж можу назвати декілька. Наприклад, одна із останніх найчутливіших атак Вінниці була саме в той день, коли Зеленська приїздила.
Хоча про її приїзд повідомили, коли вона поїхала)
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляFilomena
Насть? А Насть?
Ну хто платить?
Ну у Зеленського такі тексти не пишуть.
А звідки ви знаєти які тексти у зеленського пишуть?)

murmurik• 31 августа 2023
Держится из всех сил зубами як воша кожуха

Мерзость
Рая Ивановна• 31 августа 2023
Ответ дляanducci
Господи, какие дебилы сидят в госструктурах.
Не дебилы а воры
Sanam• 31 августа 2023
Ответ дляЕленнн
а ось що військові пишуть за їх забезпечення.. . і навіть не за політику,але обзор реальності гарний ..-(це на рахунок нашого розвитку економіки, на що ми так надіємся,бо нам обіцяють ,начебто, розквіт в майбутньому...)----

Дмитро ’Калинчук’ Вовнянко
10 ч. ·
ПРО НАШЕ ПРОМИСЛОВЕ МАЙБУТНЄ
Я часто ставлю собі питання - а як ми будемо жити далі? Тобто, для мене особисто питань нема - я в армії. Моє життя пряме і зрозуміле, аж до самого наказу про демобілізацію. Мою долю вирішую не я - вирішують за мене, бо так треба під час війни. Я - служу.
Проте. У тилу живуть мільйони наших співгромадян, які мусять десь працювати і якось заробляти на життя. До Збройних сил нереально призвати всіх - хтось має працювати у тилу і сплачувати податки. Таких за визначенням має бути більшість, жодна армія ще не становила більше 5% населення. Тобто потрібні умови для розвиику бізнесу і технологій. Чи створює їх держава?
Поправка. Саме зараз такий період, коли Збройні сили потребують дуже багато товарів і сервісів, від ремонту автівок до виробництва БПЛА. Чи працює влада в цьому напрямку?
Отут відкривається цікава деталь. Я ношу зимовий бушлат, випущений за Порошенка - він український. На ньому відповідна бірка з указанням виробника. Нині вся країна обговорює закупівлю теплих курток для ЗСУ у... Туреччини. Купували не тільки у Туреччини. Мені наприклад, видали теплі штани (якість - лайно повне) з якоюсь незрозумілою біркою, в якій читачі впізнали середньої паршивості виробника з Болгарії.
Тобто, Міністерство оборони, замість збагачувати виробника українського (який шиє, і шиє дуже якісно) штучно збагачувало виробника іноземного - який постачав непотріб. Якого біса? Стислими термінами Міністерство оборони не виправдається, я пам´ятаю як Дана Ярова ще в червні 2022 року била на сполох, що треба замовляти зимову форму. Замовляти почали упритул до холодів, коли в дупу дзьобала зграя смажених півнів - і замовляли у мутних іноземців.
Якого біса?
Це не межа. У ЗСУ досі бігають чудові вантажівки ’МАЗ-Богдан’, які закуповували за Порошенка і які збирали в Україні. Повторюю - збирали в Україні, тобто годували українських виробників і розвивали український автопром. Завод ’Богдан’ влада штучно довела до банкрутства (бо ’свинарчуки’), а сама заходилася купувати вантажівки... за кордоном. Ну, багаті ми.
’Укроборонпром’ хвалиться як він налагодив випуск боєприпасів ’в одній з країн НАТО’, читайте - вклався в розвиток промисловості даної країни. А в Україні виробництво розвинути він не думав? Що? В Україні може прилетіти? Відкрию ’Укроборопрому’ таємницю, в Україні є маса виробництв по яких НЕ прилітає, бо вони дотримуються правил техніки безпеки. ’Укроборонпрому’ розповісти як виробництва розгортають по селах і видають за виробництво полуничного джему? Познайомити з відповідними підприємцями і волонтерами?
’Укроборонпром’ - державна структура, типу. Мене до біса цікавить, він працює на яку державу - на Україну чи на ’одну з країн НАТО’ за наші кошти?
Все це разом складається у вельми неприємну картинку. В умовах війни зелена влада своїх громадян, по суті, кидає на призволяще. Під тиском громадської думки влада худо-гірко вирішує проблеми поточні, але вона взагалі не дивиться у майбутнє.
Ще один приклад - кричущий. Зараз, коли Україна потребує сотень іновацій, українська наука, по факту має жервіти на ’власних ресурсах’. І війну тут не звинуватиш.
Українська наука завжди фінансувалася за остатковим принципом і виживала виключно завдяки іноземним грантам. Проте. В період від 2015 по 2018 рр. цей тренд був зламаний, фінансування науки стало зростати від 0,4% до 5,2% від обсягу державного бюджету. Що сталося за ’команди яка хакнула державу’? За неї фінансування науки впало до 3,9% бюджету у 2019 р. і до 1,9% у 2020 р. Це в умовах КОВІД, цифровізації коли весь світ вкладався в науку. Про період війни я мовчу як таке.
А тепер зважте. Вже зараз кожна українська гривня на 60+ копійок - іноземна допомога, яка не буде вічна. Після перемоги тисячі солдатів повернуться до дому і потребуватимуть роботи. Що вони всі побачать? Їм знову запропонують вустами Верещук, виїхати за кордон?
Влада, як ми жити будемо?’

’
То дуже складно... А ще ж і Порошенко - барига. Завдяки Зе і сонце сходить, бо якби не він...., все могло б бути інакше. Тепер, або життя навчить думати, або ...
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляnatapril
Усі області були з перевагою Зе, крім Львова.
Хоч там тверезомислячи люди були..
Filomena• 31 августа 2023
Ответ дляIrina-5d24
Ну теж мабуть... намалюють
Хто намалює?
Як ви собі це уявляєте?
Це ж сюр.
Еленнн• 31 августа 2023
Ответ дляIrina-5d24
Хоч там тверезомислячи люди були..
а тепер всі у Львов збігаються..
Jimson• 31 августа 2023
Ответ дляIrina-5d24
От страны березок-топлей поступило следующее предложение, 30% скидка на газ и 15 млрд долларов безвозмездной помощи. Сумма карманных преференций официально не оговаривалась.

Полагаю, добычей сланцевого газа в этом случае должны были заняться российские структуры либо его разработка могла быть отложена на неопределенный срок (нет информации), чтобы не создавать конкуренции.
Filomena• 31 августа 2023
Ответ дляIrina-5d24
Тобто звідки?
Ви не чуєте в ефірі промови виступаючих?
Ну хоч не хоч за стільки років можна висновки зробити)
elenze66• 31 августа 2023
Ответ дляViktoryjaG
И 2014. Ведь именно тогда все и началось.
Донецьк. 2006 рік.
Jave• 31 августа 2023
Ответ дляJimson
Цей світ дуже несправедливий все перевернулось з ніг на голову.. через недбалість бубочки при виконанні своїх обов´язків по підготовці країни до війни загинуло тисячі громадян і за це ніхто не відповість.. а він ще й на 2 термін йде і є люди які будуть голосувати тому що у бубочка гарний професіонал в медіа

Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляFilomena
Хто намалює?
Як ви собі це уявляєте?
Це ж сюр.
Да це ж жарт. Ну як вони голосувати будуть? Це неможливо.
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляЕленнн
а тепер всі у Львов збігаються..
Попортять статистику(
Jimson• 31 августа 2023
Ответ дляРая Ивановна
Кандидат должен быть равной весовой категории, равной медийности, известности. Поэтому артиста и подтянули, чтобы подвинуть Петю, а вовсе не потому, что он алгебру с геометрией всегда сдавал на твердую четверку. Теперь скажите прямо, кто сейчас в в Украине может с ним потягаться? По известности за рубежом равных нет совсем. Ситуация хреновенькая.
Alena-алёна• 31 августа 2023
Ответ дляhelena123
Дія далеко не у всех есть
Тоді не ясно як ці вибори можна провести
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляJimson

Вкусные условия. Потому и завали Витя все в полной уверенности, что никто и не вякнет. Молодешшшь наша в ОПе, выводы правильные сделала и пошла другим путем. Прямо как дедушка ленин после казни брата (по легенде). И именно поэтому эти товарищи страшнее всех предшественников и намного опаснее. Народ просто еще не понял.
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляFilomena
Тобто звідки?
В мене принципово нема телевізора, я не слухаю новини та марафони. З 2017го року з цим закінчила. Мені вистачає прочитати новини і зробити власну аналітику. Жодного разу не помилилася(((
Jimson• 31 августа 2023
Ответ дляelenze66
Донецьк. 2006 рік.
Да, после лайтового майдана 2004-2005 года началась подготовка, россияне начале понемногу шустрить. Хотя, была ведь и Тузла 2003.
Irina-5d24• 31 августа 2023
Ответ дляelenze66
Донецьк. 2006 рік.
Да, эта мерзость началась в превыборную кампанию Ющенко-Янукович в 2003 году. Тогда внезапно мы узнали кто нас кормит и кто на нас пашет (я из Киева, если что).
Рая Ивановна• 31 августа 2023
Ответ дляJimson
Включите голову у нас 30 миллионов человек. Вы считаете у нас ни одного человека нет кто справится лучше слуги? Вот и давайте создавать таким людям ’медийность’ на форуме этом же, а не писать, что некого и некому, это как раз очень похоже на помывку мозгов, ’нету тягаться выбора нет и все пропало’, чтоб овцы не сопротивлялись. Так покажите что мы не овцы или вам выгодна именно эта позиция? Я уже высказалась в другой теме про кандидатов и ещё выскажусь. Хочу поискать больше вариантов ознакомиться.
ammakat• 31 августа 2023
Ну да, зря что ли Зеля уже под это дело 5 миллиардов баксов у Запада попросил. У нас еще никогда не было выборов за 5 миллиардов баксов
Jimson• 31 августа 2023
Ответ дляРая Ивановна
Многие справятся лучше, но кто ж профинансирует неизвестного кандидата? Времени на раскрутку нет, оппозиции нет. Потому выборы прямо сейчас - гиблое дело. Петя может попробовать, выстроив свою стратегию на ошибках оппонента. Но, повторюсь, шансы невелики.