Кров з молоком• 31 августа 2023

Завтра поздоровляють вчителів чи в понеділок? Дитина з квітами хоче прийти

автор Кров з молоком • 31 августа 2023
Але завтра вони йдуть в кіно
Тому питаю….

Зілля до весілля• 31 августа 2023
Коли дитині зручно, тоді і привітає
from Ukraine• 31 августа 2023
Ответ дляКров з молоком
Але завтра вони йдуть в кіно
Тому питаю….
Подумайте, вчитель щоб не був з квітами в кінотеатрі.
ОхиИВздохи• 31 августа 2023
Тоді не варто вітати , якщо навіть у школу не будуть заходитьУ понеділок, то вже ні до чого, там паче.
Тут как тут• 31 августа 2023
Вітають на день вчителя. Нашо вчительці в кіно квіти?
Лупаю цю скелю• 31 августа 2023
вчителька зможе залишити десь ці квіти, а потім в кіно? Якщо так, то можна і подарувати.
Міс Всесвіт• 31 августа 2023
Завтра але подарунок не квіти.

А_я_ЛОЖУ!• 31 августа 2023
В багатьох школах від квітів вчителям 1 вересня відмовилися на користь донатам для ЗСУ.
Ms. Скромность• 31 августа 2023
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Та все отказались. Но некоторые хотят пофоткать своего ребенка с букетом, по дороге в школу, а потом тот букет подарить. Привыкли так делать.