Все буде• 31 августа 2023

Токсикоз і зв´язок зі статтю дитинки.

Привіт
Маю третю вагітність.
Перша хлопчик - в 23 роки токсикозу ні на мить не було .
Друга вагітність нажаль завмерла на 7-8 тижні , але не нудило зовсім.
Зараз вагітна.32 роки.
6 тижнів термін добрий тиждень вже постійне відчуття нудоти, відсутність апетиту. Томатний сік для мене рай.
А як було у вас.
Результат:
вже голосів: 79
29 (36.71%) Дівчинка - токсикоз був.
19 (24.05%) Хлопчик - токсикозу не було.
16 (20.25%) Хлопчик - токсикоз був.
15 (18.99%) Дівчинка -токсикозу не було.
неДоПриличий• 31 августа 2023
Хлопчик і дівчинка -токсикоз всю вагітність з обома.
Вмію заміряти найкраще• 31 августа 2023
Ответ дляЧу Ча
У меня токсикоз был всю беременность.
Ни есть не могла, ни запахов не переносила.
Девочка. По весу ушла в минус.
Те саме, тільки хлопчик :)
От така приблизно статистика, 50/50
Вмію заміряти найкраще• 31 августа 2023
Люди, ну всі ж як мінімум школу закінчили, у більшості вища освіта. Не зважайте на дурнуваті забобони, стрьомні поради мам/бабусь, ідіотські прикмети і таке інше.
Кожна вагітність унікальна! Не буде саме так, як хтось по інтернету передбачив.
Папобус• 31 августа 2023
З хлопцями було легше, не нудило, може інколи. З малою майже відразу, зранку їсти не могла, попускало десь до обіду. Просто нудило не могла їсти...
Кукарачка• 31 августа 2023
Три хлопці, перший і третій без токсикозу, середній майже шість місяців.
Напланетянка• 31 августа 2023
Ответ длятогдалия
О да, томатный сок супер
От всего остального тошнота)
А меня фонтаном рвало от него. Один плюс, что цвет красивый))))
Сіточка• 01 сентября 2023
Три вагітності. Дві завмерлі, на третій раз дівчинка народилась. Всі три рази токсикоз був просто страшенний, блювала разів 20 на день піною і чимось гірким зеленим, а третій раз навіть в лікарні лежала так було погано, схудла на 7 кг за два тижні, їжа вся верталась і вода. Короче треш повний, не бажаю таке нікому) Хто був перші два рази не знаю, так як завмерали вагітності на ранніх сроках
автор Все буде • 01 сентября 2023
Ответ дляСіточка
Молодець,що все ж добилися свого... Я зараз так хвилююсь після завмерлої.
dahashutka19• 02 сентября 2023
Сын- токсикоза и даже каких либо признаков беременности не было.
Дочка - токсикоз был , но не сильный .
Подружка беременна мальчиком, так у неё токсикоз был до 16 недель, причём жёсткий