ТигрЛьвович• 31 августа 2023
Какие ужасы вы узнали в браке про своего мужа?
Я, например, ела 5 лет гречку , которую он готовил отлично- оказалось что он никогда ее не мыл!!
Скляна миша• 31 августа 2023
Що має досвід групового сексу (МЖМ). Спочатку я обурилася, але вирішила виду не показувати. А потім зрозуміла, що мене ця думка (що вони з другом з однією жінкою кохалися) шалено збуджує. З цього приводу також промовчала. Тепер, вже я, маю ’брудну’ таємницю.
Мию чакри щоденно• 31 августа 2023
Ответ дляПищалка
А ви перша чи друга, яких він описав?
Та Боже упаси! Просто тусит тут на форуме один тип. Женоненавистник . Уже 100 раз писал историю как он далньнобоем работал, а женщина ему изменила.
Пищалка• 31 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Одной моей подруге муж по-пьяни признался что у него был секс с парнем. Ото у нее был 😲
В мене обслуговувалися у банку, чоловік і дружина. Це мої клієнти вже на той момент були 7 років. Довго їх не було, жінка у відряджені, а чоловік без неї не приходив. І ось приходить дружина сама, і вивалює мені історію. Як приїхала з командіровки раніше, а чоловік у ліжку зі своїм колегою. Колега , чоловік. Тоже одружений. Це їм на той момент вже за 50 було.
Скромняшка• 31 августа 2023
Узнала, что он может пройтись перед своей мамой без трусов😵💫 оказывается это у них в семье было нормально. Там если что у матери три пацана. «А що такоооого? Я ж його мати»🤦🏽♀️🫠
Мию чакри щоденно• 31 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Пердит во сне
Не расстраивайтесь. Все пукают и Вы тоже.
Пищалка• 31 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Зрозуміла, вибачте))) Думала знайома історія для вас.
Мию чакри щоденно• 31 августа 2023
Ответ дляПищалка
Ого. Шо , прям в процессе? Может прибухнули и завалились спать на одну кровать. Как бы, в основном по молодости экспериментируют
Пищалка• 31 августа 2023
Ответ дляМию чакри щоденно
Я ,якщо чесно, не знаю в процесі, чи ні. Сиділа відвалив щелепу мовчки. Але ж він зізнався, що все життя кохав чоловіків і тягнуло до них, але соромився. Це люди ще з радянського союзу. Їм зараз 65-68 років. Вони не розвелися, бо там добра такого, що ділити шкода, щоб якомусь підару дісталось. Це її слова. Але в неї теж рильце в пушку, з чоловіками підгулювала свого часу.
КвартираЧья• 31 августа 2023
Ответ дляТвоя космішна
Водил шалаву (возможно и не одну) в нашу кровать пока меня не было... Много врал, потом как выяснилось, почти во всем.
На счет гречки, так это тоже. И не мыл и не выбирал. А мусора там достаточно и камни попадаются. Но, в сравнении с остальным, это мелочи..
Не знаю, я покупаю гречку в пакетиквх, и не думала ее мыть как-то))
Птица Говоруша• 31 августа 2023
Що він може прийти додому на руках і ногах. Так і пішов потім до мами назавжди
Птица Говоруша• 31 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Я тоже не мою. Вот ужас🤣
А ви зробіть це разок, прифігієте яка вода брудна
Ms. Dolly• 31 августа 2023
Когда он мне пару лет назад рассказал, у меня глаза чуть не вылезли из орбит..... мой верующий муж, который никогда даже голос не повышает, не говоря о том, чтобы материться... короче, он меня удивил. Рассказывал о ранней молодости. Видимо, больше чем через 10 лет брака, решил, что мне можно такое рассказать)
А вот я всё храню при себе и ничего ему о прошлом рассказывать не собираюсь)) пусть лучше недооценивает мои умения)))
Силиконочка• 31 августа 2023
Ответ дляКовбой Хагис
У него по жизни срачка, дрищит всё время.
Когда срал где-то под кустом вытерался гривнами, зачем он мне это рассказал незнаю
Я оруууууууууууууууу🤣🤣🤣🤣🤣
Salsa-24da• 31 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Не буду, мені пофігу
Птица Говоруша• 31 августа 2023
Ответ дляSalsa-24da
Не буду, мені пофігу
А руки теж не миєте чк додому приходите?
Дую на вітер• 31 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я мила, не брудна. Але я шопопало з корит в Ашані не беру.
Стрибну в гречку• 31 августа 2023
В 14 лет трахался с одноклассницей после дежурства в школе на стульях. Он был второй. Их всего было трое
Я-ваш шанс• 31 августа 2023
Ответ дляБринзолетта
Ездил в военкомат сдаваться добровольцем втихаря от меня. С его давлением 180/90. Придурок
Мобілізували?
Salsa-24da• 31 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Руки мию звісно.
Я ж їх не варю на відміну від гречки.
Дурне порівняння
Я ж їх не варю на відміну від гречки.
Дурне порівняння
Куплю орехи• 31 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я мою, вода чистая.
Salsa-24da• 31 августа 2023
Ответ дляСтрибну в гречку
Считая одноклассницу?
Пищалка• 31 августа 2023
Ответ дляКвартираЧья
Оце і я мовчу сижу про гречку))) бо купую в пакетиках, так дітям зручніше зварити собі свіжий гарнір. Але присягаюся, що риз полоскала по сто разів, що гречку. А пшоно, мало того, що мила 100 разів, ще і вимочувала по часу))) Я до їди стпвлюся зі всім остервенніням. Як почну на шматку м´яса вирізали маленькі жилочки, щоб ніде нічого, що чоловік аж сміється:’ мамі м´ясо більше не даємо обробляти, бо залише без вечері’.
Мию чакри щоденно• 31 августа 2023
Ответ дляMs. Dolly
Так а что рассказал?
Ряженка• 31 августа 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Пердит во сне
ви також. просто спите та не чуєте))
Не обижаюсь• 31 августа 2023
Ответ дляНульовий сантиметр
Такого плану згадала випадок, коли жила з хлопцем( він не став чоловіком мені).
Варив він одного разу щавлевий борщ, дивлюсь, а він туди кидає яйце в шкаралупі! 😳😳😳
Питаю, навіщо ти це зробив? Його ж окремо треба варити . А він відповів, що так легше))
Я той борщ не змогла їсти 🤮🤮🤮
По рыготности пока что первое место у Вас