На підставі запиту Офісу Генерального прокурора 23 серпня 2023 року компетентними органами Фінляндії затримано громадянина росії, якого розшукує СБУ за підозрою в участі у терористичній організації.
За даними слідства, підозрюваний у 2014 році спільно з учасниками терористичної організації «ЛНР» брав участь у бойових зіткненнях на території України у складі так званої «Диверсійно-штурмової розвідувальної групи «Русич». У 2016 році йому було повідомлено про підозру за фактом участі у терористичній організації (ч. 1 ст. 258-3 КК України).
В рамках співпраці з Європолом Офіс Генпрокурора отримав інформацію про затримання цієї особи у м. Гельсінкі міграційною службою Фінляндської Республіки, а також відомості про можливість її депортації до рф. Аби не допустити повернення підозрюваного до російської федерації, що унеможливило б його видачу Україні, 15 серпня 2023 року прокурори направили до відповідних органів Фінляндії запит про затримання і тимчасовий арешт особи та надали фінській стороні всю необхідну інформацію для забезпечення арешту.
І це дуже добрий почин.Бо судити будуть не лише тих військових злочинців рф,яких спіймають на території України.
Але й кожного з цих потвор,особистість яких буде встановлено
Татьяна-bfd8• 31 августа 2023
Ответ дляVova735
Странный какой-то, поехал в Европу, и думал что там можно будет жить. С такими данными, ему лучше дома сидеть, в рф.
Ответ дляТатьяна-bfd8
фото
Загадочная русская душа)))
Недавно в фейсбуке мне такая написала,что россия-лучшая в мире страна,при этом бабушка уже 25 лет живет в Маями
Ответ дляVova735
Так многие ездят,кто к туркам,кто к финам.
Громадянин РФ влаштував скандал на одному з курортів Туреччини і похвалився, як убивав українців на війні.
Відповідний відеоролик у своєму Instagram опублікувала українка Альона Євтушенко.
За її словами, вони з близькими залишили свої особисті речі на пляжі на годину.
Повернувшись на локацію, вони побачили, що їхні речі були скинуті з лежака. Звернувшись до хлопця і з питанням, навіщо він зайняв шезлонг, він почав хамити. З´ясувалося, що ініціатором конфлікту виявився громадянин РФ, який нецензурно висловлювався на адресу відпочиваючих та ображав їх на національній приналежності.
Альона визнає, що під час суперечки також використала нецензурну промову, а росіянин у відповідь обурювався тим, чому українці ще не загинули після прильотів аеробалістичних ракет ’Кинджал’.
Відпочиваючі з України звернулися до охорони, щоб вони допомогли видворити росіянина за межі пляжу, а в цей часгромадянин РФ почав хвалитися і показувати на своєму смартфоні кадри вбивства українців під час війни.
’Знаєш, скільки я замочив таких як ви?’ - додав росіянин, вихваляючись убивствами українців на війні.