Ні грама• Изменено 01 сентября 2023

Чи можна день в день привести дитину на свято в садок?

В садок не ходили тривалий час. Декілька днів тому була розмова з вихователем з приводу виходу дитини в садок з 1 вересня, вихователь просила зателефонувати за декілька днів перед 01.09., але я до цього часу не була певна, що піде саме сьогодні.
Довідку про епідоточення взяли.
Можна зателефонувати, повідомити, що дитина прийде на свято? Їсти сьогодні не буде в садку
Царевна_несушка• 01 сентября 2023
Удалено администрацией...

Царевна_несушка• 01 сентября 2023
І Ви саме 1 вересня у 04:45 дізналися, що дитина піде до садочку? Зненацька? 31.08 ще не знали?
автор Ні грама • 01 сентября 2023
Дуже «подобаються» деякі порадниці.
Запитала лише, чи можна прийти, як почались насмішки: «Ви що не знали раніше?». Уявіть собі, ні.
Тому й запитую зараз, чи можна зателефонувати, якщо харчуватись дитина не буде (тобто, порцію на неї не потрібно буде виділяти)
автор Ні грама • 01 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
До цього була незрозуміла ситуація з погодою. По дощу не хотіла вести.
Царевна_несушка• 01 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Дуже «подобаються» деякі порадниці.
А що змінить Ваш дзвінок за годину до приходу дитини? Що?
Царевна_несушка• 01 сентября 2023
Ответ дляНі грама
Тобто, Ви телефонуєте о 8-й, що дитина прийде. О 8-45 починається дощ і Ви телефонуєте, що не прийде?
Телепузик• 01 сентября 2023
Бред бредовый. Ребенок сахарный? Всю жизнь в дождь будет сидеть дома?

Пишна молодиця• 01 сентября 2023
Це якась ржака) чим дощ страшний?)
Пописанная парта• 01 сентября 2023
Так, вже телефонуйте, саме час.
Юлия 0811• 01 сентября 2023
Сьогодні свято в школі. В садочку звичайний день
Налитое яблочко• 01 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ага, Автор всю ночь мониторила погоду, чтобы в 4-45 принять судьбоносное решение.
Налитое яблочко• 01 сентября 2023
Ответ дляНі грама
А зачем Вы место в садике занимаете? То дождь, то ветер, то пыль, то жара, то снег. Сидите дома и освободите место.
il-mari• 01 сентября 2023
автор, позвоните в садик и узнаете конкретно.., нашли где спросить...
Ласковая_львица• 01 сентября 2023
Приватний садок -так можна в будь-який день тижня
У нас свято дітям щодня
А не батькам
Приходьте

Шокована кількість дизлайків
Совок в голові (((
Клептоманка• 01 сентября 2023
Ответ дляНалитое яблочко
Ну да, из-за таких мам другие вынуждены детей пристраивать по бабушкам- нянькам
Пусин Кукин• 01 сентября 2023
Дитина може прийти в садок, якщо вона поставлена в цей день на харчування. Буде вона там їсти або ні, то вже інше діло. А ставити на харчування потрібно мінімум за добу.