Птица Говоруша• 01 сентября 2023

Лист від страхової у Німеччині через рік після від´їзду

Доброго дня! Майже рік, як ми повернулися до України з Німеччини. На 21 день їхали, але лишилися вдома. Написала на пошту до страхової, що не повертаємося. Тепер через рік прийшов такий лист за тою адресою, де ми проживали.
У кого така ситуація була? Що робити? Вони, як я розумію, нарахували борг за страхування. І надалі він буде зростати.
Заздалегідь дякую за відповіді по темі.
автор Птица Говоруша • 01 сентября 2023
Ответ дляПищалка
немного не поняла, как это - уехали на 3 недели и не вернулись. А личные вещи, оставшиеся в Германии? Жилье?
Нам відправили знайомі речі. Житло - гуртожиток. Віддали кімнату іншим.

Ліплю вареники• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Чим це загрожує? Оплатити нереально.
моїм батькам було теж нереально. вони надавали довідки з українського пенсійного фонду і банку про рух коштів. на підставі цього соціальамт запропонував схему виплати боргу з відстроченням. але нам виходило дуже дорого таким чином сплачувати через посередників з України (бо банки навіть такі підтверджені платежі за кордон не випускають), тому знайшли-напозичали коштів в знайомих і сплатили. майже 2 тис євро. пенсіонери. інакше на них би накладали вже зовсім інші стягнення(((. там дійсно шомісяця +- 70-80 євро різних штрафів і адміністративно-сервісних зборів нараховували. якось так(((
Та_шо_ж_таке• 01 сентября 2023
Автор, краще вам списатися напряму із страховою, прикріпити паспорт з печаткою перетину кордону, пояснити що фізично не має змоги прийти особисто.
автор Птица Говоруша • 01 сентября 2023
Ответ дляУказка
Автор вы в страховой закрывали договор, получали подверждение?
Или только в Джобцентре, все закрыли?
Я не закривала нічого фізично, бо їхала на деякий час. Але не повернулися. Якщо б я знала, що їду назовсім, то закрила б усе.
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
В страхову автор нічого не писала.
В стартпосте написано: ’Написала на пошту до страхової, що не повертаємося’.
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я попередила джоб та куратора житла, де ми жили, що їдемо на 21 день. Вони сказали, якщо не повертаємося, то житло віддають іншим. Ми планували повернення. Але лишилися в Україні. Звичайно, джоб перестав платити, а страхова повинна була зв´язатися з джобом та закрити моє страхування. Це, наче, так логічно. А вони просто мені рік шпарили борг... Листа одразу не прислали... Через рік 8000 євро. Це треш просто.( Немає з чого їх платити, та і за що... Рятувалимя від війни, називається...
Звісно, що страхрва не повинна була зв´язуватися з джобцентром і розривати договір, це ваш обов´язок.
Заела_пластинка• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Вот еще одно из приемуществ Украины - услуги не предоставляются, если ты за них не заплатил. Забыла я заплатить за интеренет, мне его отключили и все. То же самое со страховкой. А там люди деньги зарабатывают на том что ты не разобрался в договоре. Мрак.
Інтернет то відключають, якщо не платите, але листи з заборгованістю приходять так само, поки ви не підете в контору і не розірвете договір
Марафетчица• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Никто вам ничего не должен. Договор подписывали со страховой? Его не аннулировали, ну так будьте добры оплатите. А не оплатите долг предадут коллекторам и начнет ещё пеня капать. И в Европу путь будет закрыт даже, как туристу. А может и в Украине передадут ваш долг, какой-нибудь украинской конторе.
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляПищалка
Отак їхали одразу із речима, і планували повернутися.
Так роьлять, щоб отримати виплати за 21 лень відпустки, бо якщо закрити документи і поїхати, ці 21 день джоб не оплатить.

13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляЗаела_пластинка
Нет, никакие письма не приходят. Просто отключили и все.
Ліплю вареники• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
в моїх батьків та ж історія. їхали на 2 тижні додому, але через стан здоров´я вирішили не повертатися. ніяких ’знижок’ навіть з цього приводу не давали. поштою пересилали довіреності на закриття рахунків. при цьому багаторазово списувалися з багатьма органами місцевими, одержавши від них письмове підтвердження, що вони повідомлені про від´їзд в Україну на постійній основі.
Кукусикиииииии• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Теперь вы заплатите за незнание законов, увы.
Германия не Украина, там много этой бюрократии и все сложно
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Що припинити хочу, так як не повертатимуся. Але пошта зламана була, з якої я відправляла, тепер нічого не доказати.(
Ну ви і троляка зачот.
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Вы отвечаете, вообще тему не читая? Лишь бы поговорить?
Пушкининиана• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Що і всьо?
У Вас інтернету не буде, але помісячна оплата нараховується! Щоб вона не нараховувалась, потрібно договір розірвати.
Мавка• 01 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Да не будет ничего. Автор напишет письмо, что уехала и не смогла вернуться из-за семейных обстоятельств. Смс отправляла имейлом, не не было интернета и оно не дошло, что услугами страховки не пользовалась. Попросит аннулировать договор задним числом. Приложит копию паспорта, что въехала в Украину. Скорее всего спишут долг.
Бабця в мештах• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Що не робиться? Ви читали, що написано вище? Планували повернутися. Тому, звичайно, не закривали нічого.
Вы в своем уме??!!!!
Платите теперь!
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Навпаки, люди нічого не підписують бездумно, не розібравшися - це великий плюс.
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Що і всьо?
Вы сейчас об Украине или о другой стране?

Марафетчица• 01 сентября 2023
Ответ дляМавка
Вы не знаете немецкую бюрократию.))
Пушкининиана• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
про Україну
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
Ну да, особенно люди, которые не знают языка(
автор Птица Говоруша • 01 сентября 2023
Ответ дляПатика-мотика
Как это зламана?! Вы когда отправляли, не поняли, что ваше письмо не ушло?!!
Воно відправилося. Потім зламана пошта була. Я відновлювала.
Аристократка-тунеядка• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Якщо є люди, які зіштовхнулися з такою ситуацією, буду вдячна. А писати, що потрібно було мені робити, не треба. Ситуацію я описала. Читайте уважно.
Що потрібно було робити не писати, а як зараз робити писати? То їхати і все закривати і оплачувати борг.
Шаманю второпях• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Вы обязаны все оплатить
Ліплю вареники• 01 сентября 2023
Автор, чисто по людськи раджу Вам знайти людину, що добре знає німецьку і якнайшвидше домовлятися. І без будь-яких наїздів, оскільки всеодно Ви винна і Вас робитимуть ще більш винною. Ми це пройшли - навіть коли були прогалини в німецьких чиновників, вони всеодно один одного вигороджували (наприклад, саме вони помилилися в розрахунку розміру допомоги, оскільки всі дані, надані батьками, були коректні). Через помилку німця-працівника їм більше 8 місяців виплачували вищу суму, ніж треба. В результаті, хоча й невинні були українці, відповідальності і обов´язку з повернення коштів з них не зняли. Це при тому, що я і мама добре знаємо німецьку і постійно були на зв´язку і надавали усю необхідну їм інформацію одразу, без затримок(. Якщо плануєте в майбутньому потрапити навіть як турист в європейський простір, залагоджуйте цю ситуацію. До речі, якщо рахунок не закрили в банку, теж раджу поцікавитися в них, що там і як(
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
про Україну
Я не подписываю никакие договоры и не разрываю их. Нет оплаты - нет услуги.
автор Птица Говоруша • 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
В страхову автор нічого не писала.
Писала ще рік тому, що не повернемося! Вище я вже відповіла. А зараз не писала. Думаю, як правильно і що написати.
Хвець-тець• 01 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Що і всьо?
Ні, це не так.
Мавка• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Поэтому едут в страну, которая даже не граничит с Украиной? Есть электронный переводчик, в группах беженцев разъяснения.