Птица Говоруша• 01 сентября 2023

Лист від страхової у Німеччині через рік після від´їзду

Доброго дня! Майже рік, як ми повернулися до України з Німеччини. На 21 день їхали, але лишилися вдома. Написала на пошту до страхової, що не повертаємося. Тепер через рік прийшов такий лист за тою адресою, де ми проживали.
У кого така ситуація була? Що робити? Вони, як я розумію, нарахували борг за страхування. І надалі він буде зростати.
Заздалегідь дякую за відповіді по темі.
Пушкининиана• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Я думаю автор, как и я, была не готова к тому, что услуги будут предоставляться без их оплаты. У нас на работе мед.страховка. Никто не разрывал договор в начале войны. Просто перестали платить и он автоматически ’разорвался’ после истечения оплаченного периода.
значить такі умови розірвання договору.
Це ж не лотерея і не закрита інформація.. В угодах все чітко описується.., і терміни і умови розірвання. Не знаю, як можна бути до цього готовими чи не готовими.

автор Птица Говоруша • 01 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Авторко, пишіть всюди, де реєструвалися.
Можливо, це якась автоматична помилка, так буває. В будь-якому разі ви не єдина українка, з якою це сталося, і вони повинні мати якийсь алгоритм розбору таких ситуацій.
Сплатити ви все одно не зможете, бо за логікою, ви в країні, яка воює, а Німеччина не дала вам роботи, щоб самостійно платит страховку.
Можете ще знайти адвоката волонтера через групи біженців і з ним консультуватися.
Тут Порадниці багато чого не знають і зараз перелякають вас. Та ще й позловтішаються з вашої проблеми, вони ж ’добрі’.
Дякую. Буду шукати спеціаліста.
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
значить такі умови розірвання договору.
В чужой стране, не зная языка и правил ведения бизнеса, очень можно быть ни к чему не готовым. Думаю, таких случаев еще будет очень много((
Бабця в мештах• 01 сентября 2023
Ищите в телеге группу ’юристы в германии’, пишите туда, там бесплатные консультации, может помогут
ФсеСама• 01 сентября 2023
Автор, ви поїхали, нікого не попередивши (ніяку контору). Так що чекайте ще подібні листи і з джобу, і з банку. Фраза ’ми не повернемось’ і правильне припинення дії договору ну дуже різні речі.
Пушкининиана• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А як можна підписувати документ, якщо не знаєш, що там написано?
Шаманю второпях• 01 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Ой, а ви не чули про суди за незаконне підвищення оренди? Зараз в Німеччині популярно.
Відбере в того, хто погоджується і не відстоює свої права. Або не знає законів.
Що і показує ця тема. Замість дзвонити по адвокатах та зв´язуватися з компетентними службами, автор прийшла на Порадницю, де люди непрофесіонали і дають купу непотрібної та суперечливої інформації.
Автор конечно странная. Она должна вприпрыжку нестись в Германию, кланяться в ноги, давить на жалость. Тогда ей может и спишут какую-то часть штрафа
автор Птица Говоруша • 01 сентября 2023
Ответ дляФсеСама
На той момент ви ще не були боржником
Я про печатку про перетин кордону. Чому нікому з автобуса не поставили її, незрозуміло.
Все до блиску• 01 сентября 2023
Ответ дляVova735
У меня знакомая, уехала в Францию с Германии, никому ничего не сказала, и все нормально.
Это ц нее просто ещё год не прошел ) немцы оооочень медленные. Но когда-то они, всё-таки, добираться до низа стопки. Только счёт тогда становится высоким

Без комплексів• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Що не робиться? Ви читали, що написано вище? Планували повернутися. Тому, звичайно, не закривали нічого.
Цілий рік планували?
автор Птица Говоруша • 01 сентября 2023
Ответ дляLizavel
Как это не ставили печать?
Не ставили. Коли заїзжджали з України, у Польщі поставили. Назад - ні.
Ліплю вареники• 01 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Я плюсуюся за те, щоб писати скрізь. Не згодна лише з ’автоматичною’ помилкою - на листи/повідомлення автора мала прийти письмова відповідь. Те, що рівень доходу не дозволяє сплатити цю суму разово, не звільняє від оплати. Її можуть розбити на частини, відстрочити виплату. Адвокат-волонтер допоможе хіба що з цим. Бо фактично, людина порушила ті правила і вимоги, які висувають до біженців за 24 параграфом. Вони знали про 21 день. Обставини (навіть довідка від лікаря) не звільняють від відповідальності. Взагалі, як і будь де: спершу сплати борг, а потім вже добивайся правди - позивайся до суду, повертай гроші. Допоки не будуть сплачені борги, людина вважається боржником-порушником. Це не тому, що я ’добра’, а тому, що пройшла реальний шлях з родичами, що теж потрапили в халепу. Тому звертайтеся, автор, куди тільки можете. Але почніть з бератера в джобцентрі, який має підтвердити, що він був в курсі про Ваш від´їзд і від якого числа. А вже потім далі розбиратися. Це - відправна точка для Вас
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Ну вот так. Приехали люди в стрессе в чужую страну - ничего не знают, ничего не понимают. Что сказали подписать, то и подписали.
автор Птица Говоруша • 01 сентября 2023
Ответ дляПопихтю та й годі
Я поради прошу, хто зіштовхнувся із такою проблемою. Може, хтось порадить юриста/адвоката по цих справах.
Пушкининиана• 01 сентября 2023
Ответ дляОно само купилось
Нет, у меня инет просто отключают. И кабельное. Нет оплаты - нет услуги. Страховка на приват сегодня снялась. И указано, что если нет оплаты - страховка прекращается. А не долг годами и пеня..... Сколько ещё проблем будет у людей из-за незнания законов и нюансов заграницей....
тому що такі умови вашого договору.
В мене інші.
Телебачення в мене оформлено на місячний термін. Страховка також. Без автоматичної пролонгації.

Вся інформація вказується в самому договорі, його читати потрібно.
Пушкининиана• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
І це гуд? Так можна і дитину віддати чужим, і себе в рабство продати)
Без комплексів• 01 сентября 2023
Ответ дляVova735
Так і у автора цілий рік будо все нормально. Бюрократична машина рухається повільно.
ФсеСама• 01 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
Автор і бератера не повідомляла. Вона їхала в відпустку, з якої вирішила не повертатися.
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляПушкининиана
Нет, не гуд. По пока вы не попадете в такую ситуацию, вы не поймете.

автор Птица Говоруша • 01 сентября 2023
Ответ дляБез комплексів
Цілий рік планували?
Перечитайте усю переписку.
вкрации• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Вот еще одно из приемуществ Украины - услуги не предоставляются, если ты за них не заплатил. Забыла я заплатить за интеренет, мне его отключили и все. То же самое со страховкой. А там люди деньги зарабатывают на том что ты не разобрался в договоре. Мрак.
В Украине, если у вас контрактный телефонный номер и вы перестанете его оплачивать, мало того что вам отключат связь, так ещё и будут начислять долг.
Дуняша• 01 сентября 2023
У страхової законні вимоги
Ви ж не закрили страховку
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Ну, тпк плануаали роаертатись - і не хакриаали.
Перепланували і залишились в Уераїні - треба було повернутись і закрити все. Або щоб хоса б хтось там на місці зробив це за вашим дорученням. Вибачте, це мпє бути лише відповідальність. І не знаю, як у аашому випадку, але дечким українцям, які не поаернулись після відпустки, прийшли листи щастя ще й від Ддобцеентру з вииогою повернути кошти за останній місяць. Бо так звана ’відпустка’ оплачується лише в разі повернення людини, а якщо людина не повертається, то всі фінанси для вас ’закриваються’ датою від’їзду. Я розумію, що пізно махати руками, але перевірте, чи крім страховки не продовжують виставляти рахунки за інтернет, иоб.зв´язок, обслуговуапння банківської картки, гуртки тощо. Бо в Німечсині треба самостійно закривати ВСЕ, всі угоди, у ВСіХ інстанціях, автоматично тут нічого не робиться. Перевірте всі пункти, щоб не було додаткових сюрпризів.
ФсеСама• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Перечитайте усю переписку.
Вам можливо листи і раніше приходили. Але ж ви самі пишете, що жили в гуртожитку. Хтось не хотів заморочуватись з пошуком, як передати вам цей лист. Тому листи приходили, борг ріс.
Точу ляси• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
З України?
Да, +49 набираете и далее код города и телефон бератора
Без комплексів• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я попередила джоб та куратора житла, де ми жили, що їдемо на 21 день. Вони сказали, якщо не повертаємося, то житло віддають іншим. Ми планували повернення. Але лишилися в Україні. Звичайно, джоб перестав платити, а страхова повинна була зв´язатися з джобом та закрити моє страхування. Це, наче, так логічно. А вони просто мені рік шпарили борг... Листа одразу не прислали... Через рік 8000 євро. Це треш просто.( Немає з чого їх платити, та і за що... Рятувалимя від війни, називається...
Страхову ви шукали самостійно, договір підписували. Це як з квартирою, якщо ви не повернулися вчасно з відпустки, ДжобЦентр припиняє виплати, але якшо ви не розірвали договір з орендодавцеві, борг буде на вас.
Тепер тільки писати листи, дзвонити і доводити їм, що вас ви виїхали рік назад. Може, і все владнається.
Пушкининиана• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
В яку ситуацію? Я попадала в стресові ситуації.. І на тиск попадала не раз.., я взагалі не дуже стресостійка людина(
Але ніколи нічого не підписую без вивчення питання - батьки ще в дитинстві навчили. Це небезпечно! Підпис під документом - це юридична зобов’язаність, величезна відповідальність!
Я дитину в літній табір не відправляю поки угоду не прочитаю, а тут йдеться про серйозні документи в одній з самих бюрократичних і законослухняних країн ЄС.
Милота• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так, що їду на 21 день.
Удалено администрацией...
Милота• 01 сентября 2023
Ответ дляБлагоуханочка
а цих заздрісних все виплати цікавлять))) і ви вже приготувалися обсирати. а тут не вийшло))ТАК? не брала автор грошей,заспокойтеся))
та пофигу брала или не брала
таких простых Марфуш как двери я только среди наших встречаю
поихала а потом ой а шо мениии штраф. Хай платит, будет знать
Я таке знаю• 01 сентября 2023
автор ви отримували допомогу та виплати по 24 параграфу навiть коли вже повернулись додому? тiльки вiдповiдайте чесно вiд цих обставин багато що буде залежати...