Своего не предлагать• 01 сентября 2023

підкажіть по вакцинуванню кота?

чи можна робити комплексне щеплення і в той же день від сказу?
і вакцина нобівак хороша комплексна?

кіт дорослий невідомо чи вакцинований
Поліпривіт всім• 01 сентября 2023
у мене кіт і кішка. у травні робили комплексну+від сказу одразу і також нобівак (обидві нобівак). одному 7 років іншій 3. це була їх перша вакцинація. перенесли добре, ми не помітили ніяких змін в поведінці взагалі
Пушап Мі мі• 01 сентября 2023
Можна, так в основному і роблять. Нобівак нормальна, я домашнього кота нею постійно вакциную, проблем не було. Зараз купила Нобівак Трікет Тріо і нобівак рабієс (від сказу), сказали змішати 2 ці ампули і колоти.
После шести ни-ни• 01 сентября 2023
делаю американскую какую-то вакцину комплексную и от сказу той же фирмы. в один прием. каждый год
Поліпривіт всім• 01 сентября 2023
робили nobivac tricat trio+nobivac rabies
Поліпривіт всім• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
ви самі колете прям?
Полуничка• 01 сентября 2023
Вже четвертий рік буду вакцинувати свою кицю нобіваком. Комплексну і від сказу роблять разом, в один день.
Цирк на дроті• 01 сентября 2023
Делала в один день комплекс и бешенство, чип. Вакцину не помню... Надо в паспорте искать
Пушап Мі мі• 01 сентября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
ви самі колете прям?
Так, в холку, там нічого колоти, один раз лікар показав і колю.
Поліпривіт всім• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
в холку сучасні ветеринари не колять, бо велика вирогідність саркоми. вакцинацію роблять або в лапу задню, або біля хвоста, бо у разі чого легше ампутувати ці частини тіла. на холці ви не ампутуєте нічого. почитайте про post-vaccination sarcoma. краще не ризикуйте, один раз на рік відвести котика на вакцинацію до лікаря це копійки.
Пушап Мі мі• 01 сентября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Для вас копійки, для мене ні, в мене він не один і не тільки вдома, ще купа підопічних і якщо я всіх буду водити на прививки до ветеринарів, то буду працювати тільки на котів.
Поліпривіт всім• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
ми в одесі платили за вакцинацію 170 грн (без препарату). це такі великі гроші раз на рік?
тоді є сенс навчитись робити хоча б в лапу самій. це ваші коти і ваша відповідальність.
Пушап Мі мі• 01 сентября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
У нас укол уже зараз коштує 680 грн, а сама вакцина 270 грн, як на мене різниця суттєва. І я робила в лапу, але порекомендували саме в холку, лікар із 20-ти річним стажем, я йому довіряю більше, ніж порадницям на форумі. Тому так, це моя відповідальність і я роблю так, як радять лікарі.
Кокосиха• 01 сентября 2023
Если животное не вакцинировано вообще, вакцинацию проводят в 2 этапа по схеме: комплексная вакцина, через 21 день ревакцинация той же комплексной + бешенство. В один день можно.
До вакцинации - обрабатывают от блох, через 3 дня глистогонят. Если препарат убивает только взрослых глистов, то повторяют глистогонку через 10 дней. Если и яйца глистов убивает, однократной достаточно. Через 10 дней после глистогонки можно вводить первую вакцину.
Кокосиха• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
А за печатью в клинику ходите?)
Пушап Мі мі• 01 сентября 2023
Ответ дляКокосиха
А за печатью в клинику ходите?)
Мені ніякі печатки не потрібні.
Кокосиха• 01 сентября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
Есть статистика по постинъекционной саркоме. Там мизерные риски. Но не нулевые, это да
Безсовісна кума• 01 сентября 2023
Ответ дляКокосиха
Вот этот вопрос я в начале года выясняла, минимум в трех клиниках, одна из которых государственная. Нужно было вакцинировать котов (впервые), которым на момент вакцинации было 2,5 и 1,5 года. Все в один голос сказали, что взрослых котов вакцинируют один раз, ревакцинация через 21 день не нужна.
Кокосиха• 01 сентября 2023
Ответ дляПоліпривіт всім
650 грн стоит комплексная+бешенство, Харьков. Видимо, Вы только от бешенства вакцинировали, она как раз 150 и стоит
Кокосиха• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Мені ніякі печатки не потрібні.
Ну вообще они нужны в случае поездок. И если придется отдавать на передержку.
Поліпривіт всім• 01 сентября 2023
Ответ дляКокосиха
я ж написала, без препарату. тільки введення.
Пушап Мі мі• 01 сентября 2023
Ответ дляКокосиха
За кордон я не збираюся, по Україні можу і без паспорта їздити. На перетримку здавати теж, в мене вдосталь родичів і друзів, які можуть пригледіти за котом в разі чого.
Кокосиха• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Так в том то и дело, что и по Украине требуются прививки. Просто если они есть, чего б не внести в паспорт? Можно договориться с врачом, что делаете сами, а он только вносит в реестр и печати ставит
katya-lucky• 01 сентября 2023
Ответ дляПушап Мі мі
Получается, что иногда советчицы на форуме знают больше, чем чей-то ветеринар.
https://wsava.org/wp-content/uploads/2020/01/WSAVA...
Читайте стр.23-24.
автор Своего не предлагать • 02 сентября 2023
всім дякую вакцинуали нобівакои трікет та рабієс