Замулена ріка• 01 сентября 2023

Ви закордоном з початку війни. Чоловік в Україні. Чи хороші у вас стосунки?

Дівчата, цікавить саме історії тих, в кого збереглися стосунки на відстані за такий довгий період. В чому ваш секрет?
Ті, в кого стосунки стали гіршими, як ви вважаєте, чому?
AnnaOst• 01 сентября 2023
Ответ дляМенее Более
Мужчины, которые служат, понимают, что это обстоятельства. Что не жена его оставила, что если бы была возможность -они были бы рядом.
Мужчина, жена которого выехала, понимает, что не быть вместе - решение женщины.
Это очень разные психологические моменты. Секс - дело десятое
Мені здається в нормальних сім´ях такі рішення приймаються разом. З тих кого я знаю, то абсолютно всі сім´ї, де дружина з дітьми виїхала, прийняли це рішення спільно і чоловік просто хоче щоб найдорожчі люди були в безпеці і зберегли психічне здоров´я. Таких де чоловік не хоче щоб дружина з дітьми виїхала не знаю

Все і одразу• 01 сентября 2023
Ответ дляБолеИменее
Я из Сум уехала. Основная причина - нет работы. Там до войны её не было. Зачем туда возвращаться? Да и стреляют постоянно.
Я зараз не працюю, плету сітки. Родину забезпечує чоловік, до нього і повернулись.
Я такая наивная• 01 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Так, треба вирішувати , де жити. Тільки я не розумію, чому часто вважають, що для збереження сім´ї старатися і ризикувати має жінка, а не чоловік. В нас питання інакше стояло, я хочу жити як раніше, а не пристосовуватися до війни.
Тут цього майже ніхто не розуміє.. Жінка має за штанину хапатись і не відпускати, іншого бажати то не ок
Менее Более• 02 сентября 2023
Ответ дляAnnaOst
В какой-то момент это совместное решение. 24 февраля в сторону границ ехала большая часть женщин с детьми.
Но время идёт. Война может длиться очень много лет. К большинству жены и дети уже вернулись. Или выехали мужчины. Потому что понимают, что годами семья не может жить раздельно. Иначе она уже не семья.
И мужчины, которые остались одни, понимают, что при желании - возможности быть вместе находятся даже в таких обстоятельствах. А если не находятся- значит желания нет
AnnaOst• 02 сентября 2023
Ответ дляМенее Более
Ну може в 20 років у когось і працює ’всі побігли і я побіг’, ми з чоловіком трохи старші і у нас інша мотивація для прийняття рішень. Ну і мабуть залежить від пріорітетів чоловіка і родини в цілому. І планів на майбутнє. До речі, знаю дуже багато родин де дружина повернулася не для того щоб бути разом, а просто сама не потягнула бути з дитиною/дітьми за кордоном