Замулена ріка• 01 сентября 2023

Ви закордоном з початку війни. Чоловік в Україні. Чи хороші у вас стосунки?

Дівчата, цікавить саме історії тих, в кого збереглися стосунки на відстані за такий довгий період. В чому ваш секрет?
Ті, в кого стосунки стали гіршими, як ви вважаєте, чому?
Анонимус Я• 01 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Да.
Откровенно говоря, до сих пор в разлуке те, кто не сказать, что сильно мужьями дорожат.
Сказки о том, что так любят мужей, но так страшно на Волыни, в Умани или Кировограде, конечно, миленькие, но , по-моему, все всё и так понимают.
У меня и в Харьков уже вернулись все, у кого крепкая реально семья.
ну я тоже б не смогла так долго без своего мужа.
если бы зависело от меня - я бы была рядом.

Правильно_Валерчик• 01 сентября 2023
Я була закордоном з початку війни і до цього липня. Небо не впало, чоловік не зрадив, шлюб став ще міцніше,бо почали ще більше цінувати один одного. Довго вирішували разом чи нам повертатися, в мене був контракт на 5 років в вузі, пристойна посада, все ок. Тому і там вже було, що втрачати. Але сім´я важливіше.
ТигрЛьвович• 01 сентября 2023
Никто из знакомых не развелся, новых жен не привел.
мегамоСГ• 01 сентября 2023
У меня все знакомые развелись, у кого жены выезжали, а мужья дома. Некоторые успели уже замуж выйти.
Моя улюблена страшко• 01 сентября 2023
якщо сучасне мислення у людей, спільні цілі і повага один до одного, любов - ніякі роки їх не розділять. Про 1.5р без сексу у чоловіків, як запорука щасливого сімейного життя, навіть коментувати таке ніяково - чи може в 21ст бути така обмеженість у сучасної жінки.....
Эт вернячОк• 01 сентября 2023
И дело не только в сексе, это упрощение и опошление.
Человек семейный, привыкший к компании, полтора года возвращается в пустую квартиру.
Ему не с кем поужинать, посмотреть вместе фильм, рассказать о событиях дня, дети не обнимают его перед сном и т.д.
Другое дело, когда теплоты в семье никогда и не было.
Как нефиг делать• 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
І шо? Ну дасть він відсмоктати якійсь шалаві... Більше мене цінити буде.
та і ви комусь за кордоном відсмокчете))) нічого страшного ))) це життя
Хтомолодець? Я!• 01 сентября 2023
У нас так родичка виїхала за кордон на початку повномасштабної. Вона давно хотіла за кордон, а це якраз привід знайшла. То казала, шо дитина-дитина, але все ітак зрозуміло. З ріднею не спілкується, всьо — вона ж уже за кордоном, їй ніхто не треба. Чоловіку її знаєте, як було? І батьки почали казати, що що це таке взагалі за стосунки? Ми з Київської обл, ми не на сході, то нормальна жінка любляча вже б повернулася. Є сім’ї, де по 3 дітей і ті вже повернулися, а ця поїхала і все. Там вже нове життя. То саме зараз розводяться. Ще якийсь час водила його за носа, що повернеться, але хто там. Дідусеві з бабусею з внуком не дає спілкуватися навіть. Ото така родичка.
Анонимус Я• 01 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
да. секс дело десятое.
нет поддержки

Карапулька• 01 сентября 2023
Ответ дляКак нефиг делать
дякую за пораду
Полуничка• 01 сентября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Повертатися з дітьми справді дурість
Как нефиг делать• 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
дякую за пораду
та будьласочка
MacOS-ница• 01 сентября 2023
Среди друзей, у кого крепкие семьи, жены вернулись либо мужья выехали к женам, а те, кто развелись, там не такие уж и крепкие семьи были. Смешная история с кумой. Вроде и хорошая семья, она не работала ни дня, сидела с ребенком, помощница по дому раз в неделю приходила. Муж полностью обеспечивал, все деньги отдавал ей, она распределяла. Началась война, выехала в Польшу с ребенком, потом нашла спонсора уехала в Англию, замутила с тем спонсором, сказала мужу, что все, уходит от него, подает на развод. Англичанин ее устроил к себе на фирму работать. Она подала на развод еще в прошлом году. В мае получила документы (развели), в июне англичанин ее выгнал, она уехала назад в Польшу, сейчас просится назад к мужу, хочет вернуться к нему и говорит, что больше не будет выезжать за границу. Они семья, будут теперь все печали и горести переживать все вместе😂🤣
Хтомолодець? Я!• 01 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Повертатися з дітьми справді дурість
Ну чому дурість? Вибачте, є відносно спокійні області. Так, небезпека є всюди, це факт. Але порівняйте схід, де дуже небезпечно і той же центр чи захід. Різниця точно є. А деяким зручно прикриватися дітьми. Що, думаєте, такого немає? Є.
Володарка мрій• 01 сентября 2023
Нема таких.Або повернулися через 3-6 міс,в декого чоловіки вже зуміли виїхати,ну або не склалося.Ще ж нема кінця і краю,хто то до безкінечності буде чекати.
Полуничка• 01 сентября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Відносно спокійні не означає повноцінного життя. Якщо за кордоном вже налагоджене життя, то який сенс туди/сюди їздити?
Анонимус Я• 01 сентября 2023
Ответ дляMacOS-ница
ну ото такая женщина.
абы присосаться к кому-то.
ей вообще все равно наверное какой рядом мужик, абы давал денюшку
MacOS-ница• 01 сентября 2023
Ответ дляНоу коммент
Ні, мій батько буде розлучатися з дружиною, що сидить в ЄС з початку війни з дитиною. Це вже не шлюб
Моя сестра выходит замуж в сентябре за такого, который развелся с женой, потому что она уехала. Но он не тянул кота за яйца. Сразу поставил временные рамки. 6 месяцев. Потом без обсуждения с ней, сам подал на развод
Будьте так ласкаві• 01 сентября 2023
Ответ дляМоя улюблена страшко
Т.е. при современных нравах измена это норма?

Курочка-чубаточка• 01 сентября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Не дуже вірю, що можна зберегти стосунки. Та й секс. А чому так довго за кордоном? Вже навіть ті, хто з дітками, то повернулися.
Хто всi?
Хтомолодець? Я!• 01 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
Ну так треба розводитися, а не морочити людині голову. А шо це за життя таке, коли вона навіть до нього не приїждає? Дуже складно хоча б на тиждень приїхати чи що? У неї налагоджене життя, а він у країні, де війна. Чи йому не треба підтримка? Типу, мужик, то йому нормально? Чоловіки такі ж самі люди.
Яке повноцінне життя під час війни Ви хочете? Як було раніше вже не буде. Але люди продовжують жити. Люди одружуються навіть під час війни. Ми всі хочеми жити, як раніше, але вже реалії змінилися.
Хтомолодець? Я!• 01 сентября 2023
Ответ дляКурочка-чубаточка
Хто всi?
Я про всі не писала.
Lizavel• 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
А вдруг шалава хороша в постели, не глупа и хорошо готовит?(
Играю_на_кларнете• 01 сентября 2023
Много тем было про тех, кто в разлуке и по темам стало понятно, что только секс удерживал людей вместе.
Это единственная причина.
А, жаль.
Полуничка• 01 сентября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
Так, треба вирішувати , де жити. Тільки я не розумію, чому часто вважають, що для збереження сім´ї старатися і ризикувати має жінка, а не чоловік. В нас питання інакше стояло, я хочу жити як раніше, а не пристосовуватися до війни.
Хтомолодець? Я!• 01 сентября 2023
Ответ дляПолуничка
А як чоловік зараз виїде з країни?
Особисто я не вірю в ці стосунки на відстані. Це не місяць-два. А там, кожен вирішує сам для себе. Я поділилася ситуацією в своїй родині.
Полуничка• 01 сентября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
А як чоловік зараз виїде з країни?
Як і тисячі інших. Вже писала, що з оточення не знаю жодного, хто б хотів і не виїхав .
MacOS-ница• 01 сентября 2023
Ответ дляАнонимус Я
ну ото такая женщина.
абы присосаться к кому-то.
Да. Зато, считает себя королевой. На ее мужа там очередь желающих всегда была. Но он тяжело развод переживал. Вот только начал приходить в себя, даже девушка постоянная появилась, так эта сразу назад попросилась. Теперь он снова расстроен, не знает, что делать
Lizavel• 01 сентября 2023
Ответ дляХтомолодець? Я!
А як чоловік зараз виїде з країни?
За хабар,как же ещё ...
Хтомолодець? Я!• 01 сентября 2023
Ответ дляLizavel
За хабар,как же ещё ...
І це ми хочемо, аби в країні не було корупції. Ну-ну.