Замулена ріка• 01 сентября 2023

Ви закордоном з початку війни. Чоловік в Україні. Чи хороші у вас стосунки?

Дівчата, цікавить саме історії тих, в кого збереглися стосунки на відстані за такий довгий період. В чому ваш секрет?
Ті, в кого стосунки стали гіршими, як ви вважаєте, чому?
Країна мрій• 01 сентября 2023
Тобто півтора роки без сексу?

Вумна, аж страшно• 01 сентября 2023
Який чоловік витерпить півтори року без сексу ?
Будьте так ласкаві• 01 сентября 2023
Вокруг все развелись кроме одной пары, но те никогда не разведутся, свои вопросы.
Майданщица• 01 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
І головне питання навіщо.
Карапулька• 01 сентября 2023
Півтора року за кордоном. Все добре. Ми дорослі люди і все розуміємо. Безпека дитини на першому місці.
Чоловік - хлопчик дорослий, може і їжу приготувати, і попрати, і прибрати.
Чекаємо на нашу перемогу.
Эт вернячОк• 01 сентября 2023
Лучше стали даже, многие источники ки конфликтов перестали иметь актуальность.
Но у нас они и были довольно средние, дале о разводе задумывалась.
Плюс для моего мужа в принципе приемлемая модель семьи, когда живут не вместе. У него отец 2 десятилетия жил и работал в Киеве, а они с мамой на востоке, встречались на выходных и в отпуске.
Мы встречаемся раз в 3 месяца.
Но заметила одну очевидную вещь, что к реально хорошим мужьям из моих знакомых уже все вернулись.
Хтомолодець? Я!• 01 сентября 2023
Не дуже вірю, що можна зберегти стосунки. Та й секс. А чому так довго за кордоном? Вже навіть ті, хто з дітками, то повернулися.
Вумна, аж страшно• 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Чекаємо на нашу перемогу.
Ви- наївна.
І жінку собі теж собі сам знайде. Не проблема.
Полуничка• 01 сентября 2023
Не знаю таких, за півтори роки вже до всіх чоловіки приїхали з тих, що планують жити за кордоном. Який сенс жити окремо стільки часу?

Тра Ля Ля• 01 сентября 2023
cусід вже розвівся і привів нову жінку.
бувший чоловік розвівся з 2 жінкою. вже має 3 (я - перша))))
жінки закордоном.
я зараз зустрічаюся з мужчиною. розвівся через 7 міс після початку війни.
Карапулька• 01 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
Ви- наївна.
І шо? Ну дасть він відсмоктати якійсь шалаві... Більше мене цінити буде.
Galina_vinsport• 01 сентября 2023
Развелась в марте этого года. Отношения были плохие много лет. 23 февраля прошлого года получила от юриста заявление о разводе, но отнести документы в суд не успела.
Дай подивлюся• 01 сентября 2023
Ответ дляВумна, аж страшно
мой, 5 лет😁. Думала уйдет от меня, не помогло.
Леннон_Жив!• 01 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Мы встречаемся раз в 3 месяца.
Так, у кого реально міцні стосунки повернулися до дому серед моїх знайомих.
Майданщица• 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Ну або віддалиться ще більше і одружиться в результаті на шалаві, поки ви за кордоном перемогу чекатимете.
автор Замулена ріка • 01 сентября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Тобто півтора роки без сексу?
Ви ж розумієте, що жінки приїжджа на якийсь період
Будьте так ласкаві• 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Чекаємо на нашу перемогу.
А по сколько вам лет?
Карапулька• 01 сентября 2023
Ответ дляМайданщица
Значить, так і буде.
автор Замулена ріка • 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Чекаємо на нашу перемогу.
А ви жодного разу не поверталися для зустрічі?

Дай подивлюся• 01 сентября 2023
Ответ дляЭт вернячОк
Мы встречаемся раз в 3 месяца.
конечно! к хорошим вернулись, иначе никак.
4есотка• 01 сентября 2023
В моем окружении со временем все мужья тоже выехали за границу к женам и детям. Где-то с августа 2022 начали тикать. Жены с детьми февраль-март. Киев.
Країна мрій• 01 сентября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Не всі приїжджають. Тому і перепитала.
Ті що приїжджають - так, знаю сім´ї, які зберігають стосунки.
Карапулька• 01 сентября 2023
Ответ дляЗамулена ріка
Ми приїзжали, звичайно.
Але дівчатам порадницям так не цікаво.
Треба знати, что розлучився, привів іншу ...
Ноу коммент• 01 сентября 2023
Ні, мій батько буде розлучатися з дружиною, що сидить в ЄС з початку війни з дитиною. Це вже не шлюб
Будьте так ласкаві• 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
А вы действительно очень наивная))))
Эт вернячОк• 01 сентября 2023
Ответ дляЛеннон_Жив!
Да.
Откровенно говоря, до сих пор в разлуке те, кто не сказать, что сильно мужьями дорожат.
Сказки о том, что так любят мужей, но так страшно на Волыни, в Умани или Кировограде, конечно, миленькие, но , по-моему, все всё и так понимают.
У меня и в Харьков уже вернулись все, у кого крепкая реально семья.
Хтомолодець? Я!• 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Чекаємо на нашу перемогу.
А до чого тут їжа, прибрати, попрати? А якщо перемога буде через декілька років, то що тоді? Ви з якої області?
Захекалася читать• 01 сентября 2023
Ответ дляКарапулька
Чекаємо на нашу перемогу.
Ага
Только если он 70 летний импотент 😂
Анонимус Я• 01 сентября 2023
из знакомых пока никто не развелся.
но не думаю что расстояние на такой срок идет на пользу.

у меня мужа мобилизировали и я уже два месяца одна. чувствую что дичаю(
Тримбулька• 01 сентября 2023
Знакомый вышел на пенсию и уехал, за время семья уже обустроилась, а так у многих мужья тем или иным способом выехали к женам, пару жен вернулось, пару раздельно, но без разводов