Через 2-3 тижні стануть відомі імена ухилянтів, які виїхали за кордон за підробленими довідками, інформація буде публічною - Данілов
Ну шо почитаємо)
Вэнди Стар• 01 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Слушність в тому,що давати хабарі,то такий же злочин,як їх брати.Хай притягують до відповідальності всіх,хто незаконно виїхав,але без огляду на родинні зв´язки і посади.
а нарушать Конституцию и лишать человека его прав - это что? не злочин??
L-i-s-a-92af• 01 сентября 2023
Ответ дляSolnet
зараз виявиться, що він у нього ветеран і убд має
Як Олексій Порошенко? УБД з Швейцарії
Вкусныйпончик• 01 сентября 2023
Ответ дляБайрактарочка
це щоб було про що поговорити (заповнити інфо простір)
багато хто хто не виїхав але хотів би заздрить тим хто зміг виїхати, так оцей вкид трохи заспокоїть тих хто залишився і дасть привід зловтішатися над ймовірним покаранням)
Ну може ще розразовано на повних дурників, мол даємо вам останній шанс, повернутися за 2 тижні
. Хоче, здається мені, ті що там, вже й новини по діагоналі читають і знать не знають шо там сказав данілов.
Vlada-Maria• 01 сентября 2023
Ответ дляНина____
Они считают людей за идиЕтов, что непонятно.
А Ви б на їх місці не рахували?
Ой, блін.
Зібрались ті, хто найбільше про корупцію кричить😁
Взагалі пофіг, що з ними зроблять. Нафіг вони тут потрібні?
Я взагалі за те, щоб їх громадянства позбавили, все одно ж повертатись не збираються? Європа ж всих прийме і обігріє?
Нащо їм те українське громадянство?
Ответ дляL-i-s-a-92af
якшо ми говорило категоріями ’злочин’, то за 2-3 тижні чисто технічно не може бути ніяких імен і списків, бо за цей час провести досудове слідство, судове слідство і винести вирок суду + шоб він набрав законної сили неможливо.
це якшо ми тут говоримо про те, шоб когось визнати злочинцем
L-i-s-a-92af• 01 сентября 2023
Ответ дляВэнди Стар
Э ще конституційні обов´язки,ознайомтеся
Vlada-Maria• 01 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Як Олексій Порошенко? УБД з Швейцарії
так голосували ж , бо ’ці не такі’, чи забули?
а тепер замість одного - ціла дивізія, а 73%ні обтікають і далі зееееееебеееееее....апорошенко.....зеееее.....ббббеееееее...
L-i-s-a-92af• 01 сентября 2023
Ответ длязавитушка
Можна опублікувати списки тих,хто виїхав по ’ шляху’ і вчасно не повернувся.
Flower Girl23• 01 сентября 2023
Ответ дляMrsQueen
Так у нас полно сейчас аналогий))) напоминает)))))
И не только напоминает... Мы движемся туда очень даже уверенно и быстро... А сколько криков здесь было - ’клятый совок!’
Ответ длязавитушка
На багатьох ВЛК перевірки навіть і не починались
в нас велике місто, ніяких перевірок не було, я працюю в медицині)
Вэнди Стар• 01 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
вот когда Гарант самоличным примером покажет первым как он выполнил свои обязанности вместе с членами своей семьи и министрами - вот тогда он имеет право требовать это исполнение и у своего народа..
Вообще -то это он на службе у народа , а не наоборот..
L-i-s-a-92af• 01 сентября 2023
Ответ дляMrsQueen
Шо воно вам дасть ?
Це буде перший крок до справедливості
Flower Girl23• 01 сентября 2023
Ответ дляНина____
А этому гражданину данилову вообще как, не стыдно? Ну, чисто по- мужски так. Блин, сидит и на серьёзных щах угрожает уклонистам, когда у самого дитины належно спрятаны. Людей держат не просто за полных, а за полнейших дебилов
Так он ежедневно очередь ’добровольцев’ у военкомата наблюдает...
Вэнди Стар• 01 сентября 2023
Ответ дляL-i-s-a-92af
Це буде перший крок до справедливості
вам же не 14 лет, откуда столько наивности?
Вэнди Стар• 01 сентября 2023
Ответ дляFlower Girl23
с очередью в секонд хенд перепутал?
Flower Girl23• 01 сентября 2023
Ответ дляВэнди Стар
с очередью в секонд хенд перепутал?
Вполне вероятно
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ну от я побачу шо якийсь та Іванов І Петров виїхали і не повернулись і далі шо?
І Іванов з Петровим побачать і шо?
Всі їх знайомі і так знають шо вони виїхали, а хто незнайомий з ними, як я, то шо мені робити з тими списками?
Мене набагато більше цікавлять куди витрачаються бюджетні кошти і чого ми постійно збираємо на дрони та автівки для ЗСУ, а в той же час виділяється 80 млн на реконструкцію їдальні в комплексі конче заспі. Нам зараз шо треба автівки чи їдальня?
Списки ухилянтів це шоу для хомячків 73%.
І Іванов з Петровим побачать і шо?
Flower Girl23• 01 сентября 2023
Ответ дляНина____
Смешно. Может он просто шутник, а мы не понимаем
Было бы смешно, если всё не было бы так грустно... И да, наша власть считает свой народ полными идиотами...
VivaForever• 01 сентября 2023
Ответ для Кошкина мать
Винні всі, крім бубочок, які купили довідку і втікли
не перекручуйте, виглядає теж не дуже. які підстави у прикордонника не випустити волонтера з договором чи супроводжуючого інваліда чи ’інваліда’ по довідці , а не по факту
VivaForever• 01 сентября 2023
Ответ дляLyudaT
На самом деле сейчас все проще. Сейчас елекронные направления к врачам, електронные направления на стационары. Получает человек инвалидность, а у него вообще ноль посещений больницы до этого, может к терапевту обращался раз в год с орви. Может с психиатрическими инвалидами как-то попроще, но не уверена.
психиатрическим тоже стали давать єлектронное направление на стационар для обследования для лкк, а раньше этого не было