Даксо• 01 сентября 2023

У Німеччині напали на дітей, бо говорили українською: 10-річного хлопчика скинул

10-річного хлопчика скинули з мосту

Згідно з результатами поліцейського розслідування, кілька українських дітей перебували в районі мосту, коли невідомий чоловік почав скаржитися, що діти розмовляють українською мовою.

Він наказав їм говорити російською, а потім сказав, що Україна почала війну. Якою мовою говорив чоловік, не уточнено.

Згідно з повідомленням прокуратури, чоловік нібито потягнув дівчинку за волосся, а потім схопив 10-річного хлопчика і перекинув його через перила в канал.
Seehund• 01 сентября 2023
Психов везде полно. На нас прямо кидалась одна дама, потому что мы с Донецкой области, считала, что мы виноваты в войне.
Птицекрыл• 01 сентября 2023
Что сейчас с ребёнком?
Alianna88• 01 сентября 2023
Удалено администрацией...
автор Даксо • 01 сентября 2023
Ответ дляПтицекрыл
Что сейчас с ребёнком?
Хлопчик вдарився об залізні балки, прикріплені до мосту. Він отримав травми голови та лівої ноги.

Коли хлопчик лежав у каналі, невідомий зловмисник нібито кинув у нього скляну пляшку, яка потрапила в область правого плеча дитини. Після цього невідомий втік.
Чоловік, якому приблизно 40-45 років, був одягнений у синю футболку, чорну кепку і джинсові шорти, його шукають.
Генпрокурор вважає напад політично мотивованим, пише видання Die Welt. Воно також зазначає, що нападник розмовляв російською мовою.
AnnaSk1• 01 сентября 2023
Ответ дляSeehund
В Украине?
Seehund• 01 сентября 2023
Ответ дляAnnaSk1
В Украине?
Нет в лагере беженцев, при чем она выехала из спокойного региона.
mamarama• 01 сентября 2023
Ответ дляДаксо

Было бы хорошо, если бы росиян после этого выдворили из Германии.
Эх, мечты(
автор Даксо • 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
Багато українців не паразитують, а працюють на низькооплачуваних роботах, на які німці не хочуть іти. Такий наплив відносно молодих емігрантів з дітьми дуже вигідний німецькій економіці в довгостроковій перспективі, не зважаючи на соціал.

А ви думаєте європейські країни змагаються за наших емігрантів виплатами через сердобольність?
Татьяна-bfd8• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
Какое отношение напавший имеет к шее немцев? Это ж русня вонючая напала на ребенка
kpss2017• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
Будьте так любезны, огласите нам всем список безопасных населенных пунктов на территории Украины. Заранее спасибо.
felinka• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
А як вони цьому руснявому покидьку у Германії на шию могли сісти? Це ж не німець, мабуть, був, якщо вимагав, щоб російською спілкувалися.
Pavelolka• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
Поэтому можно брать ребенка и кидать с моста? Что ожидаемо? Не судите по себе.
vihola• 01 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Кидала в канал ваших дітей?

Що за мода коли висвітлюється конкретний факт нападу, спроби вбивства російськомовного, швидше за все кацапа на українську дитину, переводити стрілки що всі однакові.
Alianna88• 01 сентября 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Не певна. Куди не поїдь: Хорватія, Сорногорія, Туреччина - знають рашистську мову і нею звертаються до чужаків
Seehund• 01 сентября 2023
Ответ для vihola
Кидала в канал ваших дітей?

Вцепилась моей маме в волосы. Достаточно?
rybka21• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
це ж треба було таке вигадати
автор Даксо • 01 сентября 2023
Ответ дляkpss2017
Ну Німеччина це така країна, де потрібно миритися з руснею, яка живе там уже десятиріччями і може повноправно називати себе німцями.
scorpy• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
наврядчи німці можуть розрізнити українську і російську мову, і претензія була не до ’паразитування’, а саме до мови
kuskus• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Що? Ви не розрізняєте коли говорять чистою російською і зі страшним акцентом? Не можете відрізнити кацапа від місцевого жителя? Та їх можна впізнати, ще вони рота не відкриють
Марипосса285747• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
Это по вашему повод бить и скидывать детей? Вы явно того
vihola• 01 сентября 2023
Ответ дляSeehund
І чим закінчилось? Сидить?
VivaForever• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
так це явно узький напав
автор Даксо • 01 сентября 2023
Ответ дляscorpy
Я сама дуже здивувалася, але коли жила в свій час в Берліні, то офігіла скільки німців, особливо старшого покоління знають російську.
Seehund• 01 сентября 2023
Ответ для vihola
І чим закінчилось? Сидить?
Нет.
VivaForever• 01 сентября 2023
Ответ дляSeehund
интересно какого?
Alianna88• 01 сентября 2023
Ответ дляДаксо

Удалено администрацией...
vihola• 01 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Нет.
Чому?
kuskus• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
А мали б теж на фронті пропасти?
Evga32• 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
У вас дивні знайомі, я б не стала по них судити всіх.
автор Даксо • 01 сентября 2023
Ответ дляAlianna88
Удалено администрацией...
Німці нам за дружбу з рашкою ті виплати повинні кожному платити і не один рік. Це 4та економіка в світі, від лишнього діда з бабкою не загнеться. Тим більше скільки вона на наших дітях заробить у найближчі 10 років.