Комиссия50%• 01 сентября 2023
Что должен знать ребенок к первому классу программа наверное будет НУШ
В этом году решили не отдавать в школу, пойдем в 7 лет. Есть год подтянуть то чему научились сами. Своими силами без садиков и кружков. Подскажите, что мы должны знать к первому классу.
Тишком_нишком• 01 сентября 2023
Ответ дляГостра на язик
одягатися, витирати дупу повинен вміти. Як звернутися по допомогу. Повинен знати і казати слова дякую, вибачте, будь ласка.
Свій вік, номер телефону одного з батьків, домашню адресу, ПІП своє та батьків
Ну і розвиток за віком
а якщо розвиток за віком відстає то в перший клас не можна?)
Томатико• 01 сентября 2023
Бажано навчити читати.
І підготувати руку до письма (давати розфарбовки, їх кольоровими олівцями розфарбувати).
Решту написали.
Ще є вправи підготовки до письма, де треба навести лінії.
Решту написали.
Allein74999• 01 сентября 2023
Ответ дляГерцогиня
А хто цьому повинен вчити вони не сказали? І вчителі тоді для чого..
Таки да, если учитель будет каждого из 30 учить читать, то оглядываясь на тревоги, выкл света, болячки и прочее, как раз программу первого класса к 10-му освоят.
Гостра на язик• 01 сентября 2023
Ответ дляЗубная фея
Первый класс это часто 5-6 лет и не уметь вытереть нормально попу в таком возрасте вполне себе нормально. Ровно 15 лет назад всех первоклашек родители забирали и сами одевали/обували и тогда это было нормой.
И под классом дежурили, чтобы дитачке попу вытереть?
Звездолётчица• 01 сентября 2023
Ответ дляМастер Пис
При чем тут название буквы и звук? И отнимать на пальчиках или на линейке - суть вычитания от этого не меняется. Если ребенок изначально понимает принцип - то ему будет легче.
Ну, от тому і просять, бо ви не розумієте.
Прізвище, ім´я, по-батькові, адресу, професії мами і тата; вміти ліпити; малювати; обводити за пунктиром; вміти сходити до туалету сам; вміти прибрати за собою робоче місце; вміти комунікувати з однолітками і дорослими; вміти вивчити віршик і, бажано, переказати прослуханий текст. Знати основні літери, цифри, вміти рахувати до 10 і назад, розв´язувати найпростіші приклади. Вміти чисто і охайно їсти. Знати основні геометричні фігури, розрізняти кольори, Знати дерева, квіти, диких і домашніх тварин і їх дитинчат. Знати символи України і столицю України. Вміти користуватися телефоном/планшетом/ноутбуком. Вміти постояти за себе і нікого не ображати. Вміти слухатися дорослу людину. Розуміти, що якщо кажуть ’це небезпечно’, то треба реагувати.
Сама собі лікар• 01 сентября 2023
Ответ дляТишком_нишком
ага первый клас топтались, а потом погнали неслабо, я бы не сказала что нуш легкий
Ну в первом классе дети приходили без подготовки , и все научились всему.