Наивная Хо• 01 сентября 2023
Підкажіть може є дитячі масажисти, чи ті хто робив масаж своїм діткам грудничкам
.Порадьте, дитина 5, 5 міс, призначили масажі, і массажистка робила таку вправу, на краю стола фіксувала ніжки і за ручки підіймає щоб дитина майже сідає і так качає прес.Я подивилась відео, що так не можна,і тепер переживаю чи не нашкодила так вона малюку
Шальная коклетка• 01 сентября 2023
Моїй робили так, тренує м’язи, все норм.
Є розслабляючі масажі, а є на укріплення, тренування м’язів.
КвартираЧья• 01 сентября 2023
одній дитині робили. Другій не робили. Розвинені однаково. Обоє вже виросли. Різниці немає
Прагматик флегма• 01 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Автору їх призначили, то мабуть є потреба
Шальная коклетка• 01 сентября 2023
Ответ дляКвартираЧья
Тому що мають бути покази. Моя була недоношена, лінувалась, тому для прискорення розвитку були необхідні.
КвартираЧья• 01 сентября 2023
Ответ дляПрагматик флегма
моїм теж призначали. Одній робила, другій ні. Ходять, бігають, сидять
Тримбулька• 01 сентября 2023
Моїй теж робили , мені ледь серце не устало ) але повірте можна і треба ( ) бо це звичайні речі для людини тай дитя у вас не новонароджене
Наивная Хо
• 01 сентября 2023
Ответ дляШальная коклетка
Підкажіть як у вашої була голівка під час підйому, у нашого вона провисає донизу.І я переживаю що нагрузка на шию