КрестьянинДиор• 01 сентября 2023
Даєте дітям антигістамінні при антибіотиках?
Лікар виписав антибіотики, і кларитин. Але алергія всерівно почалася - висип. Чи міняти антибіотики чи може антигістамінні слабкі?
Кукарачка• 01 сентября 2023
Я бы меняла антибиотик. Ясное дело, что с врачем.
Я по себе сужу, что если начиналась аллергия, то и антибиотик не помогал.
Лівий Локіть• 01 сентября 2023
І до чого тут антибіотик? Ну хоч якесь критичне мислення потрібно мати.
По темі - не даю нічого. Ніколи. Лікарям теж не довіряю, взагалі не зрозуміло, як їм диплом в руки потрапляє при відсутності елементарних знань.
Всех в сад• 01 сентября 2023
Нет,это может быть даже опасно
Антигистаминные смажут аллергию на антибиотики,а его нужно отменить,если реакция
Однозначная• 01 сентября 2023
Ответ дляЛівий Локіть
у сотрудника мужа чуть ребенка не угробили этими антибиотиками. больше месяца его пычкали. не знаю правда куда еще и мама смотрела.
Млинець Мій• 01 сентября 2023
С антибиотиками принимаем для микрофлоры что-то, но не антигистаминное.
Свисток ля-минор• 01 сентября 2023
Скоріш за все у вас або розеола, де висип просто так на 4 день, або мононуклеоз при якому висип йде як побочка антибіотика
Ви кров здали?
Мусик Пусик• 01 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Ви кров здали?
При розеолі атрибіотик не призначають.
Автор, в будь-якому випадку потрібно змінити антибіотик.
Свисток ля-минор• 01 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
При розеолі атрибіотик не призначають.
Звичайно призначають
Є неграмотні лікарі ’ой 3 дні температура, треба антибіотик’
Треба не міняти, а здати аналіз крові
Мусик Пусик• 01 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Звичайно призначають
Треба не міняти, а здати аналіз крові
І продовжувати приймати ліки на які вірогідніше за все пішла алергія? Я б не експериментувала так над дитиною.
Свисток ля-минор• 01 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Звісно ні
Мусик Пусик• 01 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Звісно ні
Так ви так і пишіть - відмінити антибіотик. Ви ж пишете, що не треба міняти.
Хоча автор взагалі нічого не пише про симптоми і діагноз.
Свисток ля-минор• 01 сентября 2023
Ответ дляМусик Пусик
Відміняти і міняти то різні слова
Я пишу, що скоріш за все це вірусна інфекція і це означає для розумної людини, що антибактеріальні засоби не показані
Мусик Пусик• 01 сентября 2023
Ответ дляСвисток ля-минор
Відміняти і міняти то різні слова
Саме так, різні значення, тому ваше ’ треба не міняти’ розцінюється як приймати далі, а це може призвести до неприємних наслідків.