МеняАЖтрусит• 01 сентября 2023
Спілкування російською мовою за кордоном
Я за те, щоб людина спілкувалась тією мовою, яка їй зручніше. Але деякі наші люди за кордоном дуже дивні, поливають брудом тих українців, які спілкується російською. Самі ж при цьому постять теми у Фейсбуці : порадьте лікаря російськомовного . Тобто коли їм припече, то вони готові спілкуватись російською, в інших випадках заклюють. От не потрібно так робити, бо земля кругла, і бумеранг існує.
Ответ дляГуру троллинга
Это даже в уме не укладывается - какой украинский язык за границей? Какое им дело, на каком языке ты говоришь?
В Украине пусть командуют!
Хотя я за то, чтобы каждый говорил на том языке, на котором ему удобно и не гнобил других за это
В Украине пусть командуют!
А дело такое. Если ты за границей говоришь на Украинском, то ты украинец, а если на русском, то… Иностранцам вообще непонятна эта тема, как можно говорить на языке врагов. Язык как бы тебя и определяет за границей.
Все мои знакомые, которые сейчас за границей, говорять виключно українською, навіть підбішує! Тому що у нас виключно російськомовне місто і так, я бачу, що все більше людей намагаються спілкуватися українською, це супер, я сама така! Але якщо, наприклад я все життя спілкувалася з тобою російською і зараз пишу тобі російською, чому ти мені відповідаєш українською? Я можу і спілкуюсь українською, але від них чогось тригерить. Напевно я не права. Знаю, багато хто мене не зрозуміють, я сама цього не розумію, але є як є.
Ответ дляГуру троллинга
В Украине пусть командуют!
А че вам так печет украинский заграницей? Там что только русский может быть?
Salsa-24da• 01 сентября 2023
Ответ дляVivianna_
кто мог поставить вам фейспалм ? боже…
Я думаю рашкостан , который тут зависает
Ответ дляНе за Будка
Я завжди послуговуюся українською, але що помітила, що закордоном українці частенько говорять російською. І коли чують, що ти розмовляєш українською, спочатку торопіють, а потім так не сміливо, обережно починають говорити українською. Отака лагідна українізація, зараз до мене навіть харків´яни, донеччани і луганчани говорять виключно українською
Я переходу на украинский, емли со мной говорят на украинском. Но большинство из моего окружения говорят на русском - это беженцы из Харькова, Днепра, Запорожья, Одессы, Винницы.
КлаваЧерепиця• 01 сентября 2023
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Нема проблем з порозумінням?
В світі російською володіє близько 255 млн, українською менше. Ще більше англійською .
255 млн, з яких 140 сидять на болотах парашинських, 10 в білорашці, 20 в Казахстані, ще 30 приблизно закладемо на інші країни постсовка. Залишаються 55, це приблизно населення Уганди)
Не так вже і багато, якщо подумати, англійською, для порівняння, говорять більше 3 млрд.
Декілька років назад я летіла із Нью Йорка у Київ, і запізнювалась на літак. Так от до мене в аеропорту звертались англійською і російською мовами: просимо такого - то пасажира пройти на літак. Не знаю як зараз, мені от цікаво, чи почали міжнародні аеропорти звертатись українською? Бо в таких місцях як аєропорт і ж/д вокзали за кордоном я зустрічала англ. мову і російську.
КлаваЧерепиця• 01 сентября 2023
Ответ дляГуру троллинга
Какой-то сумасшедший (((
Сколько их не лечится и не обследуется (((
Лаптєногий, скоріш за все. Вони люблять нападати на жінок і дітей, бо ті слабші зазвичай.
Ответ дляСhanelKa
В мене на роботі є колеги з країн Балтії.
Вони говорять зі мною російською, і я з ними теж
Не вважаю це проблемою.
З українцями- намагаюсь українською та буває всяке
Але, я російськомовна з дитинства
І,не завжди вмію швидко переключатись
Як є
На все треба час
Не вважаю це проблемою.
Але, я російськомовна з дитинства
І,не завжди вмію швидко переключатись
Як є
На все треба час
Звісно що російською з такими людьми треба спілкуватись, в мене також є такі знайомі. Пару фраз на українській вони все ж таки вивчили : )
Ответ дляpragaElena
Русский язык полее распространен. Это нужно принять. Я тоже в многих аэропортах встречала русский язык, например, в автомате для продажи билетов или в банкоматах. Как ни странно, встречала много иностранцев, которые немного понимают русский язык: это и арабы, сербы, эстонцы, балканцы и тд)
Uebersetzerin• 01 сентября 2023
Ответ дляKateSavch
Зачем кгмандывать за границей, кому на каком языке говорить?
Вот это непонятно.
’Розмовляй українською!’ - что за бред? На каком хочу, на таком и разговариваю и никто НЕ имеет права указывать!
Вот это непонятно.
Uebersetzerin• 01 сентября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
В каких странах эти три миллиарда находятся?
Ответ дляpragaElena
До речі, питала спеціально, чи ображає їх вислів - країни Прибалтики
Вони сказали ні, не бачать проблеми в цьому
Распродажа СП• 01 сентября 2023
Говорила російською. Пережила пару обстрілів і забула ту прокляту мову.
Читала колись, що коли поранений військовій приходить в себе в швидкій чи в лікарні чи будь де після обстрілу, то йому важливо почути - чи він у своїх чи у свинособак російськомовних
Uebersetzerin• 01 сентября 2023
Ответ дляСhanelKa
Я знаю чоловіка з Ісландії, який вже трохи говорить українською ( працює з українцями )
Він не Куку, він поліглот
Те, кто в государственных учреждениях просят, чтобы с ними разговаривали итальянцы на украинском или учили украинский, да, они куку
А учить могут украинский все кто угодно, но НЕ из-под палки
КлаваЧерепиця• 01 сентября 2023
Ответ дляUebersetzerin
Гугл в допомогу.
Індія - держ.мова англійська, 1 400 000 000 з хвостом населення, США 350 000 000, Канада, Австралія, більшість країн Африки мають державну англійську, багато країн Центральної Америки мають державну англійську, ще купа країн світу.
Uebersetzerin• 01 сентября 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Гугл в допомогу.
Сорри, неправильно вас прочитала)
Ответ дляНе за Будка
«До мене говорять навіть …»
Вы не потомок арийцев ? )
Семицветка• 01 сентября 2023
Ответ дляVot
Иностранцам, по крайней мере, немцам, вообще непонятно на каком мы говорим. Они не отличают русский от украинского
и их, в принципе, не интересует на каком мы говорим.
Семицветка• 01 сентября 2023
Ответ дляMammoth
Коли поруч якийсь ’тагіл’, говорю українською. Їм не подобається, а мені подобається, що їм не подобається. Але щоб мені хтось зауваження робив за мову спілкування - нє, мені таких людей в оточенні не треба)
Аналогично. Когда рядом тагил, я тоже перехожу на украинский) что мне не свойственно. Но если соотечественники будут мне указывать на каком языке говорить, я их ’прерву’