МеняАЖтрусит• 01 сентября 2023

Спілкування російською мовою за кордоном

Я за те, щоб людина спілкувалась тією мовою, яка їй зручніше. Але деякі наші люди за кордоном дуже дивні, поливають брудом тих українців, які спілкується російською. Самі ж при цьому постять теми у Фейсбуці : порадьте лікаря російськомовного . Тобто коли їм припече, то вони готові спілкуватись російською, в інших випадках заклюють. От не потрібно так робити, бо земля кругла, і бумеранг існує.
Natalifairy• 01 сентября 2023
Тікати від війни з Росією і розмовляти закордоном ворожою мовою це якесь дно.
Mammoth• 01 сентября 2023
Ответ дляVot
А дело такое. Если ты за границей говоришь на Украинском, то ты украинец, а если на русском, то… Иностранцам вообще непонятна эта тема, как можно говорить на языке врагов. Язык как бы тебя и определяет за границей.
Все мои знакомые, которые сейчас за границей, говорять виключно українською, навіть підбішує! Тому що у нас виключно російськомовне місто і так, я бачу, що все більше людей намагаються спілкуватися українською, це супер, я сама така! Але якщо, наприклад я все життя спілкувалася з тобою російською і зараз пишу тобі російською, чому ти мені відповідаєш українською? Я можу і спілкуюсь українською, але від них чогось тригерить. Напевно я не права. Знаю, багато хто мене не зрозуміють, я сама цього не розумію, але є як є.
Може, розкладку ліньки міняти) У мене так буває. Спілкуюся з людиною рос., але якщо я відкрила месенджер, а розкладка українська - напишу українською) Блін, може, їх теж тригерить?
Vot• 01 сентября 2023
Ответ дляСемицветка
Иностранцам, по крайней мере, немцам, вообще непонятно на каком мы говорим. Они не отличают русский от украинского и их, в принципе, не интересует на каком мы говорим.
Немцам может и нет, а вот поляки различают русский и Украинский. И их очень интересует, на каком языке мы говорим. Мне иногда кажется, что они свинособак ненавидят даже больше, чем мы!
автор pragaElena • 01 сентября 2023
Ответ дляNatalifairy
Я була в такій ситуації, де у мене не було вибору, так що не кажіть що це дно. 4 роки назад у Туреччині попала в госпіталь із дитиною 2 років, таких тупих лікарів ще не зустрічала, бо довели дитину до того, що нас із Борисполя по прильоту додому забирала швидка прямо з аеропорта. Жоден із лікарів у лікарні не спілкувався англійською , перекладача дали російськомовного. Ніхто з персоналу російською також не спілкувався. Так як мені по вашому треба було з лікарем розмовлять? Звісно що приходиться спілкуватись російською, коли поставлений у такі рамки і на кону життя власної дитини.
Vot• 01 сентября 2023
Ответ дляpragaElena
Слухайте, ну в даному випадку це просто знання іншої крім рідної іноземної мови, як і в тих випадках, коли за кордоном шукають російськомовного лікаря, україномовного знайти майже нереально. У автора мова йде про повсякденне спілкування за кордоном.
Oks_kis• 01 сентября 2023
За границей или Украинский, или английский
Uebersetzerin• 01 сентября 2023
Ответ дляOks_kis
А на форуме только русский)))
Oks_kis• 01 сентября 2023
Ответ дляUebersetzerin
А на форуме только русский)))
Есть такое)
L-i-s-a-92af• 02 сентября 2023
Ответ дляКапуста Маша
Я уже слала за кораблем в Германии таких умных, замечание она мне за русский язык делает за пределами Украины, совсем уже офигевшие. И дальше буду слать не выбирая выражений
Вы уже единомышленников любителей ’ русского мира’ нашли там?