Шалена невинність• 01 сентября 2023
Чому за кордоном лікарі не знають, що таке ацетон?
Чому за кордоном лікарі не знають, що таке ацетон, а в Україні таке часто чути від мамочок? Поясніть, хто розуміє
Пишущаяся• 01 сентября 2023
Вони знають, що таке ацетон, просто він може бути з багатьох причин, це як температура, її не лікують, лікують ту хворобу, яка її викликала.
Ядвига Юсьлегко• 01 сентября 2023
Тому ж, чому в них не існує ВСД, остеохондрозу і дисбактеріозу кишківника.
Дуняша• 01 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
І чому
Пишущаяся• 01 сентября 2023
Ответ дляМороженная курица
А що це?
Ацетонемічний синдром — це стан, що характеризується підвищенням у крові кетонових тіл внаслідок метаболічних порушень в організмі дитини, перш за все вуглеводного та жирового обміну.
Ядвига Юсьлегко• 01 сентября 2023
Ответ дляДуняша
І чому
Тому що це невигідно лікувати, страхові не хочуть оплачувати лікування станів, які не несуть загрози життю. Хоча якраз з ацетоном - спорний момент. Фактично, він виникає через різке зневоднення, і для маленьких дітей це може бути дуже небезпечно.
Тумба-юмба• 01 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Остеохондроз існує, я перевіряла).
Ацетон також існує, але його не розглядають, як окреме явище. Він же з´являється з якоїсь причини. Наприклад, у дитини вірус і вона мало п´є, або ротавірус. То його не має сенсу виявляти, треба лікувати головне захворювання. Тому що вірогідність того, що у дитини ацетон при вірусі, чи блюванні 💯.
Я Вас не боюся• 01 сентября 2023
Можливо тому, що в них він інакше називається. До речі в нас теж правильно казати кетоацидоз або ацетонемічний синдром. І це не окреме захворювання чи причина температури чи блювання, як багато хто вважає, а їх наслідок
ЗдесяЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Почему нет остеохондроза? У меня стоит такой диагноз после МРТ. ВСД в самом деле нет, потому-что это разные болезни, вызывающие такие симптомы.
Ядвига Юсьлегко• 01 сентября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
В якій країні вам поставили діагноз остеохондроз?
ЗдесяЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Германия
годовасик• 01 сентября 2023
Да. Мы в Германии. А ещё коньюктивит промывают водой, а невралгию мне лечили анальгином в паре с ибупрофеном. А ещё сказали побольше физ.активности и через неделю все пройдёт.
Грибок пройдёт сам. Горло болит ибупрофен.
Кнопкотиць• 01 сентября 2023
Ответ длягодовасик
Кошмар какой-то((
Допоможіть знайти• 01 сентября 2023
Ответ длягодовасик
Но главное, что действительно проходит
Рання пташка• 01 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Как-то вы остеохондроз с всд и дисбактериозом....)))
Диверсификация• 01 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
І яке лікування запропонували?
Тут тільки пити і багааааато ходити. Все. Ну якщо вже взагалі погано, нурофен 5 днів, 3 рази на день
Кили и Манджаро• 01 сентября 2023
Тому що і в Україні не знали ще років 7 тому. Я не пам´ятаю щоб хтось з моїх знайомтх у дитинстві мав такі проблеми. А зараз на роьоті тільки й чути як мамашки міряють той ацетон. Давно підозрювала шо це лже-діагноз
Я Вас не боюся• 01 сентября 2023
Ответ длягодовасик
Впевнені що саме анальгіном? Річ у тому, що Анальгін це торгова назва. А саме діюча речовина матамізол у багатьох країнах Європи не використовується або є, але з великими обмеженнями в призначенні
Ядвига Юсьлегко• 01 сентября 2023
Ответ дляДиверсификация
А, ну тоді можна ставити такий діагноз - він же не тягне за собою ніяких витрат для страхових:)
Люблю Украину• 01 сентября 2023
Ответ длягодовасик
Вы знаете , не популярное мнение у меня, но очень часто наш подход к лечению - это именно залечивание.
Многие вещи очень связаны со стрессом, питанием, образом жизни.
Западные врачи так и говорят - подвигайтесь, или наоборот поспите и само пройдёт.
У нас же хороший врач - это тот, который сразу отправляет на 10 анализов и обследований и выписует тонну лекарств
Диверсификация• 01 сентября 2023
Ответ длягодовасик
А який грибок? Якщо не секрет
СМСница• 01 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
и простуды тоже. мол простуд не бывает это бред
ЗдесяЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
І яке лікування запропонували?
Массаж выписывают, но по страховке мало, 6 раз по 15 мин. Аквааэробику дали раз в неделю. И вообще, советуют побольше спорта, бассейн, йогу и т.д. Аккупунтура, уколы в спину, но они платные, 50 евро за укол. Когда была острая боль, кортизон выписывали.
Люблю Украину• 01 сентября 2023
Ответ дляЗдесяЯ
И вы правда считаете, что лечение не корректное?
Допоможіть знайти• 01 сентября 2023
Ответ дляCarin
Во-первых, я спросила автора сообщения. А во-вторых, Вы точно знаете, что это такое, если у Вас он прошел от воды?
Вирусный проходит сам собой, даже без воды. Естественно, если бы он был бактериальным, врач бы назначил капли с АБ