Тушьмушьнюшь• 02 сентября 2023
Вам ото не страшно дути ті губи за 2 тис грн?
Дівчата, вам не тревожно якусь дешеву фігню в губи колоти? У нас в селі кожна друга з губами, роблять дівчата на дому по 2 тис грн. Кому більш менш вдало, у когось якась частина виперає, чи осиметрично. Як ви на таке наважуєтесь? Ще не відомо що за наслідки через пару років можуть бути.
Единая страна!• 02 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Та страшне, не розумію
Такі красуні мами були як в 1 клас йшли.
Потім як почали колоти
Оце в 5 клас дітей привели якісь кіборги((
Потім як почали колоти
Такого уродства , как сейчас редко встретишь
Научительница• 02 сентября 2023
Ответ дляАдеКВАтная
Та страшне, не розумію
Потім як почали колоти
Да, о киборгах в точку. Я тоже 1 сентября пыталась узнать среди них кто есть кто. Ото ржака была.