Срочнокпсихологу• 02 сентября 2023

Фільм 20 днів у Маріуполі. Хтось вже ходив в кіно?

Багато медійних людей зараз постять і просять, щоб сходили на цей фільм.
Я не можу наважитись, але вирішили купити квиток і не йти. Просто щоб підтримати знімальну команду, яка добровільно 20 днів ризикуючи життям знімала.
Запрошую і вас зробити отакий маленький донат подяки, якщо не можете чи не бажаєте дивитись той весь жах
Попадалочка• 02 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Для меня жители Мариуполя - просто парадокс! Их убили, уничтожили город, сбрили под ноль. А они рады расеюшке…Это просто абсурд!!!
Може мене поправлять.
Вони писали, що коли рф захопила Маріуполь, то одразу включили гучномовці що цілий день проголошували, що бомбить України.
А люди не могли розібрати з укриттів. Але постійно це чули.
Шкала Радощів• 02 сентября 2023
Ответ дляНе виправдовуюсь
не все же они такие. а вата почти везде есть в небольшом количестве
Удалено администрацией...
Шкала Радощів• 02 сентября 2023
Ответ дляФорс мажор
они изначально были неукраинцами. После 1933 гг и 1946-х гг Голодомора на Юго-Восток Украины завозили из сибири в опустевшые дома украинцев расеянское население. Это именно их потомки кричали путин- приди
Я знаю
Ирина_Б_• 02 сентября 2023
Удалено администрацией...
Filomena• 02 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
Відкрийся красуня. Покажи своє обличчя.
Замурмишка• 02 сентября 2023
Я не готова морально
автор Срочнокпсихологу • 02 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
А шо вже відбудували?
Мороженная курица• 02 сентября 2023
Ні, я не буду дивитись. В мене і так псіхіка розшатана.
Хай це кіно дивляться європейці, осрбливо хто замурився від українців, біженців та звинувачують нас в зростані цін та іншому і питають чому б не сісти за стіл переговорів
Filomena• 02 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Справжня українка в чат зайшла🤣
Патріотка-комсомолка)
Ирина_Б_• 02 сентября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
А шо вже відбудували?
Удалено администрацией...
Seehund• 02 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
Вы в своем уме?
Filomena• 02 сентября 2023
Ответ дляИрина_Б_
Удалено администрацией...
Людина не то що з кацапляндії, а мабуть десь з космосу, якщо настільки далека від того, що відбувається.
Фиктивная• 02 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Я вообще не понимаю, что у них в головах…Как же так??! Ну это на голову не налазит!!
Вони таким чином шукають собі виправдання
Фиктивная• 02 сентября 2023
Ответ дляПопадалочка
Може мене поправлять.
Так
А з 2 березня в людей не було зв’язку, вони взагалі не знали, що відбувається в країні
Seehund• 02 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Удалено администрацией...
С РФ вещаете?
черная мамба• 02 сентября 2023
Ответ дляSeehund
Вы в своем уме?
Нет, конечно. Нормальный же человек такое не напишет.
rybka21• 02 сентября 2023
Я не буду дивитись
Донька була там, батьки чоловіка, друзі, близькі, знайомі. Про долю когось з них я досі нічого не знаю, час їхнього останнього перебування в мережах так і залишився 2 березня 22 року.
Я там сама прожила 13 років, то вживу уявляла по розповідях, де що відбувалось.
Нехай дивитися той, для кого війна це шоу по телевізору
Щебетушка• 02 сентября 2023
Я бы хотела посмотреть,но я в Европе
Хорошо если бы такие фильмы показывали и тут
Сокодавка ще та• 02 сентября 2023
Не хочу я дивитися його, вони там зараз в Маріуполі тішаться і радіють як росія відбудовує все, і як там наладжується життя, і як було їм при Україні погано бо Україна нічого не будувала за 30 років.
Kidstaff Bot• 02 сентября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
rybka21• 02 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Стокгольмський синдром, чули?
Женщина за сорок• 02 сентября 2023
Не пойдем, потому что из Херсона сами. Слава богу, ситуация отличается от Мариуполя, но что у нас творится, то тоже не сахар. А ещё мне хватило рассказа знакомого моряка, у которого в команде был мариуполец. Они перед новым годом в рейс ушли, а его семья вся погибла. В начале несколько недель связи не было, потом смогли позвонить, сказать что живы, ищут возможность выбраться из города. И через день все погибли😢. Долго от его рассказа отойти не могла
Женщина за сорок• 02 сентября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
Ніхто нікого не примушує. Я теж дивитись не можу. Але дуже хочеться підтримати знімальну команду. Які свого роду подвиг зробили добровільно заїхавши туди щоб зафільмувати і показвти це для світу
Нехай свiт i дивиться. А тi, хто таке бачив не з екрану, а поряд з собою, то не дуже знов це вiдчувати бажання е
1973• 02 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
Я никогда не забуду и не прощу. Да , я не Мариуполь, я Харьков! Но каждый раз приезжая смладшим говорю, смотри!! Передай своим детям, своим внукам. Это сделали не люди,а твари! Забывать, прощать нельзя!!!
kpss2017• 02 сентября 2023
Ответ дляШкала Радощів
А вы сами откуда?
rybka21• 02 сентября 2023
Ответ дляkpss2017
А вы сами откуда?
Напевно, що з бану тепер не напише
anuta 27• 02 сентября 2023
Нет не пойду хоть родители и из Мариуполя , я и так знаю весь этот ужас что пережили люди , а к сожалению многие и не пережили у меня бабушка так и погибла там в своей квартире .
Ирина_Б_• 02 сентября 2023
Ответ дляFilomena
ну т.е. это не правда?
Selena-8b15• 02 сентября 2023
откуда столько матрёшек
Хотя ладно, читайте и запоминайте, что вы совершили.
rybka21• 02 сентября 2023
Ответ дляanuta 27
так, нажаль, більшість загиблих то люди похилого віку, що померли у власних помешканнях чи підвалах від холоду, голоду та без медичної допомоги, як не загинули від авіабомб