АяВсёЗнаю• 02 сентября 2023

Живіт тільки нижче пупка, і не зменшується

Спорт, харчування, пити більше води- все йому до одного місця, як був, так і є. Які можуть бути причини цього? Навіть якщо зверху з‘явився окреслений прес, внизу все одно ВІН.
Ромашкинная• 02 сентября 2023
Там кишки или жир ?

Амбасадор щастя• 02 сентября 2023
Добавьте вакуум (упражнение) и массаж
автор АяВсёЗнаю • 02 сентября 2023
Ответ дляРомашкинная
Там кишки или жир ?
Жир скоріш
Країна мрій• 02 сентября 2023
Кортизол
автор АяВсёЗнаю • 02 сентября 2023
Я ще приймаю ОК, вже багато років+ немає ЩЗ. Загалом набралася зайва вага за останні років 4, яка не реагує на всі мої намагання її позбутися.
бифидобактерияЖоржик• 02 сентября 2023
Пілатес
автор АяВсёЗнаю • 02 сентября 2023
Ответ дляКраїна мрій
Кортизол
Думала про це. Як перевірити/боротися?
Ромашкинная• 02 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Жир скоріш
Ну значит худеть. По-другому Вы его оттуда не достанете.
У меня такая же проблема. Набрала вес именно в этом месте. Сейчас худею и потихоньку жирок становится мягче и меньше. Но очень тяжело и медленно.
Ромашкинная• 02 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Думала про це. Як перевірити/боротися?
Проверять кортизол смысла нет, т к. бороться с ним невозможно.

автор АяВсёЗнаю • 02 сентября 2023
Ответ дляРомашкинная
Оптимістично(
Домашка• 02 сентября 2023
Ответ дляРомашкинная
Наверно, это висцеральный жир. От него очень сложно избавиться
автор АяВсёЗнаю • 02 сентября 2023
Ответ дляДомашка
Якщо стати в профіль, то за розміром такий, як і груди майже
Grga• 02 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Оптимістично(
Якщо є тривожність-знижувати, якщо є проблеми зі сном-налагодити. Відрегулювати відпочинок від спорту. Збалансоване харчування з дефіцитом і без алкоголю і нікотину
Оля_с_киркою• 02 сентября 2023
Ответ дляАяВсёЗнаю
Значить ще худнути і худнути
Оля_с_киркою• 02 сентября 2023
Ответ дляGrga
Що значить відрегулювати відпочинок від спорту?
Grga• 02 сентября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Достатні перерви на відновлення
Grga• 02 сентября 2023
Ответ дляОля_с_киркою
Якщо не відпочивати нормально то росте
Ромашкинная• 02 сентября 2023
Ответ дляДомашка
Нет. Это обычный подкожный жирок, который у женщин часто откладывается в нижней части живота и над лобком. Часто он действительно гормонозависим , особенно в период менопаузы. Но метод борьбы один - худеть.
Звезда в шоке• 02 сентября 2023
В мене така проблема після вагітності була, мене врятували масажі та обгортання

Комиссия50%• 02 сентября 2023
это такой тип фигуры.
для женщин вообще нормально.
я когда весила 47 кг при росте 175см, то там все равно был маленький животик.
Тренер сказал что это нормально. И с этим лучше ничего не делать экстремального - будет не на здоровья