Попадалочка• Изменено 02 сентября 2023

У кого есть водная черепашка (или была)

Большая вероятность того, что она выпрыгнет из аквариума и пойдет гулять по квартире?
Были у вас такие случаи?
Файна цьоця• 02 сентября 2023
Так. Бігла до собачої миски і жерла. Одного разу тиждень не могли знайти - вона за батареєю застрягла
Файна цьоця• 02 сентября 2023
Оця червоновушка ще й росте дуже швидко, до розміру тарілки.
Астоновитесь!• 02 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Ви що її не годували? Взагалі водні черепахи тільки в воді можуть їсти
Астоновитесь!• 02 сентября 2023
Так води має бути не повний акваріум. А також острівець має бути в акваріумі аби була змога вилізти з води коли захочеться на той острівець. А ще від острівця як мінімум глибина акваріума вверх має бути 20 см, бо справді може і вилізти
автор Попадалочка • 02 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Сподіваюся, знайшли живою?
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 сентября 2023
Была. Не выпрыгивал никогда. Но и аквариум был большой.
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 сентября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Вы правы. Все верно
автор Попадалочка • 02 сентября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Ааа, тобто острівець в самому акваріумі над водою...А я чогось уявляла, що вже зверху
Файна цьоця• 02 сентября 2023
Ответ дляПопадалочка
Сподіваюся, знайшли живою?
Так, пощастило. Бо квартира була на 5 кімнат, поки там шукали, поки сям..
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 02 сентября 2023
Ответ дляПопадалочка
Нет. В аквариуме. И над нам еще хорошо пространство до верху такое, чтоб черепаха на вылезла.
Файна цьоця• 02 сентября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Я гадала, що мовп про червоновуху черепаху. Не бачила, щоб тримали вдома інших .
Файна цьоця• 02 сентября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Годували, але вона ж як динозавр, жере все, що бачить.
Жена миллионера• 02 сентября 2023
Ответ дляПопадалочка
какая порода у вас черепахи? у моей сестры красноухая черепаха Алиса, ей 18 лет))) она кушает в воде, а живет на суше, в спячку ложится в диван))
Астоновитесь!• 02 сентября 2023
Ответ дляПопадалочка
Да, в акваріумі над водою. А над ним лампу вмикати аби грілась)
Работать надо• 02 сентября 2023
Ответ дляЖена миллионера
В нас теж по-всьому будинку гуляє
Астоновитесь!• 02 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Ну да, червоновуха. У нас така і була.
Файна цьоця• 02 сентября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Ну да, червоновуха. У нас така і була.
Ну тоді, запевняю вас, вона таки добряче жере і на суші.
Астоновитесь!• 02 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
Дивно...наша лише ледь ледь дихала на суші, не те що їсти. Може у вас земляна червоновуха. А у нас водяна червоновуха
Файна цьоця• 02 сентября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
Та і в воді вона плавала добре. Пірнала. Це в 90х було, ніхто ще не знав, як доглядати, тому був дикий вигул. Вона між іншим дуже розумна, у нас балкон на два виходи, так якщо один пепед її носом закрити, вона швидко бігла на другий.
Астоновитесь!• 02 сентября 2023
Ответ дляФайна цьоця
😁😁
А у нас собака ще, і коли вона гуляла по кімнаті, то собаку виводили і зачиняли двері. Так він чув що рибою смачно пахне, і дряпав і штовхав двері, облизуючись і сходячи слиною. А вона чула ті його звуки і повзла як навмисне до дверей, дразнячи 😂😂 навіть на інший кінець кімнати віднеси, вона до дверей біжить хоч лусни, а той божеволіє 😁😁
Рекламама• 02 сентября 2023
Была красноушка. Вечно убегала из аквариума. Не понимаю, как она это делала)) они ещё и бегают очень быстро. И попробуй найди в квартире
Файна цьоця• 02 сентября 2023
Ответ дляАстоновитесь!
😁😁
У нас була дуже мала собака, вона черепаху боялася. До речі, черепаха за нею ганялася, собака на дивані чи вікні сиділа.