Пиши-пропало• 02 сентября 2023
26 тиждень вагітності, пульс малюка
Дівчата, в мене зараз 26 тиждень.
Я відстежую чсс малюка домашнім доплером.
Зазвичай в нього 138-140 ударів.
Сьогодні трошки перевтомилась на роботі. Багато ходила.
Перевіряю пульс, зараз 158-162
Читала що для цього терміну, нормальним вважається 130-160 чсс.
Є привід для турбування, бо начебто не сильно високий показник, але все ж таки трохи виходіть за межі норми.
Дякую за відповідь
Зазвичай в нього 138-140 ударів.
Перевіряю пульс, зараз 158-162
Дякую за відповідь
Сиреневая цапля• 02 сентября 2023
Як на мене, все що відноситься до вагітності - краще з лікарем 🤷♀️. Показник перевищення не критичний, тому телефонувати вночі не має потреби. Перепровірте зранку, та обов’язково запитайте в лікаря, щоб надалі не нервувати ☺️
Для драки• 03 сентября 2023
Стоит паниковать, когда больше 180. Может просто активничал в животике, у меня тоже бывало поднимался пульс до 170, если сильно шевелился, потом успокоился и все было норм, правда я уже успела поехать в роддом на ктг))