Таракашечка• 02 сентября 2023
Перетин кордону з котом потягом Інтерсіті
Питання до тих, хто перевозив тварин потягом за кордон. Хочу везти кішку інтерсіті Київ - Перемишль. Всі документи є, крім довідки вет-1, її також оформлю за 3 дні. Але цікавить порядок дій. Знаю що прикордонники і митники заходять у Львові в потяг, але як перевіряють тварин? Чи треба мені під час зупинки у Львові кудись іти з твариною до вет інспекторів?
У кого був досвід, розкажіть як це відбувається.
Дякую!
В рот не ложи• 02 сентября 2023
Контроль будете проходити на в´їзд вже в Перемишлі й там, якщо щось не так, зараз завернуть.
Таракашечка
• 02 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую. Я читала, що наша сторона на кордоні має поміняти форму 1-вет на міжнародне ветеринарне свідоцтво, потрібне польській стороні. А як це відбувається- не зрозуміло.
В рот не ложи• 02 сентября 2023
Ответ дляТаракашечка
Це у разі, якщо їдете автомобілем. У разі слідування потягом Вы маєте самостійно звернутися в найближчий офіс Держпродспоживслужби, в вашому випадку у Львові перед виїздом
Примарочка• 02 сентября 2023
Краще самі перед поїздкою зверніться у своєму місті на митницю (вет.контроль). Вони видадуть міжнар.сертифікат, здається, на 10 днів. Оформлення займе близько години і 200 грн (2 платежа).
Я ще й з котом їздила, перед випискою Сертифікату перевіряли сканом наявність чіпу
В рот не ложи• 02 сентября 2023
Ответ дляПримарочка
Тільки не на митницю, а до представника Держпродспоживслужби
Таракашечка
• 02 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
А якщо я їду з Києва?
В рот не ложи• 02 сентября 2023
Ответ дляТаракашечка
А якщо я їду з Києва?
То зверніться у Києві. Ось тут є контакти
Таракашечка
• 02 сентября 2023
Ответ дляВ рот не ложи
Дякую !